Architektūra - vasarą dizainas

International Accelerator

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Architektūra - vasarą dizainas

International Accelerator

Architektūra - Vasaros dizainas

Architektūra programa yra penkerių metų programa, kuri veda prie akredituotos profesinės architektūros bakalauro laipsnį. Profesionali bakalauras Architektūros (B. Arch.) Yra visiškai akredituota programa Nacionalinės architektūros akreditavimo valdyba. Penkerių metų mokymo programa yra struktūrizuota taip dviem etapais studijų: Pre-Architektūros ir profesinių studijų. Paslaugų mokymosi galimybes, sudaro svarbų komponentą į mokymo programą. Baigęs su šio laipsnio ir sėkmingai užbaigti šešių mėnesių stažuotę, absolventai turi teisę pradėti imtis yra licencijavimo egzaminus.

Vasaros dizaino studija

Studentai, sėkmingai baigę 27 val, perduoti ARCH1000, Bendrosios fizikos aš ir skaičiavimas I arba matematikos 1150 ir pasiektų minimalų kaupiamasis VPS 2,80 turi teisę būti priimtas į vasaros Design Studio. Tuo atveju, jei visi turimi Vasaros Dizaino sėdynės neužpildėte remiantis nustatytus kriterijus, komitetas gali nuspręsti likusioms vietoms užimti remiantis mokslo rezultatus pareiškėjų. Vasaros dizaino studija seka yra padalintas į dvi sesijas. Per pirmąjį posėdį žinoma, kiekvieno studento darbas periodiškai užėmė palyginti su jo / jos bendraamžių. Pasibaigus pirmosios sesijos pabaigoje, studentai su aukščiausio rango klasėje priimami į sesijos dviejų, atsižvelgiant į turimą erdvę. Studentai ne priimta į antrus metus Studio gali pasirinkti perlaikyti visą seką kursus per kitą vasaros Design sesiją, jeigu jie atitinka priėmimo kriterijus, arba jie gali pasirinkti pakeisti didžiųjų.

Priėmimas į antrus metus Studio seka yra grindžiamas remiantis C arba geriau laipsnio gavimo Arch 1020 ir ARCH 1420. Įvertinimas reguliavimas politika negali būti naudojami pereiti į antrus metus Studio.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Boston, Massachusetts
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Boston, Massachusetts
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla