Apskaitos bakalauras

Massey Business School

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Apskaitos bakalauras

Massey Business School

Massey universiteto apskaitos bakalauras yra vienintelis Naujosios Zelandijos siūlomas apskaitos bakalauras. Tai suteiks jums įgūdžių, kuriuos turėsite ieškoti darbuotojui tiek Naujojoje Zelandijoje, tiek tarptautiniu mastu.

Tai specializuotas laipsnis, vedantis į apskaitos karjerą ir narystę vienoje iš profesionalių apskaitos organizacijų.

Studijuokite, kad atitiktų jūsų interesus

BAcc laipsnis apima tvirtą privalomų kursų pagrindą, tačiau taip pat suteikia tam tikrą lankstumą pasirinkti kursus sau. Tai specializuotas laipsnis, dėl kurio gali atsirasti apskaitos karjera ir narystė vienoje ar daugiau profesionalių apskaitos organizacijų.

Daugelis karjeros galimybių

Apskaitos srityje yra daugiau užimtumo ir karjeros galimybių, nei yra daugelyje kitų studijų sričių, nes finansinės informacijos valdymas yra pagrindas visai verslo veiklai.

Sužinokite iš pirmaujančių verslo ekspertų

Massey Business School yra viena iš šalies pirmaujančių ir didžiausių verslo mokyklų - ji yra tarp dviejų didžiausių verslo mokyklų visame pasaulyje ir yra akredituota AACSB.

Mokysite iš gerai gerbiamų akademikų ir verslo specialistų, įgysite tarptautinę perspektyvą dėl jūsų pasirinkto pagrindinio.

Mūsų apskaitos mokykla turi akreditaciją iš nacionalinių ir tarptautinių profesinių institucijų, įskaitant Chartered Institute of Management Accountants ir Chartered Certified Accountants (UK).

"Massey" universiteto apskaitos ir finansų programa užima QS ("Quacquareli Symonds") reitingą 150 pasaulio universitetuose, o mūsų verslo ir vadybos studijos yra įvertintos 250 populiariausių. Mes taip pat vertiname 150 pasaulio universitetų verslo administravimo ir finansų programose pagal ShanghaiRanking pasaulinį akademinių dalykų reitingą.

Mūsų dėstytojai aktyviai tiria jūsų studijas, įtraukdami aktualiausius apskaitos teorijos ir praktikos pokyčius į savo studijas.

Ką mokysi

Apskaitos programos bakalauras suteiks jums žinių ir techninių įgūdžių, reikalingų analizuoti apskaitos ir verslo problemas. Jūs įgysite tvirtą pagrindą apskaitos ir finansų srityse su visais svarbiais tarpusavio asmeniniais ir techniniais įgūdžiais, žiniomis ir kritiniu mąstymu, būtinu sėkmei šiandienos verslo aplinkoje.

Jūs suprasite, kaip geriausiai bendrauti ir naudoti finansinę informaciją, kad galėtumėte palaikyti verslo sprendimus.

BAcc laipsnis taip pat suteiks jums supratimą apie teisinę ir reguliavimo aplinką, kurią turi vykdyti komercinės organizacijos ir apskaitos specialistai. Jūs išmokysite nustatyti ir įvertinti etikos dilemas ir pateikti logiškus būdus juos išspręsti.

Kai baigsite, galėsite parodyti savarankišką ir savarankišką mokymąsi. Jūs veiksmingai bendrausite per kalbos, rašymo ir daugialypės terpės formas ir galėsite išmatuoti, analizuoti ir perduoti informaciją apie ekonominius sandorius ir įvykius pasaulio ekonomikoje.

Galiausiai jūs sužinosite sąvokas ir procesus, reikalingus apsaugoti, patvirtinti ir patvirtinti apskaitos informacijos vientisumą ir patikimumą.

Karjera

Apskaitos srityje yra daugiau užimtumo ir karjeros galimybių, nei yra daugelyje kitų studijų sričių, nes finansinės informacijos valdymas yra pagrindas visai verslo veiklai.

