Architektūra

International Accelerator

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Architektūra

International Accelerator

architektūra

Į architektūros studijų BA skirtos tarnauti kaip platforma ar pamatus laipsnio studentams, kurie planuoja specializuotis architektūros ir kitų disciplinų, kurie orientuoti į projektavimo, planavimo ir statybos užstatytą aplinką. Tai atskleidžia studentus idėjomis ir patirtimi šiuo metu laikomasi visų mokyklos dizaino disciplinų ir ji nukreipta į daugelį verslo, ryšių ir organizacinių įgūdžių, kurie neįeina į techninius reikalavimus studijų programas. Studentai KU, kuris prasidės architektūros studijų BA, kartu stoti į antrosios pakopos profesinę laipsnių ir imtis kursus, kurie įskaičiuojami į BA ir studijų profesinės laipsnio.

Visi BA studentams imtis klasių Architektūra, projektavimas ir planavimas branduolį. Pagrindinė susijęs su įgūdžių pagrindu studijos, apklausos kursai kiekvienoje mokyklos disciplinomis, bei kursų architektūros istorijos ir teorijos seka.

Šis laipsnis šerdis yra papildytas klases, kurios atitinka pagrindinę mokymo programą, papildomus kursus, kurie atitinka bet Bakalauro sertifikatas programa vieną reikalavimus ir pažangių profesinių sodrinimo kursus, kurie atitinka reikalavimus, aukštosios profesinės laipsnių. Nuo pat pradžių, kiekvienas studentas dirba su konsultantu įsitikinti, kad tinkama pažanga daroma tiek link bakalauro laipsnį užbaigti ir, jei paskirta, aukštosios profesinės laipsnį.

Kai kurie studentai gali pasirinkti baigti 124-kreditų BA be tęsti ir užbaigti papildomus metus (ar du), kurių reikia baigti viena iš profesinės laipsnio takais. Ketverių metų, 124 kreditų studijas, kuris veda į menų (BA) bakalauro architektūros studijų rengia studentų pakopos išsilavinimą daugelyje kitų sričių, pavyzdžiui, teisės, verslo, valdžios, pastatų ūkio valdymo bei viešojo administravimo kad yra sustiprintas iki išsamių žinių apie architektūrą. Ji taip pat parengia juos darbo sutartį, o sričių, susijusių su architektūros skaičius.

Dauguma šių specializacijos srityse peržengia tradicinių sferų formaliojo Architektūrinis projektavimas, pastatų technologijos ir statybos. Architektūros specializacijų atsirado erdvės planavimo, akustika, apšvietimo, istorinio išsaugojimo, energijos išsaugojimo, žemės naudojimo planavimo, urbanistikos, kompiuterių taikymo, poveikio aplinkai vertinimo, gyvenimas saugos reguliavimo ir po statybos vertinimo. Nauja specializacijų toliau rodomi, nes naujų socialinių poreikių ir tobulesnes technologijas.

BA architektūros studijų absolventai naudojamas įvairių koncentracijų profesionalių sodrinimo kursus rasti darbą įvairių sričių tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose. Per federalinių ir valstijų vyriausybių, BA absolventai nuėjo dirbti pastatų ūkio valdymo, erdvės planavimo, istorinėmis konsultavimo ir kitose įstaigose, kurios susijusios su viešųjų pastatų. Vietos ir savivaldybių lygmeniu, jie rado darbą ekonominės plėtros agentūros, paveldas ir bendruomenių centruose ir panašių visuomeninių organizacijų, kurios skatina tobulėti, išsaugojimą ar keisti užstatytą aplinką.

Kai kurie taip pat atvyko į darbą ne pelno ir plėtros agentūros ir privačios viešojo ir federaliniu finansuojamų organizacijų, kurios skatina Bendrijos ekonomikos augimą ir vystymąsi ekstensyviai planavimo, tyrimo darbų, būsto analizę, organizavimo Bendrijoje, ir kitų "žolės šaknų" užduotys.

Per privačiame sektoriuje, BA absolventai suvienijo savo mokymą architektūra kursinį darbą ryšių, projektų valdymo ir organizacinės elgsenos žemės darbo vietų infrastruktūros valdymo, turto valdymo, statybos medžiagų tiekimo ir pardavimų, architektūros paslaugų rinkodaros ir istorinėmis geodeziją, mokslinių tyrimų ir konsultavimo.

Studentai, kurie baigę bakalauro, o vėliau nori tapti licencijuotas architektai gali siekti profesionaliai akredituotas Architektūros magistras laipsnis.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Boston, Massachusetts
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Boston, Massachusetts
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla