Bendra informacija apie programą:

  • Mokymo kalba: arabų
  • Kredito laikas: 132
  • Trukmė Studijų trukmė: 4 metai

Programos aprašas

Ši programa orientuota į archeologijos fondų ir jos svarbą atsižvelgiant į regiono istorijos ir senovės civilizacijų studijų. Siūlomos kursai universalinė spręsti paaiškinimo plėtrą ir principus archeologijos ir jo svarbą atsižvelgiant į regiono istorijos ir senovės civilizacijų studijų per materialinių išlieka. Studentai mokosi atpažinti senovės civilizacijų regione, jų archeologinių liekanų savybėmis, o taip pat šių palaikai data, analizavo ir mokėsi. Fakulteto nariai darbo katedros atlikti kasinėjimus ir lauko projektus archeologinių vietų, kurios paprastai vykdomos bendradarbiaujant su užsienio universitetais ir institucijomis.

Bakalauro Laipsnis Reikalavimai programų, dėstomų arabų

  • Privalomojo Reikalavimai: (12 Kr Hr..), Išvardyti toliau
Acourses701

Visi nauji studentai turėtų imtis lygio egzaminą arabų kalbos, anglų kalbos ir darbo kompiuteriu įgūdžius. Studentai, kurie nesugeba sėkmingai bet kurį iš šių egzaminų privalo imtis šių papildomų prielaida kursus (099):

Acourses702
  • Pasirenkamieji dalykai (15 Kr. Hr.)

Šie kursai yra imamas iš paslaugų kursai ne iš archeologijos ir antropologijos fakulteto:

Acourses703

Gyvenimo

Studentai apdovanoti bakalauras Archeologijos baigus šiuos kursus: (.. 27 Kr Hr) A. Universiteto reikalavimų

  • Privalomieji dalykai (12 Kr. Hr.)
  • Pasirenkamieji dalykai (15 Kr. Hr.)