Su "Massey" buhalterijos bakalauro laipsniu jūsų vardu turėsite įvairius buhalterinės apskaitos ir finansinius vaidmenis beveik bet kurioje pramonės šakoje, įskaitant:

  • Chartered accounting firms - auditas, mokesčiai, verslo paslaugos ar konsultavimas
  • Verslas - finansinė apskaita, valdymo apskaita arba finansų valdymas
  • Finansai, bankininkystė ir viešasis sektorius.

Mūsų naujausius absolventus dirbo "PricewaterhouseCoopers", "KPMG", "Deloitte" ir "Ernst & Young", kurie yra žinomi kaip "Big Four" tarptautinės apskaitos ir konsultavimo įmonės. Mūsų absolventai taip pat susitiko su tokiomis įmonėmis kaip "Fonterra", "Toyota", "New Zealand Post" (verslas ir pramonė) bei "BNZ Bank" (finansai), taip pat "Mid-Central Health and Audit New Zealand" (viešasis sektorius).

Patekimo reikalavimai

Bakalauro akademinio įėjimo reikalavimai

Daugumai bakalauro studijų programos minimalus akademinis įstojimo reikalavimas yra sėkmingai baigęs kvalifikaciją, lygiavertę Naujosios Zelandijos metams 13 - NCEA 3 lygio universiteto įėjimas. Tarptautiniai studentai turi patikrinti savo vidurinės mokyklos kvalifikacijos lygiavertiškumą, peržiūrėdami akademinių priėmimo reikalavimų pagal šalį sąrašą.

Tarptautiniai studentai, kurie anksčiau studijavo Naujosios Zelandijos vidurinėje mokykloje, turėtų kreiptis į vidurinių mokyklų reikalavimus.

Tarptautiniai studentai, baigę 3 x B 5 ar 6 lygio egzaminus Naujosios Zelandijos verslo diplomu, gali kreiptis dėl įstojimo į bakalauro programą.

NZQA stenograma kaip oficialus NZDipBus rezultatų įrodymas yra būtinas, kol bus įvertintas kreditas, ir bus vertinami tik tie dokumentai, kurių minimalus laipsnis yra B.

Anglų kalbos reikalavimus gali atitikti:

Minimalus IELTS 5,5 (arba lygiavertis), naudojamas norint patekti į NZDipBus arba,

Neseniai IELTS 6.0, be juostos, yra mažiau nei 5,5

Anglų kalbos įgūdžių įgijimo reikalavimai

Studentai iš šalies, kurioje anglų kalba nėra pirmoji, turi įgyti minimalų anglų kalbos kompetencijos lygį. Kai kurioms programoms reikalingas aukštesnis anglų kalbos mokėjimo lygis nei nurodytas minimalus reikalavimas, galite peržiūrėti išsamesnę informaciją apie konkrečių programų reikalavimus.

Programos lygis

IELTS

TOEFL iBT

PTE akademikas

Kembridžo anglų k

Išankstinis laipsnis ir fondo pažymėjimas akademiniame amžiuje (UG DEEP)

5.0 (be juostos mažiau nei 5.0)

61 iš viso (min 17 skaitymas ir rašymas)

36 Apskritai (min. 36 bendravimo įgūdžiams)

155

Fondo sertifikatas AdvancedAcademic anglų kalba (PG DEEP)

5,5 (be juostos mažiau nei 5,5)

70 bendras (min 19 skaitymas ir rašymas)

42 Iš viso (min 42 bendravimo įgūdžiai)

165

Fondo studijų pažymėjimas (Full Foundation)

5,5 (be juostos mažiau nei 5,0)

70 iš viso (mažiausiai 17 įrašų)

42 Iš viso (min. 36 bendravimo įgūdžiams)

165

Universiteto rengimo pažymėjimas (CUP) (greitas fondas)

6.0 (be juostos mažiau nei 5.0)

80 iš viso (mažiausiai 17 įrašuose)

50 Iš viso (min. 36 bendravimo įgūdžiams)

170

Bakalauro laipsnis

6.0 (be juostos mažiau nei 5.5)

80 bendras (min 19 raštu)

50 Iš viso (min 42 bendravimo įgūdžiai)

170

Massey universitetas pripažįsta šias anglų kalbos egzaminus:

Tarptautinė anglų kalbos testų sistema (IELTS)

Tik akademiniai IELTS balai yra priimtini. Skaičiuojama akademinių IELTS balų kopija yra priimtina, nes "Massey" gali patvirtinti savo rezultatus internete.

Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (TOEFL)

Galima nuskaityti jūsų TOEFL balų kopiją, nes "Massey" gali patvirtinti savo rezultatus internete. (Tai taikoma tik iBT bandymo rezultatams)

Anglų kalbos įgūdžių testų rezultatai galioja dvejus metus nuo bandymo datos.

Jei pasirinkote ne tik IELTS, bet ir TOEFL egzaminą, įtraukite jį į savo prašymą įregistruoti kaip tarptautinį studentą, kad jis būtų svarstomas.

Tarptautiniai studentai, turintys teisę į NCEA 3 lygį / CIE iš Naujosios Zelandijos vidurinės mokyklos, negali pateikti jokių papildomų anglų kalbos įrodymų, kad jie būtų bendrai priimami. IELTS negali būti naudojamas kaip raštingumo pakaitalas, tačiau jis bus reikalingas programoms, kuriose reikalaujama aukštesnės anglų kalbos reikalavimų, be to, kad būtų laikomasi raštingumo reikalavimo (žr. Konkrečias programas taikomas išimtis).

Akademinio atvykimo reikalavimai pagal šalis

Massey universitetas nustatė minimalų akademinį pradinį lygį pagal šalis, skirtas bakalauro studijoms. Kai kurios kvalifikacijos bus nagrinėjamos kiekvienu konkrečiu atveju. Jei jūsų šalis nenurodyta žemiau arba turite klausimų, atsiųskite el. Paštu Tarptautinei komandai. Atkreipkite dėmesį, kad ribotam įėjimo kursui bus reikalaujama aukštesnio lygio pasiekimų.

Šalis

Minimalūs akademiniai reikalavimai bakalauro programoms

Australija

Sėkmingai baigtas 12 metų, turintis minimalų trečiojo įėjimo reitingą (TER), ATAR arba 74 ekvivalentą

Brazilija

Sėkmingai baigtas vienerių metų aukštojo mokslo studija pripažintoje institucijoje.

Kanada

Bendrosios nuostatos: baigus vidurinę mokyklą (12 laipsnio pažymėjimas), minimalus pasiekiamas 60% vidurkis 6 dalykų, įskaitant anglų kalbą

Ontarijas. Antrinis diplomas, kurio minimalus vidurkis yra 65% 12 laipsnio lygiu, bus reikalaujama aukštesnio lygio pasiekimų ribotų kursų (pvz., Aviacijos)

Pirmieji CEGEP metai su 60% visų 6 dalykų, įskaitant anglų kalbą. Studentai, turintys 2 metų CEGEP pilnus 60% 6 dalykus, įskaitant anglų kalbą, gali būti įtraukti į priėmimą ir kreditą

Kinija

Vyresnioji vidurinė mokykla ir baigus vienerių metų bakalauro lygio studijas iš pripažintos institucijos; arba

Sėkmingai baigus dvejų metų diplomą arba ne mažiau kaip dvejus metus iš trejų metų diplomo iš pripažintos institucijos; arba

Užbaigtas Gaokao su pirmojo lygio rezultatu iš atitinkamos provincijos

Čilė

Vienerių metų sėkmingas bakalauro laipsnio studijas pripažintoje institucijoje.

Kolumbija

Sėkmingai baigtas vienerių metų aukštojo mokslo studija pripažintoje institucijoje.

Danija

Hojere Forberedelseseksamenas (HF); arba

Hojere Handelseksamen (HHX)

Fidžis

Fidžio 7 formos pažymėjimas: surašyta daugiau kaip keturi dalykai iš 250 ženklų iš 400, iš jų mažiausiai 50 anglų kalba; arba

USP fondo metai mokslo ar socialinių mokslų srityje, kurių vidurkis yra B, o ne aštuoniems reikalaujamiems kursams; arba

USP sertifikatas IV Verslo vadyboje ir valdyme - baigtas IV verslo vadybos ir vadybos sertifikatas ir ankstesnė kvalifikacija 5 ar aukštesnėje kvalifikacijoje Fidžio nacionalinėje kvalifikacijų sistemoje.

Vokietija

Sėkmingai baigus aukštąją mokyklą (Zeugnis der Allgemeinen Hochschulreife - Arbitur)

Honkongas

Honkongo aukštesnysis lygis praleidžiamas trijuose akademiniuose dalykuose, kuriuose yra viena C arba aukštesnė klas arba

Honkongo vidurinio ugdymo diplomas, kurio bent 3 dalykai pasiekiami 4 ar aukštesniu lygiu, įskaitant anglų kalbą ir 2 pasirenkamuosius dalykus

Indija

Visas Indijos vyresniųjų mokyklų pažymėjimas (AISSC) arba Indijos mokyklos pažymėjimas (ISC) 12 metų, kurių bendras vidurkis yra 75% ir mažiausiai 60% anglų kalba

Iranas

Vienerių metų sėkmingas bakalauro laipsnio studijas pripažintoje institucijoje.

Indonezija

Sėkmingai baigtas vienerių metų aukštojo mokslo studija pripažintoje institucijoje; arba

Mažiausiai 8,5 Sekolah Menengah Atas (SMA).

Japonija

Pareiškėjai turi atitikti 1 iš šių reikalavimų:

a) vidurinės mokyklos diplomo, kurio vidurkis yra B, baigimas; arba

b) 1 metai sėkmingo studijų Japonijos universitete; arba

c) 2 ar 3 metų trukmės jaunesniojo kolegijos diplomo baigimas

Korėja

Sėkmingai baigė universiteto įėjimo egzaminą, kurio minimalus balas - 250.

Kuveitas

Sėkmingai baigęs bendrojo vidurinio mokslo sertifikatą (GSEC), kurio bendras vidurkis yra 80% virš patvirtintų akademinių dalykų.

Lotynų Amerika

Sėkmingai baigtas vienerių metų aukštojo mokslo studija pripažintoje institucijoje.

Malaizija

STPM 3 pagrindiniai leidimai arba UEC su ne daugiau kaip 18 taškų daugiau nei 6 akademiniai dalykai arba GCE A lygiai, kurių bent 3 rezultatai su 1 laipsniu C lygiu ar aukščiau, arba SAM (arba lygiavertis) su minimaliu trečiojo įėjimo 74 laipsnis

Meksika

Vienerių metų sėkmingas bakalauro laipsnio studijas pripažintoje universiteto įstaigoje, turinčioje gerą prestižą.

Naujoji Zelandija

Nacionalinis pažymėjimas dėl edukacinių pasiekimų

Omanas

Sėkmingai baigėme dvejų metų diplomą tarptautiniu mastu pripažintoje aukštojo mokslo institucijoje

Pakistanas

Sėkmingai baigtas vienerių metų studijos tarptautiniu mastu pripažintoje aukštojo mokslo institucijoje

Papua Naujoji Gvinėja

Sėkmingai baigę vienerių metų studijas tarptautiniu mastu pripažintoje aukštojo mokslo institucijoje

Sėkmingai baigus 7-ojo laipsnio 7-ojo laipsnio pažymėjimą (su trimis ar daugiau B laipsnių akademiniais dalykais)

Filipinai

Sėkmingai baigę vienerių metų studijas tarptautiniu mastu pripažintoje aukštojo mokslo institucijoje

Rusija

Sėkmingai baigę vienerių metų studijas tarptautiniu mastu pripažintoje aukštojo mokslo institucijoje

Saudo Arabija

Sėkmingai baigus bakalauro diplomą ar asocijuotą laipsnį pripažintoje aukštojo mokslo įstaigoje

Singapūras

Ne mažiau kaip trys H2 klasės pažymėjimai; arba

Sėkmingas NUS aukštosios mokyklos diplomas

Saliamono salos

USP pamatų metus mokslo ar socialinių mokslų, kurių vidurkis yra B ar aukštesnis, ir ne žemesnės nei C klasė aštuonioms reikalaujamiems kursams

pietų Afrika

Sėkmingai baigtas Pietų Afrikos nacionalinis vyresnysis pažymėjimas, leidžiantis atvykti į universitetą

Pietų Korėja

Korėjos universiteto įėjimo egzaminas, mažiausiai 250 bendrųjų laipsnių, gali prireikti didesnių balų specializuotoms programoms.

Pietu Ramiojo vandenyno šalys

Pietų Ramiojo vandenyno 7 formos pažymėjimas: 3 ar daugiau B laipsnių akademinėse disciplinose, kurių minimalus 5 lygis PSSC anglų kalba ir 6 laipsnio PSSC matematikos

Šri Lanka

GCE A lygiai, turintys mažiausiai tris kredito pervedimus

Taivanas

Pareiškėjai privalo tinkamai baigti: a) 1 universiteto b) aukštąją aukštąsias mokyklas ir 2 metų mergaitės diplomą arba c) jaunesniųjų vidurinę mokyklą ir 5 metų mergaitės diplomą.

Tailandas

Sėkmingai baigę vienerių metų aukštojo mokslo studijas tarptautiniu mastu pripažintoje aukštojo mokslo institucijoje

Tonga

Sėkmingai baigėsi USP fondo programa
ARBA
Pietų Ramiojo vandenyno formos septynis sertifikatas: 3 ar daugiau B laipsnių akademinėse disciplinose, kuriose PSSC anglų kalba yra bent 5 laipsnis, o PSSC matematikos 6 kategorija (didžiausia 1 kategorija)
ARBA
Tonga nacionalinė forma Septynios pažymos: 3 ar daugiau B laipsnių akademinių dalykų

Jungtinė Karalystė

3 "A" 1 GCSE C laipsnio ar aukščiau

Jungtinės Amerikos Valstijos

Sėkmingai baigus vidurinės mokyklos diplomą iš akredituotos vidurinės mokyklos, pridėjus minimalų ACT sudėtinį balą 24 ar minimalų SAT rezultatą iš 1100 iš 1600 (naujų SAT balų) arba 1650 iš 2400 (senų SAT balų) (įrodymų visuma - Remiantis skaitymo ir rašymo ir matematinių balų SAT argumentavimo bandymais, paimtais nuo 2016 m. Kovo mėn., Arba kritinių skaitymo ir matematikos balų SAT argumentavimo testais, atliktais iki 2016 m. Kovo mėn.).

Vietnamas

"Bang Tot Ngiep Trung hoc Pho thong" (Vietnamo aukštesniojo vyresniojo vidurinio išsilavinimo diplomo) baigimas, 8 iš 10 jų vidurinės mokyklos baigimo egzaminas (SSLE) (Thi Tot Nghiep Pho thong Trung hoc).

ARBA

Sėkmingai baigę vienerių metų studijas pripažintoje aukštojo mokslo institucijoje.

Visame pasaulyje

Tarptautinis bakalaureatas (IB), sėkmingai baigęs ne mažiau kaip 24 balus.

Kembridžo tarptautinis egzaminavimas arba pažangus tarptautinis švietimo pažymėjimas (CIE / AICE) A arba AS lygis, mažiausiai 120 taškų iš patvirtintų programų grupių sąrašo. Ir minimalus D laipsnis arba geresni mokymo programose, iš mažiausiai trijų skirtingų kiekvienoje iš mažiausiai trijų skirtingų programų grupių (išskyrus mąstymo įgūdžius), taip pat E arba geresnį AS anglų kalba ir D klasės IGCSE arba GCSE matematikoje.

Išsiunčiama kitose šalyse nei Naujoji Zelandija (išskyrus Jungtinę Karalystę): 3 A lygiai, įskaitant ne mažiau kaip 1 C klasę ar didesnę. Bendrųjų studijų rezultatas negali būti įtrauktas į 3, kuriame yra pagrįsta paraiška.

Massey Business School tarptautinės studijos apdovanojimai

Studentams, besimokantiems į verslo programas mūsų Palmerston North ir Wellington universitetuose. Apdovanojimai skiriami iki 15 000 JAV dolerių už bakalauro studijų programas ir iki 10 000 JAV dolerių magistrantūros programoms.

Sužinokite daugiau ir taikykite

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta July 22, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra
Internetinės
Campus based
Start Date
Pradžia
Kov 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Naujoji Zelandija - Auckland, Auckland
Pradžia : Kov 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Naujoji Zelandija - Palmerston North, Manawatu-Wanganui
Pradžia : Kov 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Kov 2019
Naujoji Zelandija - Palmerston North, Manawatu-Wanganui
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Naujoji Zelandija - Auckland, Auckland
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla