Read the Official Description

Kursas

Architektūros BArch (Hons) architektūros laipsnis yra patvirtintas Karališkojo britų architektų instituto (RIBA) ir Architekto registracijos valdybos (ARB) nustatyto kaip atleidimo nuo 1, 2 ir 3 dalių egzaminų, kurie privalo būti registruojami kaip architektai Jungtinėje Karalystėje.

Šis kursas akcentuoja dizainą ir kūrybiškumą ir siekia parengti studentus pasaulinei karjerai įdomioje architektūros praktikos srityje.

Architektūra Lincoln yra gerai žinomos RIBA pamokų schemos dalis, kurioje studentai suporuoti su architektais, suteikiantys galimybes apsilankyti svetainėje, kad stebėtų, kaip architektai dirba.

Šiuo kursu studentai gali studijuoti pagrindines architektūros koncepcijas ir būdus, kaip pastatai gali patenkinti keleivių ir visuomenės poreikius. Studentai turi galimybę išmokti piešimo techniką, kartu su kompiuteriu projektuojamą ir praktinį modeliavimą bei konstrukciją.

Mes esame dizaineriai, kurie kuria vaizduojamus ir praktinius pastatų projektus. Lincoln architektūros ir sukurtos aplinkos mokykla yra kooperatyvinė, daugiadalykio interjero dalijimosi aplinka, kuria siekiama padėti studentams atrasti savo dizaino požiūrį.

Kaip tu studijuojate

Pirmaisiais metais studentai supažindinami su architektūros istorija ir teorija, projektavimo procesais ir praktika, pastatų statybos, aplinkos dizaino ir dizaino teorija. Antruoju ir trečiuoju metais studentai gali dirbti su daugybe nepriklausomų ir bendradarbiavimo projektų. Studentams progresuojant, jie gali kurti mokslinių tyrimų ir projektavimo projektus, siekdami ištirti aktualias problemas.

Kurso tikslas - išlaisvinti kūrybinį potencialą, ištirti projektavimo procesus ir kurti kultūrines bei technines žinias. Gebėjimus brėžinyje, kompiuterizuotą dizainą, modelių kūrimą ir parodą galima kurti per daugelį dizaino projektų. Studentai turi galimybę dalyvauti praktiniuose medžiagų ir statybos technikos tyrimuose, kurie gali sukelti drąsių dizainų.

Kurso tikslas - spręsti socialinius, teorinius ir kontekstinius gyvenimo klausimus šiuolaikiniame mieste. Dizaino projektai yra skirti pasikliauti reakcija į vaizduotę, žmoniją ir aplinką.

Susisiekimo valandos ir skaitymas laipsniui

Šios programos studentai mokosi iš akademinio personalo, kuris dažnai užsiima pasauline ar tarptautiniu mastu puikiu tyrimu ar profesine praktika. Kontaktinis laikas gali būti seminarų, praktinių užsiėmimų, seminarų ar paskaitų metu ir gali skirtis nuo modulio iki modulio ir nuo mokslo metų iki metų. Pamokų sesijos ir projektų priežiūra gali būti viena su vienu dalyvavimu ar mažų grupių sesijomis. Kai kurie kursai suteikia galimybę dalyvauti išoriniuose vizituose ir lauko darbuose.

Studentai vis dar mokosi už laipsnį, o tai reiškia, kad, be numatytų kontaktinių valandų, studentai privalo dalyvauti savarankiškame tyrime. Tai leidžia jums skaityti apie temą ir pasirengti paskaitoms bei seminaruose skaitymo būdu arba atlikti tolesnes užduotis, pavyzdžiui, užduotis ar peržiūrą. Kaip bendrojo vadovo, " University of Lincoln " University of Lincoln studentų reikalaujama savarankiško tyrimo suma yra tokia, kad už kiekvieną valandą klasėje jūs turėsite praleisti bent 2-3 valandas nepriklausomame tyrime.

Kaip vertinate

Dėl šio kurso kiekvienais metais vertinimas yra 100% kursinių darbų. Studentų vertinimas pagal šį kursą gali skirtis kiekvienam moduliui. Galimų naudoti vertinimo metodų pavyzdžiai yra kursiniai darbai, pvz., Rašytiniai užduotys, ataskaitos ir projektai, ar kūrybinės produkcijos apžvalgos. University of Lincoln politika yra užtikrinti, kad darbuotojai grįžtų į studentus skubiai.

Atsiliepimas į vertinimą

University of Lincoln vertinimo grįžtamosios informacijos politika siekiama užtikrinti, kad akademikai studentams grįš kursų vertinimus skubiai - paprastai per 15 darbo dienų nuo pateikimo datos (nebent kitaip nurodyta aukščiau).

Vertinimo metodai

Studentų vertinimas pagal šį kursą gali skirtis kiekvienam moduliui. Naudojamų vertinimo metodų pavyzdžiai yra kursiniai darbai, tokie kaip rašytiniai užsiėmimai, ataskaitos ar disertacijos; praktiniai egzaminai, tokie kaip pristatymai, pasirodymai ar pastabos; ir egzaminus raštu, pvz., oficialius egzaminus ar klasės testus. Kiekvienam vertinimo metodui suteikiamas svoris gali skirtis kiekvienais mokslo metais. University of Lincoln siekia užtikrinti, kad darbuotojai greitai grįžtų į kursus studentams.

funkcijos

Mūsų mokslininkai padeda kurti architektūrinio dizaino pažangą, kad informuotų, kaip pastatai yra suprojektuoti ir pastatyti. Studentai padėjo kurti naują kaimo salę "Scotern", eksponuoti "Frequency" festivalyje ir dalyvauti gyvų statybos projektų, tokių kaip "Mud Stud" konstrukcija, kuri naudojama tradicinių pastatų metodų šiluminėms savybėms patikrinti ir statybos technikos išsaugojimui.

Šiam kurso mokiniams šiuo metu suteikiama nemokama prieiga prie "Adobe Creative Cloud" programinės įrangos jų studijų metu.

Studentas kaip gamintojas

Studentas kaip gamintojas yra mokymo ir mokymosi modelis, skatinantis akademikų ir bakalauro studentus bendradarbiauti mokslinių tyrimų veikloje. Tai programa, skirta mokytis per darbą.

"Studentų kaip gamintojų" iniciatyva buvo įvertinta QAA mūsų 2012 m. Apžvalgoje ir yra vienas iš mokymų ir mokymosi savybių, dėl kurių "Lincoln" patirtis yra unikali.

Patekimo reikalavimai

GCE Išplėstiniai lygiai: BBC

Tarptautinis bakalauro laipsnis: 29 taškai

BTEC Extended Diploma: Distinction, Merit, Merit

Pareiškėjams taip pat reikės mažiausiai trijų GCSE kursų 4 (C) ar aukštesnės kategorijos, kuriose turi būti anglų kalbos ir matematikos. Gali būti laikoma lygiavertė 2 lygio kvalifikacija.

ES ir tarptautiniai studentai, kurių pirmoji kalba nėra anglų, reikės anglų kalbos IELTS 6.0, ne mažiau kaip 5,5 kiekviename elemente arba lygiavertis http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements.

Universitetas priima įvairias kvalifikacijas kaip pagrindą įvažiuoti ir apsvarstys kandidatus, kurie turi įvairių kvalifikacijų.

Mes taip pat laikomės pareiškėjų, turinčių plačią ir atitinkamą darbo patirtį, ir suteiksime ypatingą individualų dėmesį tiems, kurie neatitinka standarto įstojimo kvalifikacijos.

Pareiškėjams, kurie neatitinka mūsų standartinių reikalavimų dėl atvykimo, mūsų Menų Fondo Metai gali suteikti alternatyvų kelią įplaukti į visas mūsų studijų programas: http://www.lincoln.ac.uk/home/course/AFYAFYUB/.

Jei norite gauti papildomos informacijos apie įvažiavimo reikalavimus arba norėtumėte aptarti, ar kvalifikacija, kurią šiuo metu mokate, yra priimtina, kreipkitės į Priėmimo grupę 01522 886097 arba el. Paštu admissions@lincoln.ac.uk.

Program taught in:
Anglų
University of Lincoln

See 22 more programs offered by University of Lincoln »

Last updated September 3, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
3 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
15,600 GBP
per lygį. Tarptautiniai studentai. | Namai / ES studentai: 9 250 svarų sterlingų vienam lygmeniui
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline

Rgp 2019