Architektūros bakalauras

SCI-Arc

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Architektūros bakalauras

SCI-Arc

Sci-ARC anketa B.Arch programa yra penkerių metų architektūros bakalauro profesinio mokymo programą, pabrėžiant dizaino meistriškumą ir intelektinės plotis per septyni laisvieji menai.

Programa yra orientuota į architektūros disciplinos požiūriu jos istorija, teorija, ir metodus, ir architektūros praktikoje, kalbant apie statybos technologijas, naujoviškų priemonių konstrukcijos ir profesine praktika. Programos pagrindas yra dizaino studija, kur studentai kurti vizualinį raštingumą, mokytis projektavimo įgūdžius, išbandyti idėjas ir gauti nuolatinį, asmens atsiliepimus apie savo darbą nuo fakulteto. Studija fakultetas yra sudarytas iš praktikuojančių architektų, o ne gryno akademikų, kurie leidžia studentams langą į realiame gyvenime architekto, taip pat pasirinkimo norint užsiimti profesine stažuotes už mokyklos ribų.

BARCH

Per ketverius metus pagrindinių dizaino studijos, studentai kurti patikimą rinkinį metodus ir jausmus priėmimo ir įvertinant architektūrą. Jų penktus metus jie gamina disertacija projektą, kuris priima poziciją, atsižvelgiant į šiuolaikinės architektūros diskurso ir apima labai išvystytą pristatymą.

B.Arch programa apima kursinių menų ir humanitarinių mokslų, įskaitant meno, meno istorijos, literatūros, naujų modelių supratimas pobūdžio, sociologijos, civilizacijos, filosofijos, retorikos ir diskusijos, kino ir skaičiavimo istoriją asortimentą. Įtraukti į mokymo programą yra meistriškumo kursuose mokoma tarptautinių veikėjų savo kompetencijos srityse serija.

Absolventai palikti programą su sudėtingos darbo portfelio, parengtą su arba įvesti profesinę praktiką ar tęsti aukštojo mokslo pasaulyje labiausiai konkurencingų studijų programas.

B.Arch programa yra akredituota pagal Naab (Nacionalinė Architektūros akreditavimo valdyba).

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
5 metų
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Los Angeles, California
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Los Angeles, California
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla