Architektūros magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studijų programos tikslas yra suteikti universitetinį išsilavinimą, pagrindinį žinias ir įgūdžius, siekiant savarankiškai spręsti architektūros ir urbanizacijos užduotis. Ši studijų programa turėtų parengti meninių ir intelektinius gebėjimus artėjančius architektai. Be to, forma estetinį požiūrį, koncepciją nustatanti organizacija. Be to, siekiant teikti su pagrindiniu žinių apie konstrukcijų pastatų, inžinerinių įrenginių, planavimo urbanistikos, ekologijos, ekonomikos, sociologijos ir teisės. Po architektūros studijų studentai įgyja bakalauro laipsnį.

Kaip jūs galite gauti į PROGRAMOS?

Architektūra programos, įėjimas bandymas requered. Užsienio studentai gali atlikti testą online anksčiau sutartu laiku. Bandymas peržiūrėjo prodekanas fakulteto ir programos koordinatorius.

Bandymo trukmė yra 4 valandos, jis susideda iš dviejų užduočių.

Pirmoji užduotis yra architektūrinė kompozicija. Užduoties tikslas yra paruošti pristatymą siūlomo dizaino architektūros objekto ir jo aplinkoje. Vienvietis A3 popieriaus lapas turi būti naudojamas projekto pristatymas. Projektas turėtų apimti plano, priekinius ir šoninius vaizdu į objektą, taip pat perspektyvinis vaizdas objekto, priimto natūralioje aplinkoje. Papildomos pažiūros ar duomenys yra leidžiama, jei būtina. Bandymas turi būti įvykdytas per laisvas rankas metodą naudojant grafito pieštuku.

Antra užduotis yra laisvas rankas piešimo užduotis siūlomo statybos (du ar trys elementai). A3 formato popieriaus lapas ir tik grafito pieštukas naudojimas.

Ką mokytis?

  • Savarankiškai organizuoti projektus pastatų ir urbanistikos kurie atitinka estetinius ir techninius reikalavimus.
  • Principai pastatai ir statiniai iš urbanistinės funkcinių schemų ir meninės formos.
  • Kurios teikia asmens ir visuomenės reikalavimus ir interesus metodai.
  • Apie architektūros ir su juo susijusios istorijos ir meno teorinį pagrindą.
  • Apie statybinių konstrukcijų ir inžinerinių sistemų, suprasti jų svarbą ir taikomos problemas architektūros projektavimo srityje.

Valiutų užsienyje laikotarpis?

Studentai gali studijuoti į užsienį šių universitetų: Blekinge technologijos instituto, Lundo universitetas (Švedija); Alfonso X el Sabio universitetas (Madridas miesto), politechnikos universitetas Valensijos universitetas Sevilijos universiteto Alcala "(Ispanija); La Sapienza universiteto Florencijoje, Politechnikos universiteto Turino (Italija); Norvegijos mokslo ir technologijos, Oslo mokyklos Architektūra ir dizainas (Norvegija); Universitetas Minho (Guimaraes'e miesto), Lisabonos technikos universiteto, ISCTE - University Institute of Lisabonoje (Portugalija); Universitetas Štutgarte, Erfurto universitetas, universitetas Frankfurte prie Maino, Bauhaus universitetas (Veimaras miesto), Braunšveigo technikos universitetas, Drezdenas University of Applied Sciences, technikos universitetas Miunchene (Vokietija); Aarhus School of Architecture, Vitus Beringo centro aukštojo mokslo (Danija); Čekijos technikos universitetas Prahoje (Čekijos Respublika); Tamperė technologijos universitetas (Suomija); Liublino technologijos universitetas, Balstogės technologijos universitetas (Lenkija); ir tt Overall 34 aukštosiose mokyklose.

Architektūros fakultetas turi ERASMUS studijų mainų programą. Ši sutartis yra pasirašyta su 34 aukštųjų mokyklų ES šalyse. VGTU turi galimybę studijuoti vieną semestrą aukštųjų mokyklų Vokietijoje, Danijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Italijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Latvijoje. Kasmet kitų universitetų studijuoti daugiau nei 40 studentų architektūros fakultete.

Kas yra karjeros galimybės po baigimo?

Per studijos universitetas suteikia meninį ugdymą, pagrindinis žinių ir įgūdžių, kurie suteiks galimybę savarankiškai spręsti ne sudėtingus architektūrinius ir miestų plėtra užduotis. Be to, mokiniai mokosi, kaip būti profesionalus asistentas architektas. Kiekis Įgytų žinių ir įgūdžių yra pakankamai studentams tolesniam specializacija kokioje nors architektūros srityje. Po bakalauro studijų studentai gali dirbti įmonių architektūrinio projektavimo, planavimo ir miestų ir statybos įmonėse. Be to, studentai gali dirbti įstaigų valstybės ir savivaldybių lygmeniu. Be to, organizuoti rekonstrukcijos pastatų ir jų interjerą. Be to, organizuoti architektūrinius projektus urbanistinės kompleksų pastatų ir kraštovaizdžio.

Kas yra nuomonė studentai baigė architektūros?

"Studijų programa architektūros yra ne tik naujų atradimų, bet ir atsakomybė! Čia aš išmokau pagrindinę pamoka gyvenime. Supratau, kad mano kontaktas su popieriumi gali visiškai pakeisti žmonių gyvenimą. Todėl, kai aš kiekvieną darbą stengiuosi nepamiršti kūrybiškai išreikšti savo mintis ir subtiliai ir reaguodama spręsti architektūros priemonėmis. " (Milda, baigė architektūros 2010).

"Aš esu labai laimingas, kad aš pasirinkau bakalauro ir magistro studijas fakultete architektūros. Mokiausi VGTU ne diplomas, bet mano interesais. Todėl aš labai patiko, kad kiekvienas dalyką dėsto realius specialistų konkrečioje srityje. Lektoriai kiekvieną dalyką mokyti ne tik knygų, bet ir labai gyvas, kartais ne auditorijoje, o ne į universitetą - į senojo miesto paliečiant tikrą paveldą. Taip pat norėčiau pabrėžti, stiprias asmenybes ir projekcija, architektūros istorija ir paveldosaugos, netradicinių metodų kontekste analizės srityse. Dar daugiau, aš vertinu, kad Architektūros fakultetas išlaikyti tarptautinius ryšius su užsienio universitetais ir tai yra įdomu pamatyti jauną kolektyvą mano fakultete. Tikrai, yra kažkas, ką aš turėtų pagerinti, todėl aš stengiuosi daryti mano geriausias tolesnių studijų fakultete architektūros pasiekiant daktaro laipsnį. Kaip rezultatas, aš ieškoti daktaro laipsnį, nes norėčiau susieti savo mokslinę ateitį su VGTU universitete, kuris yra geriausias aukštoji mokykla architektūros Lietuvoje ". (Lukas magistro laipsnį studentas, 2008).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Vilnius Gediminas Technical University (VGTU) was established in 1956. The name of Lithuanian Grand Duke Gediminas was awarded for the 40th anniversary of the university's activities.

Vilnius Gediminas Technical University (VGTU) was established in 1956. The name of Lithuanian Grand Duke Gediminas was awarded for the 40th anniversary of the university's activities. Skaityti mažiau