Apskaitos ir finansų bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursas

Linkolno apskaitos ir finansų laipsnis siekia suteikti studentams profesinį ir akademinį griežtą išsilavinimą programoje, kuri taip pat suteikia galimybę atleisti nuo daugelio profesionalių apskaitos įstaigų. Programa suteikia galimybę plėtoti praktinius ir teorinius įgūdžius, susijusius su finansinės informacijos pobūdžiu ir mechanika.

Šis kursas suteikia studentams galimybę plėtoti kritinio mąstymo įgūdžius, žinių ir problemų sprendimo gebėjimus, kurių reikia vyresniesiems vadovams ir verslo sprendimų priėmėjams. Taip pat atsižvelgiama į gebėjimą kritiškai vertinti jų, tiek privačių, tiek visuomenės narių vaidmenį.

Akreditacijos

Kursas numato išimtis dėl tyrimo elementų:

  • Pažymėtų pripažintų apskaitininkų asociacija (ACCA)
  • Chartered Institute of Management Accountants (CIMA)
  • Anglijos ir Velso privilegijuotų apskaitininkų institutas (ICAEW)
  • Tarptautinių apskaitininkų asociacija (AIA).

Priklausomai nuo prašomų išimčių, studentams gali prireikti atlikti specialius modulius. Kitos išimtys pasiekiamos baigus kursą.

Kaip tu studijuojate

Be įvedimo į apskaitą ir finansus, pirmaisiais metais studentai supažindinami su pagrindiniais verslo elementais. Antrus metus remiamasi šiuo fondu su finansine apskaita, vadovybės apskaita, finansų valdymu ir tarptautine ekonomika. Be specializuoto dalyko gali būti parinktos tokios galimybės kaip auditas ir užtikrinimas, šiuolaikiniai bankininkystės, tarptautinės bankininkystės ir plėtros klausimai, finansų rinkos ir institucijos. Programos metu antraisiais metais įtraukta galimybė plėtoti SAGE apskaitos įgūdžius.

Paskutiniais metais studentai turi galimybę išnagrinėti finansinę apskaitą, finansų valdymą ir vadybos apskaitą aukštesniame lygmenyje ir gali pritaikyti jų laipsnį pasirinkdami įvairias galimybes, suderintas su individualiais interesais ir karjeros siekiais.

Pasirenkamieji paskutinių metų moduliai gali apimti mokesčius, asmeninį finansinį planavimą, finansinę strategiją, privačią bankininkystę ir turto valdymą bei elgesio finansus ir ekonomiką.

Be to, yra galimybė, kad visi šio kurso studentai, dirbantys visą darbo dieną, po antrųjų metų galėtų užsiimti metų trukme. Universitetas rems studentus su jų taikomosiomis programomis. Įdarbinimas gali padėti studentams įgyti vertingos patirties ir pritaikyti mokymąsi praktikoje. Išsamesnė informacija apie galimas su šiomis paskirties vietomis susijusias išlaidas yra pateikta skirtuke Funkcijos.

Susisiekimo valandos ir skaitymas laipsniui

Šios programos studentai mokosi iš akademinio personalo, kuris dažnai užsiima pasauline ar tarptautiniu mastu puikiu tyrimu ar profesine praktika. Kontaktinis laikas gali būti seminarų, praktinių užsiėmimų, seminarų ar paskaitų metu ir gali skirtis nuo modulio iki modulio ir nuo mokslo metų iki metų. Pamokų sesijos ir projektų priežiūra gali būti viena su vienu dalyvavimu ar mažų grupių sesijomis. Kai kurie kursai suteikia galimybę dalyvauti išoriniuose vizituose ir lauko darbuose.

Vis dėlto studentai skaito laipsnį, o tai reiškia, kad, be numatytų kontaktinių valandų, studentai privalo dalyvauti savarankiškame tyrime. Tai leidžia jums skaityti aplink temą ir pasirengti paskaitoms ir seminarams per platesnį skaitymą arba užbaigti tolesnes užduotis, pvz., Užduotis ar peržiūrą. Kaip bendras vadovas, University of Lincoln studentų reikalaujamų savarankiškų studijų suma yra ta, kad kiekvienos klasės valandą tikimasi išleisti bent dvi ar tris valandas savarankiškame tyrime.

Kaip vertinate

Mokinių vertinimas šiame kurse gali skirtis kiekvienam moduliui. Naudojamų vertinimo metodų pavyzdžiai apima kursinius darbus, pvz., Rašto darbus, ataskaitas ar disertacijas; praktiniai egzaminai, pavyzdžiui, pristatymai, spektakliai ar pastabos; ir egzaminus raštu, pvz., oficialius egzaminus ar egzaminus klasėje. Kiekvienam vertinimo metodui suteiktas svoris kiekvienais mokslo metais gali skirtis. Apskritai yra didelis dėmesys rašytiniams egzaminams, kad atitiktų profesionalių apskaitos įstaigų reikalavimus. University of Lincoln politika yra užtikrinti, kad darbuotojai nedelsdami grąžintų studentams vertinimus.

funkcijos

„Lincoln International Business School“ vykdo tarptautinę perspektyvą, o mūsų tyrimai informuoja mokymą apie visus mūsų kursus. Mes atliekame tyrimus su įmonėmis, vyriausybėmis ir pelno nesiekiančiomis organizacijomis, kad gilintume žinias ir supratimą, kad būtų apčiuopiamas skirtumas pramonei ir visuomenei. Mokslinių tyrimų sričiai priklauso rinkodara, tiekimo grandinės valdymas, verslumas, organizacinės studijos, besivystančios bendruomenės ir ekonominė plėtra.

Studentų valdomas investicijų fondas

Lincoln International Business School turi naują galimybę mūsų studentams visose mūsų finansų ir bankų programose. Verslo mokykla įsteigė investicinį fondą studentams, kurie galėtų įsigyti akcijų portfelio sukūrimui siekdami teigiamų rezultatų vertybinių popierių rinkos analizei.

Patekimo reikalavimai

  • GCE Išplėstiniai lygiai: BBC
  • Tarptautinis bakalauro laipsnis: 29 taškai
  • BTEC Extended Diploma: Distinction, Merit, Merit
  • Galimybė įgyti aukštąjį mokslą Diplomas: 45 lygio 3 kreditai, turintys ne mažiau kaip 112 UCAS tarifų taškų

Pareiškėjams taip pat reikės mažiausiai trijų GCSE kursų 4 (C) ar aukštesnės kategorijos, kuriose turi būti anglų kalbos ir matematikos. Gali būti laikoma lygiavertė 2 lygio kvalifikacija.

ES ir tarptautiniai studentai, kurių pirmoji kalba nėra anglų, reikės anglų kalbos IELTS 6.0, ne mažiau kaip 5,5 kiekviename elemente arba lygiaverčiame http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Universitetas priima įvairias kvalifikacijas kaip pagrindą įvažiuoti ir apsvarstys kandidatus, kurie turi įvairių kvalifikacijų.

Jei norite gauti papildomos informacijos apie įvažiavimo reikalavimus arba norėtumėte aptarti, ar kvalifikacija, kurią šiuo metu mokate, yra priimtina, kreipkitės į Priėmimo grupę 01522 886097 arba el. Paštu admissions@lincoln.ac.uk.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2019

Apie mokyklą

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Skaityti mažiau