Architektūros fakultetas

Architektūros fakultetas buvo įkurta prieš 90 metų. Iš pradžių egzistavo kaip departamento Architektūros fakultetas Statybos pagal valstybės naftos akademijoje. Kaip atskyrimo departamento Architektūros iš statybos fakulteto rezultatas buvo įkurta Architektūros fakultetas 1968 m. Pagrindinis tikslas mokslo ir eksperimentinės veiklos architektūros ir dizaino specialybių siekiama gauti planavimo procesą. Specialistai apmokyti kiekvieną tyrimą dėl bakalauro, magistro ir daktaro laipsnių srityje. Absolventų fakulteto galite padaryti savo veiklą architektūros, miesto planavimo, aplinkosaugos projektavimo, restauravimo paminklų, dizainas ir tt

Informacija apie fakulteto

Architektūros fakultetas visada skyrėsi nuo kitų architektūros fakultetuose, dėstomų kitų universitetų. Fakultetas traukiniai specialistus bakalauro ir magistro laipsnius. Dauguma profesorių ir dėstytojų personalas yra gerai - žinomi specialistai ir mokslininkai iš miesto planavimo, projektavimo, restauravimo paminklų mūsų Respublikos srityje. Asocijuota narė NASA, 12 gydytojai architektūros, 17 profesorių, 33 mokslo daktarų Architektūros, docentas mokyti fakultete. Du iš jų yra "Shohrat" laureatai, 12 pagerbti architektai ir vienas iš jų buvo apdovanotas valstybine premija Respublikos.

Yra 122 nariai, Fakultetas: 21 profesoriai, mokslų daktaras architektūros daktaras, docentas, galvos mokytojas ir mokytojas.

Studijos Fakultete

Pareiškėjai, norintys patekti į fakultetą, turi dalyvauti vyko Valstybinės studentų įėjimas komiteto po kvalifikacinio rinkimų stojamuosius egzaminus ir imtis egzaminą piešimo ir rengimo. Tyrimo kalbos azerų, rusų ir anglų kalbomis.

Architektūra ir dizainas specialybių Architektūros fakultetas apie bakalauro ir magistro laipsnių įvairių sričių statybos ir planavimo sektoriuose.

BAKALAURO LAIPSNIS:

Architektūra ir dizainas

bendradarbiavimo sritys

Bendradarbiavimas yra įgyvendinama eksperimentiniais ir mokslo srityse su komiteto Respublikos miestų planavimo ir architektūros ministerijos ekstremalių situacijų Azerbaidžano Respublikos Kultūros ministerijos ir turizmo Azerbaidžano Respublikos, Baku miesto vykdomojo valdžios, valstybės istorinis - architektūrinis draustinis "Icheri Sheher", Architektūros ir meno institutas, archeologijos įstaigų Nacionalinės mokslų akademijos, "Azerberpa" Moksliniai tyrimai ir projektas institutas - nevyriausybinė organizacijos Architektūros ir dizaino.

Mokslinių tyrimų sritys

Savybės gyvenamojo architektūros Baku, sudėties normų Azerbaidžano architektūros XI - XVII formavimo kultūros - gerovės paslaugų sistemų turizmo ir rekreacijos zonų Azerbaidžanas, formavimas sodų ir parkų planavimą Azerbaidžano miestuose, svetainės organizacijoje architektūros kompleksų, esančių komplekso kraštovaizdis Baku mieste, meno ir architektūros planavimo metodų miesto aplinką (pavyzdžiui, Baku), architektūros planavimo plėtojant pramonės įmonėms dėl Sumgajitas Miestas, architektūros planavimo plėtros gyvenamųjų namų statybos didžiuosiuose miestuose Azerbaidžano (1920 - 1990), Azerbaidžano istorija architektūra (nuo seniausių laikų iki šių dienų) ir tt

Apie 50 vadovai ir vadovėliai buvo paskelbtas fakultete.

Programa mokoma:
Rusijos
Azerbaidžaniečių

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Azerbaijan University Of Architecture And Construction »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date