Read the Official Description

Apžvalga

Stamfordo buhalterinės apskaitos bakalauras aprūpina studentus solidžiais apskaitos ir gerais praktiniais, analitiniais bei bendravimo įgūdžiais. Studentai studijuoja penkias apskaitos sritis: mokesčių, finansų apskaitos, audito, valdymo apskaitos ir apskaitos informacines sistemas. Fakultetas skirtas mokymo ir aukštos kvalifikacijos.

Dvigubo laipsnio parinktys

Studentai, kurie yra apskaitos programos bakalauro laipsnį, gali toliau tobulinti savo žinias apie pasaulį, tuo pačiu didindami jų galimybes įsidarbinti su dviem laipsniais. Jie gali gauti antrąjį bakalauro laipsnį, be kita ko, tarptautinę apskaitą iš Northampton universiteto arba apskaitos

CIMA universiteto partneris

Visame pasaulyje garsi CIMA yra profesionalus valdymo apskaitininkų organizacija. Studentai iš apskaitos programos studentų gauna dešimt išimčių CIMA dokumentuose. Sėkmingai baigus operacinių atvejų tyrimo (OCS) egzaminą, studentams suteikiamas CIMA vadybos apskaitos diplomas.

ACCA Sidabrinis mokymosi partneris

ACCA (Chartered Certified Accountants Association) suteikė Stamford International University "Silver Learning Partner" statusą. Tai reiškia, kad studentams, turintiems ACCA egzaminus, taikomos išimtys.

Pramoniniai ir akademiniai bendradarbiavimai Apskaitos programa taip pat bendradarbiauja su pasaulinėmis apskaitos institucijomis, tokiomis kaip CIMA, ACCA, konsultacinės firmos, vyriausybinės organizacijos ir apskaitos įmonės. Studentai dalyvauja pramonės projektuose su žymiausiomis organizacijomis, tokiomis kaip "SAP" ir "Bangkok Flight Services" (BFS) ir kt. Šie bendradarbiavimo būdai suteikia konkurencinį pranašumą, nes studentai įgyja realią patirtį.

Svečiai

"Bloomberg Financial Markets Lab" "Stamford" "Bloomberg" finansų rinkų laboratorija suteikia studentams galimybę studijuoti verslo atvejų tyrimus, sekti naujausias verslo naujienas, vykdyti finansinę biržos sąrašo bendrovių analizę ir skaityti finansines ataskaitas.

Karjeros galimybės

Studentai turi įvairias karjeros galimybes, įskaitant:

 • Mokesčių apskaitos pareigūnas
 • Finansų kontrolierius
 • Finansinis buhalteris
 • Prekybininkas
 • Auditorius
 • Iždininkas
 • Vyriausiasis finansų pareigūnas
 • Vadybinis buhalteris
 • Teismo ekspertė
 • Konsultavimas
 • Verslo analitikas

Trukmė

Pradžios data: 3 sueigos per metus: kovo, liepos, lapkričio mėn

Trukmė: 3,5 metų

Kaina: 18 697 USD (apytikslis programos mokestis)

Vietos: Tailandas - Bankokas

Program taught in:
Anglų
Stamford International University

See 14 more programs offered by Stamford International University »

Last updated November 21, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov 2019
Liepa 2019
Duration
42 mėnesių
Dieninės
Price
18,697 USD
By locations
By date
Start Date
Kov 2019
Application deadline
Start Date
Liepa 2019
Application deadline
Start Date
Lapk 2019
Application deadline

Kov 2019

Location
Application deadline
End Date

Liepa 2019

Location
Application deadline
End Date

Lapk 2019

Location
Application deadline
End Date