B. fakultetas reikalavimai (21 Kr. Hr.)

Acourses704

C. Universaliosios reikalavimai (84 Cr. Hr.)

Žinoma simbolis & Ne Kurso pavadinimas Kurso aprašymas
arch 101 Įvadas į archeologijos Šis kursas suteikia įvadas į teoriją, metodus ir tikslus archeologijos, be to, archeologijos susiję su istorijos, meno, mokslo ir kitų disciplinų. Šiame kurse studentai nagrinėja archeologijos ir profesinę etiką; archeologija, kaip viešojo intereso; ir juridiniai organizacijos archeologija.
arch 102 Ištakos civilizacijos Šis kursas pristato kilmės ir įstaigų civilizacijų senų ir naujų pasaulių, tarp pirmųjų valstybinių organizuota visuomenės Mesopotamijos, Egipto, Levanto, Indo slėnyje, Kinija, Egėjo, Mesoamerikoje ir Peru palyginimas.
arch 106 Archeologijos teorija ir interpretacija Šis kursas yra skirtas suteikti plataus masto įvadas į archeologinės minties istoriją, taip pat galimybę ištirti nuodugniai kai šiuolaikinės temos archeologijos teorija. Tai bus nustatyti per 20-ojo amžiaus archeologinių paradigmų, ty kultūros istorijos, procesiniai ( "naujosios") archeologijos ir po procesinio ( "aiškinamąjį") Archeologija kontekste
arch 110 Įvadas į proistorės Šis kursas siekiama pateikti įvadas į pasaulio priešistorės pradedant nuo paleolito per eneolitas epochų (1000000 -3500 BC) Artimuosiuose Rytuose. Aptariama archeologinių laiko skaidymui, žmonėms, archeologinės liekanos, ypatingą dėmesį skiriant kiekvieno ERA svetainių vietos nustatymo ir atsiskaitymo modelius, Architektūra, ritualine praktika ir pramonės šakų, įskaitant akmens (titnago, bazaltas ir kiti), kaulų ir kitų savybių.
arka 111 priešistorinis menas Šis kursas apima studijuoti žmogaus senovės meno nuo jos pradžios viršutiniame paleolito Europoje. Kursas nagrinėja iškastą datuojama Epi- paleolito meno objektus, neolito ir eneolitas laikotarpiai atidengta svetainėse plinta visame senovės Artimuosiuose Rytuose. Kursas apima gamybos medžiagos, tipų objektų ir dekoratyvinių elementų ant jų
arch 114 Įvadas į Muziejininkystė Įvadas į Muziejininkystė
arch 125 Įvadas į klasikinės archeologijos Šis kursas nagrinėja istorinius, politinius, socialinius ir ekonominius aspektus, graikų ir romėnų civilizacijų. Žinoma, pabrėžiant šių civilizacijų liekanų tiek Vakarų ir Rytų pasaulio ir jų pokyčius ir išplito į Viduržemio jūros regione.
arka 126 Bizantijos archeologija Bizantijos archeologija
Arch135 Islamo meno ir architektūros Šis kursas apima ištakos ir raida Islamo meno ir architektūros, jos savybes ir privalumus, apie modelių architektūrinių elementų, olas, minaretų, minbars ir islamo motyvai, kaip antai naftos paveikslai, mozaika, rankraščių ir islamo mokyklų tapybos studijos, su Daugiausia dėmesio religinės architektūros, civilinės ir karinės, mečečių, rūmų ir teorijų orientalistai į islamo architektūros ir meno srityse.
arch 136 Islamo Numizmatika Šis kursas adresai islamiškas monetos, pradedant nuo pirmųjų etapų apyvartą arabų islamo valstybei, nes pasirengimo lokalizavimo etape iki pat stadijose plėtros islamo monetų. Kursas skirtas islamo monetų iš daugelio islamo valstybių ir epochų
arka 140 Įvadas į mokslų taikymas archeologijoje Šis kursas pristato tarp archeologijos ir taikomųjų mokslų ir apžvalga fizinių, cheminių, geologinių ir biologinių teorijų taikymo ir metodų santykį ieškant, pažintys ir studijuoti archeologinių vietų ir lieka.
arka 141 Archeologiniai Metalai, Keramikos ir stiklo Šis kursas dėmesys skiriamas senovės metodų Metalų gamybos ir gamybos studijos. Kursas apima senovės metalurgijos svetaines, įskaitant jų iškastas ir aiškinimo, metalurgijos žaliavos ir senovės lydymo ir metalurgijos procesų geologija. Žinoma, taip pat teikia žaliavų senovės keramikos ir stiklo ir gamybos procesų bei jų plėtrai per laiką studiją. Kursas siekiama provenancing šias medžiagas ir atidengti savo gamybos technologijas. Apsilankymas fenan vario kasyklų Pietų Jordanija yra įtrauktas.
arch 215 Bronzos ir geležies amžiai Jordanija Kursas pateikia įvadinę informaciją apie geležies ir bronzos amžių Jordanija. Ji studijuoja chronologiją ir archeologijos medžiaga kiekvieno laikotarpio / sub laikotarpiui. Kursas pristato taip pat yra kai kurių City narių bronzos ir geležies amžių, ypač, amonitų, moabitų ir edomitų iš geležies amžiuje karalysčių diskusiją.
arch 220 Nabataean kultūra Šis kursas nagrinėja įvairius aspektus Arabų Nabataean kultūros, įskaitant Nabataean gyvenviečių, architektūros ir meno.
arch 231 Islamo Archeologijos Maroke ir Al-Andalus " Šis kursas bus sutelkti dėmesį į islamo architektūros Maroke ir Al-Andalus, pavyzdžiui, mečečių, mokyklų, šventyklų, olas, vandens fontanai ir dekoratyvinių elementų ir meno ir architektūros įtaka keičiamasi tarp Rytų islamo pasaulyje ir vakarus.
arka 240 Rekonstrukcija praeities technologijų Šis kursas supažindina studentus su žaliavų ir gamybos metodus senovės žmogus, naudojamų gaminti savo įrankius ir medžiagas. Kursas nagrinėja veiksnius pabrėžiančių paiešką ir manipuliavimo žaliavų senovės žmogui už jo medžiagų ir įrankių, įskaitant akmenų, keramikos, metalų ir stiklo gamybai. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas gamybos metodus šių medžiagų kūrimo per archeologinius laikotarpius
arch 301 lauko archeologija Šis kursas suteikia lauko mokymus studentams apie metodų ir būdų, naudojamų geodeziniai ir kasimo archeologinių vietų, dokumentacijos svetainių ir medžiagų in situ, išsaugojimo archeologinių medžiagų, pakavimo, krovimo ir transportavimo.
arch 311 Lithic įrankiai Šis kursas bus išnagrinėti Lithic įrankiai, jų technologijas, gamybos metodus ir morfologija, iš Paleolite iki istorinės eros. Žinoma, galėtų apimti praktinį mokymą gamybos ir naudojimo Lithic įrankiai.
arka 312 senovės keramikos Studentai bus supažindinti su gamybos metodus pagaminti iš keramikos, iš neolito į helenizmo laikotarpiu. Žinoma, bus mokytis keramikos laivus pagal jų formų, chronologiją ir dekoratyvinių elementų. Praktinis darbas gamybos ir naudojimo bus įtraukta į kurso
arka 315 Senovės archeologija Egipto ir Mesopotamijos Šis kursas nagrinėja Mesopotamijoje archeologiją nuo priešistorės iki Aleksandro Didžiojo invazija ir Egipto archeologijos nuo iš dinastinių įkūrimo iki klasikinių laikotarpių metu. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas pagrindinis archeologinių radinių savo specialiai architektūra ir menas.
arch 321 Drėkinimo ir Žemės sistemų klasikinio laikotarpiai Kursas nagrinėja drėkinimo ir žemės ūkio sistemas klasikinio laikotarpius, kartu su vandens tiekimo sistemų, tokių kaip kanalai, bakeliai, užtvankų ir baseinai. Ji taip pat bus susijęs su žemės ūkio gamybą, ekonominių ir žemės ūkio sąlygas kiekvienos kultūros.
arch 325 Klasikinės meno ir architektūros Kurso studijos įvairiais aspektais klasikinio meno ir architektūros, kylančių iš kelių kultūrų: Mino, Mikėnų, etruskų, ir finikiečių. Ji taip pat studijuoja Rytų kultūrų, tokių kaip Palmyraean kultūros, įskaitant jos įvairių menų, su koncentracijos dėl šių menų įvairiose vystymosi stadijose kilmės.
arch 335 Islamo archeologija Bilad esh-Sham Šis kursas apima Jordanijos ir Palestinos civilizacijos tyrimą, per skirtingų islamo epochų, įskaitant Umayyad, Abasidų, Fatimid, Ayyubid, Mamluk ir Osmanų "Šis tyrimas apima modelių religinių, civilinių ir karinių paminklų, tokių kaip Dome of the Rock Al-Aqsa, kad Umayyad pilys, islamo pilių Adžlunas, Karak, Shobak ir Akaba
arch 340 Mokslinė analizė Archeologijos medžiagos Šis kursas supažindina studentus su svarbių analizės būdus ir metodus, tinkamų panaudoti organinių ir neorganinių archeologinių medžiagų tyrimo skaičiaus. Ji suteikia teorinių įvadas iš šių metodų, taip pat praktinį mokymą nuo metodų parinkimo. Potencialų ir apribojimai metodų yra aptariami per konkrečių atvejų tyrimus.
arch 342 Metodai geodeziniai archeologijos Šis kursas apima tiek tradicinių ir modernių metodų ir būdų, naudojamų atrasti archeologinių vietų ir medžiagų taikymą. Bendrieji principai ir taikymas nuotolinio stebėjimo, aerofotografavimo, geofizikos ir šilumos žvalgymo būdus aptariami šiame kurse.
arch 424 Klasikinė Archeologija Bilad esh-Sham Šis kursas nagrinėja klasikinio kultūras Jordanija, iš helenizmo laikotarpio ketvirtojo mūsų eros amžiuje. Kursas apima intensyvų tyrimą apie helenistinių ir romėnų civilizacijos Rytuose ypač Jordanija plinta, tai apima gyvenvietes, miesto plano, meno, architektūros studiją.
arch 425 Klasikinė keramikos Studentai bus supažindinami su keramikos helenizmo ir romėnų laikotarpiais aprašymą apskritai, ir tie, kurie buvo paskirstyti į helenizmo, romėnų ir Bizantijos Rytų pasaulyje. Žinoma, bus mokytis vietos ir importuojamus keramikos laivus pagal jų tipus, chronologiją ir dekoratyvinių elementų, be to, gamybos centrų.
arch 431 Islamo Archeologija Egipte ir Arabijos pusiasalio Šis kursas apima islamo architektūros paminklų ir meno Arabijos pusiasalyje, Jemeno ir Persijos įlankos valstybių tyrimą, nes pranašo mečetė Statyba - Taika Į situacijos ir vėlesnių pokyčius architektūros pusėje kaip kursas susijęs su tyrimo architektūros ir islamo meno Egipte, ypač pastaraisiais laikotarpiais, pavyzdžiui, Ayyubid, Mamluk ir Osmanų pavyzdžiui, vartai, mokyklos, khankahs, mečečių ir ligoninėse (Bimarstans) požiūriu architektūros ir erdvinio pasiskirstymo į Kairas mieste.
arch 435 Islamo keramikos Šis kursas apima pramonės ir metodus islamo keramikos per islamo laikotarpiais, pavyzdžiui, Umayyad, Abasidų, glazūruoti keramikos ir metalinio blizgesio dirbiniai, be to, kasdienio naudojimo islamo keramikos ir modelių dekoravimo ją ir jos raidą per vėliau studiją Islamo laikotarpiai, įskaitant Fatimid Seljuq, Ayyubid, Mamluk ir Osmanų laikais.
arch 440 Pažintys metodai ir chronologija Šis kursas apima metodus naudojamų archeologų seksui archeologines vietoves ir medžiagų įvairovė. Bendrieji principai ir programos santykinio Pažintys pavyzdžiui, stratigrafijos ir tipologinių sekų ir absoliučių pažinčių metodus, paremtus radioaktyvumo pavyzdžiui, radioaktyviosios anglies, termo liuminescencijos, urano serija, ir tt yra įtraukti į šį kursą
arch 455 Senovės raštuose į Bilad esh- ir Arabijos pusiasalis Šis kursas apima arabų islamo raštuose raidą nustatant formas ir tipus (Kufi, naskhi, thuluth ir Riq'ah), kuri apėmė islamo pastatų fasadus, pavyzdžiui, steigėjų tekstų ir kitų dekoratyvinių elementų, kartu su daug dėmesio skiriant archeologinių medžiagos ir dekoratyvinių raštų su savo reikšmės nuo archeologinės ir istorinės taško nuomone analizuojant parinktus pavyzdžius Arabų islamo raštuose.
arch 460 Archeologiniai literatūros tekstus anglų kalba Skaitymas pažymėtus tekstus akredituotų anglų kalbos nuorodų ir straipsnių, apibendrinti jos turinį ir įvertinti mokinių gebėjimą suprasti tekstą ir tada išversti ją į arabų kalbą, be to, rašyti darbo dokumentus anglų kalba įvairiomis temomis į archeologijos srityje.
Programa mokoma:
Arabic (Jordan)

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Yarmouk University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date