Read the Official Description

Architektūros bakalauro laipsnį suteikiamas nuo penkerių metų mokymo programos užbaigimo. Kvalifikuoti studentai gali pasirinkti kartu siekti antrą bakalauro interjero architektūra laipsnį.

Jungtinėse Amerikos Valstijose, dauguma valstybinių registracijos lentos reikalauja laipsnį iš akredituotos profesinio mokymo programą, kaip būtina sąlyga ia. Nacionalinis Architektūros akreditavimo valdyba (Naab), kuri yra vienintelė agentūra įgaliota akredituoti JAV profesinės studijų programos architektūros, pripažįsta trijų tipų laipsnių: Architektūros, architektūros magistras ir architektūros daktaras bakalauro. Programa gali būti suteiktas šešių, trijų ar dviejų metų kadencijai akreditavimo, priklausomai nuo jo ir atitiktį laipsnį su nustatytais išsilavinimo standartais.

Daktaras, Architektūros ir architektūros magistro studijų programas, gali būti sudarytas iš anksto profesinės bakalauro laipsnį ir profesinę Magistras, kad, kai jos uždirbamos, paeiliui, sudaro akredituotą profesinį išsilavinimą. Tačiau iš anksto profesionalus laipsnis nėra, savaime, pripažinta akredituota laipsnis. AUBURN naujos akreditacijos vizitas architektūros programos 2017 m.

Auburn University, School of Architecture, planavimo ir kraštovaizdžio architektūros siūlo šias Naab akredituota studijų programa: Bakalauras Architektūros (159 kreditų). Ketverių metų iš anksto profesionalių mokslų bakalauras aplinkos dizainas yra ne profesionaliai akredituotos laipsnį.

Auburn University yra Collegiate mokyklų Architektūros asociacijos narys.

Mokiniai yra skatinami dirbti architekto biure, statybvietėje ar kitoje patvirtintoje profesinio stengiasi iki jų ketvirtaisiais metais.

Interjero architektūra studijų programos bakalauro suteikia holistinį požiūrį į dizainą, pagrindinis dėmesys skiriamas tarp interjero ir eksterjero erdvėje santykius. Interjero Architektūra studentams plėtoti patobulintas kritinio mąstymo gebėjimus, susijusius su vietos, laipsniškai reikšmingumo, tvarumo, ir atstovavimo statybos. Tamsiai turi integruotą interjero architektūros ir architektūra šią unikalią programą, kurio metu dviejų laipsnių suteikimo baigus penktųjų metų studijų. Neįmanoma gauti bakalauro laipsnį interjero architektūros be dvejopo architektūros profesinės laipsnio. Architektūra studentai turi atskirai kreiptis į interjero architektūros programa, per konkurencingą paraiškų teikimo procesą. Absolventas, kuris gauna interjero architektūra laipsnį ir architektūros bakalauro laipsnį bakalauro yra asmuo, apmokytas interjero architektūros ir architektūros, kuris yra kvalifikuotas sėdėti už architektūros licencijos egzaminą baigusi IDP ir tada sėdi už NCDIQ egzaminą interjeras, remiantis Scenarijaus apžvalga. Žiūrėti patarėjas detales.

Architektūra akademinius standartus ir politika

Įrašas Antraisiais studijų yra ribotas ir tinkamumas gauti priėmimo į architektūros ir interjero architektūra yra grindžiama veiklos rezultatų kursai pirmaisiais modelio programą. Architektūra programa siūlo dvi galimybes užbaigti Pasirengimo Architektūra pirmieji modelio mokymo programos: pamatų vienetai Studio seka ir vasarą Design Studio seka. Talpinimo Pasirengimo architektūros studentų į vieną iš šių įėjimo sekų yra nustatoma pagal Architektūra programos komitetas. Informacija apie įrašo sekos vieta procese bus išsiųstas visiems Pasirengimo architektūros studentų, kurie buvo priimti į Auburn arba iki vasario 1 prieš rudenį trukmės įrašą. Studentai ne dalyvaujantys Fondo investicinių vienetų Studio turi galimybę būti pasirinktas įvesti dizaino studija seka vasaros laikotarpiu po pirmojo metus nuo įtraukimo dienos. Talpinimo į Fondo investicinių vienetų Studio seka bus pranešama prieš Camp karo Eagle. Pasirengimo Architektūra studentai turi gauti "S" ARCH 1000, ARCH 1010 ir Arch 1060, prieš juos įtraukti į Arch 1020 / Arch 1420 kursinį seka. Studentai priimami į Fondo vienetai Studio seka negali atidėti savo sutikimą su kitu mokslo metus. Studentai, kurie nesugeba sėkmingai užbaigti rudens semestro studijos seka, ar studentai nepriėmė į antrus metus Studio seka ne pavasario semestro pabaigos, nebus priimtas į Fondo investicinių vienetų programa. Šie studentai gali pasirinkti dalyvauti šioje vasaros Design Studio sesijos ir bus reikalaujama dalyvauti visą vasarą programą. Tinkamumas priklauso nuo vasaros projektavimo kriterijus.

Auburn University Studentai, sėkmingai baigę 27 val, perduoti ARCH 1000, Bendrosios fizikos aš ir skaičiavimas I arba MATH 1150 ir pasiektų minimalų kaupiamasis VPS 2,80 turi teisę būti priimtas į Vasaros dizainas. Tuo atveju, jei visi turimi Vasaros Dizaino sėdynės neužpildėte remiantis nustatytus kriterijus, komitetas gali nuspręsti likusioms vietoms užimti remiantis mokslo rezultatus pareiškėjų. Vasaros dizaino studija seka yra padalintas į dvi sesijas. Per pirmąjį posėdį žinoma kiekvieno studento darbas periodiškai užėmė palyginti su jo / jos bendraamžių. Pasibaigus pirmosios sesijos pabaigoje studentai su aukščiausio rango klasėje priimami į sesijos du, atsižvelgiant į turimą erdvę. Studentai ne priimta į antrus metus Studio gali pasirinkti perlaikyti visą seką kursus per kitą vasaros Design sesiją, jeigu jie atitinka priėmimo kriterijus, arba jie gali pasirinkti pakeisti didžiųjų.

Priėmimas į antrus metus Studio seka yra grindžiamas remiantis C arba geriau laipsnio gavimo Arch 1020 ir ARCH 1420. Įvertinimas reguliavimas politika negali būti naudojami pereiti į antrus metus Studio.

Tuo atveju, D arba F klasės yra gautos būtiną kursą didžiuosiuose, peržiūra reikalinga tęsti programoje. Remiantis šio peržiūros rezultatus, studentas gali būti reikalaujama pakartoti kursą arba, projektavimo studijos, visą studija seka, kad atitinkamų metų lygio atveju. Studentai, gaunantys antrą D kartojant reikiamą kursą bus peržiūrėta besitęsiančiam programą. Be to, studentas gauna pažymių C arba prastesnė daugumą gali būti peržiūrėtas siekiant tęsti programoje.

Studentai turi išlaikyti profesinius standartus elgesio, kaip numatyta Studentų politikos eHandbook, visais laikais, o dėl universiteto turto ir dalyvaudami mokyklos rėmėjų išvykas, renginius ir veiklą. To nepadarius, gali būti pagrindas atleisti nuo programos.

Pereiti prie pradžioje seka dizaino studiją trečia, ketvirta, ar penktus metus lygį, studentas turi būti baigęs visus reikalingus išankstinius kursus, kad atitinkamų metų lygio, kaip nurodyta modelio programą. Įrašas 3000 lygio BSCI kursai bus tik tiems studentams, su 2,50 arba didesnis VPS ir antroji metų padėties dizaino studija.

Architektūra Transfer Studentai

Perkelti studentus Architektūros turi atitikti, kaip nustatyti Auburn universitete turi būti priimtas į Architektūra, projektavimas ir statybos koledžo minimalius reikalavimus. Jie bus patariama pradėti su Vasaros dizaino studija seka. Perkelti studentai taip pat turi atitikti minimalius kvalifikacijos įtraukti į Vasaros dizainas. Perkelti studentai turėtų susisiekti CADC paslaugų studentams ne vėliau kaip iki sausio prašyti vietos vasaros Design Studio.

Fondas vienetai studija rodymas perdavimo kandidatų yra nustatomas kiekvienais metais mokyklos vadovas, architektūra programos kėdė, pirmo kurso programos koordinatorius ir nuo mokymo paslaugų tarnybos atstovas. Iki 20 procentų Fondo vienetai Studio pozicijoms gali būti rezervuotos kasmet pervedimų; Tačiau pozicijos bus užpildytos tik jei perduodantis studento akademinius rezultatus konkuruoti su Fondas vienetai studija aukščiausios pakopos rango studentų iš tos mokslo metų pirmakursis priėmimo etapą. Tai įmanoma turėti fondo vieneto Studio be perdavimo studentams. Pervedimai priimti į Fondo investicinių vienetų Studio seka negali atidėti savo sutikimą su kitu mokslo metus.

Perkelti studentai iš Naab-akredituotų architektūros programas, be to, atitinka minimalius reikalavimus, kaip nustatyta pagal Auburn University, bus reikalaujama pateikti jų darbo akademinei peržiūros komiteto (ARK) vertinimo portfelį. ARC nulems vietą lygį profesinės architektūros dizaino studija seka arba į iš anksto architektūros programos.

Specialūs galimybės kvalifikuoto Architektūros ir interjero architektūros studentams

Per trečiąjį metų dizaino studija studentai gali dalyvauti bent viena iš daugelio lauko tyrimų galimybes, kuriomis siekiama praturtinti mokinių mokymosi patirtį ir parengti studentus profesinės veiklos įvairovė. Šios galimybės apima ir tarptautinę studijų programą su variantų tyrimo įvairovė užsienyje, taip pat dalyvavimo Kaimo Studio galimybę - programa, įsikūrusi kaimo vakarų Alabama, kur studentai įtraukti vietos bendruomenes per rankas ant tarnyba mokymosi projektus, siekiant padėti patenkinti poreikius pastogę ir geresnės kokybės netinkamų. Be reikalingų trečiųjų metų galimybes, studentai gali turėti papildomų galimybių per savo penktojo metų studijų dalyvauti kaimo Studio arba Auburn centro Architektūros ir urbanistikos tyrimų - dizaino centro centro Birmingemas, kur aukštesnio lygio studentai ir dėstytojai užsiimti bendruomenės orientuotą, paslaugų mokymosi veiklą. Dalyvavimas kiekvienoje iš šių programų yra ribotas, ir studentai gali būti leidžiama dalyvauti remiantis akademinio būklės, turimų išteklių ir konkurencingos atrankos procese.

Profesionalūs stažuotes praktikuojančių architektų rekomenduojama prieš praėjusių metų studijų.

Architektūra / Interjeras Architektūra (ARIA) akademinių standartų ir Priėmimo politika

Dalyvavimas Interjero Architektūra (ARIA) programa yra labai selektyvus. Studentai turi teisę kreiptis dėl interior architecture programą savo antrųjų metų architektūros programa pavasarį. Ši politika leidžia vasaros ARIA darbas klasės dydis, remiantis metinių turimų fakulteto išteklius.

Pavasario semestras programas (2 kurso studentams)

Interjero Architektūros fakultetas sudarysiu antrojo kurso studentams atranką Pavasario semestro pabaigoje. Klasės dydis yra remiantis turimais fakulteto išteklių ir kasmet gali skirtis. Šie studentai bus iš pradžių dalyvauti ARIA paskirta trečius metus rudens semestro Studio. Atranka studentams pirmiausia remiasi ARIA fakulteto sudaro Priėmimo valdybos įvertinimu, pateiktą projektavimo darbų. Vertinimas bus grindžiamas mokinių ketinimų pareiškimų ir trijų projektų, kurie rodo aukštą kokybę dizaino galimybes. Aukštos kokybės dizaino gebėjimas yra laikomas iš prašytojo gebėjimą nuoroda imtis papildomų studijų reikalavimus ARIA laipsnį. Be to, reikalaujama, kad Priimamos studentai baigė atitinkamą studijinį kursinių ir išlaikyti minimalų 3.0 VPS už sąlyginį priėmimą į ARIA dvigubo laipsnio programa. Studentai turi išlaikyti 3.0 VPS jų studijinio kursinių mažiausiai per trečiąjį ir ketvirtąjį metų pereiti į ARIA vasaros disertacija semestrą. Jei 3,0 studija VPS neišlaikoma A iki ARIA Priėmimo valdybos apžvalga bus reikalaujama nustatyti studento tinkamumo tęsti programą.

Program taught in:
Anglų

See 9 more programs offered by Auburn Global »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Gegužė 2019
Rugs 2019
Duration
5 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Gegužė 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Gegužė 2019

Rugs 2019