Architektūros bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sci-ARC anketa B.Arch programa yra penkerių metų architektūros bakalauro profesinio mokymo programą, pabrėžiant dizaino meistriškumą ir intelektinės plotis per septyni laisvieji menai.

Programa yra orientuota į architektūros disciplinos požiūriu jos istorija, teorija, ir metodus, ir architektūros praktikoje, kalbant apie statybos technologijas, naujoviškų priemonių konstrukcijos ir profesine praktika. Programos pagrindas yra dizaino studija, kur studentai kurti vizualinį raštingumą, mokytis projektavimo įgūdžius, išbandyti idėjas ir gauti nuolatinį, asmens atsiliepimus apie savo darbą nuo fakulteto. Studija fakultetas yra sudarytas iš praktikuojančių architektų, o ne gryno akademikų, kurie leidžia studentams langą į realiame gyvenime architekto, taip pat pasirinkimo norint užsiimti profesine stažuotes už mokyklos ribų.

BARCH

Per ketverius metus pagrindinių dizaino studijos, studentai kurti patikimą rinkinį metodus ir jausmus priėmimo ir įvertinant architektūrą. Jų penktus metus jie gamina disertacija projektą, kuris priima poziciją, atsižvelgiant į šiuolaikinės architektūros diskurso ir apima labai išvystytą pristatymą.

B.Arch programa apima kursinių menų ir humanitarinių mokslų, įskaitant meno, meno istorijos, literatūros, naujų modelių supratimas pobūdžio, sociologijos, civilizacijos, filosofijos, retorikos ir diskusijos, kino ir skaičiavimo istoriją asortimentą. Įtraukti į mokymo programą yra meistriškumo kursuose mokoma tarptautinių veikėjų savo kompetencijos srityse serija.

Absolventai palikti programą su sudėtingos darbo portfelio, parengtą su arba įvesti profesinę praktiką ar tęsti aukštojo mokslo pasaulyje labiausiai konkurencingų studijų programas.

B.Arch programa yra akredituota pagal Naab (Nacionalinė Architektūros akreditavimo valdyba).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in downtown Los Angeles, SCI-Arc is a center of innovation and one of the nation’s few independent architecture schools.

Located in downtown Los Angeles, SCI-Arc is a center of innovation and one of the nation’s few independent architecture schools. Skaityti mažiau