Architektūros bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

2013 m. Rudenį priėmusi pirmąją studentų grupę, architektūra yra nedidelis, bet nuolat besiplečiantis skyrius. Nors siekiame atitikti geriausių pasaulio architektūros mokyklų akademinius standartus ir įtraukti pažangiausius mąstymus architektūros pedagogikoje ir praktikoje, mes taip pat stengiamės įdiegti savo studentus, stiprų socialinės įtraukties jausmą, atsakomybę už aplinką ir profesinę etiką. .

*** Su pagrindiniu tikėjimu dizainu, kaip „kritine praktika“, galinčia generuoti „viešąją gėrį“ pasaulyje, kyla klausimas dėl didėjančio architektūros žinių, švietimo ir gamybos priemonių naudojimo. Mes įsivaizduojame savo absolventus, kad jie būtų visiškai susipažinę su socialine, ekonomine, politine ir kultūrine dinamika, kuri formuoja pastatytos aplinkos gamybą ir su jais kritiškai ir naujoviškai bendradarbiautų įvairiose skalėse nuo atskirų pastatų ir statybos detalių iki didelių miesto intervencijų. Mes įsipareigojame ugdyti naujos kartos kompetentingus, kūrybingus ir kritiškus dizaino specialistus, kurie gali ginčyti gautas konvencijas ir madingas jų disciplinos tendencijas ir yra suinteresuoti apibrėžti problemas, kaip jos yra sprendžiant jas.

*** Konceptualizuojame architektūrą ne tik kaip įgūdžių pagrindu užsiimančią profesiją, bet ir kaip platesnę humanistinę discipliną. Atitinkamai, mūsų mokymo programa susideda iš sinergetinio teorinio ir techninio disciplinos integravimo su humanitarinių, socialinių mokslų ir kultūros studijų įžvalgomis, jie visi įsilieja į tarpdisciplininę dizaino studijos aplinką, kurią papildo skaitmeninės technologijos (įskaitant mūsų visiškai naujas Fab Lab). Siekiame ugdyti akademinę kultūrą, kuri kviečia kritinį tyrimą, kūrybinius tyrimus, aktyvų dalyvavimą, diskusijas ir diskusijas, komandinį darbą, interaktyvų mokymąsi ir bendruomenės darbą.

*** Mes suprantame architektūros idėją, apimančią erdvinės praktikos įvairovę ir intervencijos skales , kurie neapsiriboja naujųjų pastatų ir baisių projektų kūrimu. Šiandien vis labiau pastebima smulkaus masto intervencinė veikla, kuri papildo esamą struktūrą, infrastruktūrą, papildymus ir išplėtimus, modernizavimą, pertvarkymą ir pritaikomą esamų pastatų atsargų pakartotinį naudojimą, nes tai yra novatoriški ir tvarūs būdai pertvarkyti postindustrines miestus visur. Kadangi fakultetas prisidėjo prie šių idėjų ir esamos kultūros paveldo išsaugojimo programos , mūsų departamentas yra gerai pasirengęs ištirti tokias galimybes ir iš naujo konceptualizuoti dizaino idėją platesniame spektre, įtraukdamas mokslinius tyrimus, dokumentaciją, projekcinę analizę ir esminę apsaugą.

*** Mes palaikome architektūros ir urbanizmo neatsiejamumą . Su auksiniu ragu esančiame universitete, esančiame istorinėje Stambulo širdyje, ir tuo metu, kai agresyvi neoliberali miesto plėtra toliau transformuoja miestą precedento neturinčiais būdais, siekiame, kad miestas mūsų laboratorija, mūsų mokslinių tyrimų projektas ir mūsų pagrindinė dizaino intervencijų vieta, siekiant ištirti naujas idėjas ir kritines galimybes, kurias slopina esama ekonominė ir politinė dinamika. Mūsų Stambulo studijų centras yra neįkainojamas išteklius, šiuo metu vykstantis restruktūrizuojant save kaip pirmaujančią mokslinių tyrimų, dokumentacijos ir žemėlapių centrą tarptautiniam ir tarpdisciplininiam miestų studijų tinklui, skiriamam Stambule.

*** Mes įsipareigojame tvirtai įsipareigoti moksliniams tyrimams ir stipendijoms, kaip kompetencijos žymenims už bakalauro profesinių studijų programų. Remti fakulteto mokslinius tyrimus, pritraukti stiprius absolventus ir prisijungti prie mokslo tinklų tiek Turkijoje, tiek užsienyje, yra vienas iš pagrindinių departamento tikslų ilgainiui. Šiuo metu planuojama pradėti tarpdisciplininį daktaro laipsnį. Programa ir Architektūros, miesto ir kultūros studijų magistro programa.

*** Mes tvirtiname, kad tiek savo istorijoje, tiek šiuolaikinėje praktikoje Architektūros disciplina sukaupė žinias, distiliuotas iš tarpkultūrinių istorijų, tinklų ir mainų, peržengiančių nacionalines sienas. Pasaulinės sąsajos ir tarpvalstybinė patirtis yra pagrindinė mūsų pedagogikos dalis. Turėdami tvirtą įsitikinimą, kad būtent reikia atverti šį pasaulį, turime ambicingą darbotvarkę, kuria siekiama sukurti tarptautinius ryšius, mainų programas, svečių paskaitų seriją, ekskursijas ir vasaros seminarus. Remdami tokias iniciatyvas ir mūsų tikslą baigti tarptautiniu mastu įsidarbinančius architektus ir tarptautiniu mastu kompetentingus tyrėjus, mes taip pat įsipareigojame nesusitarti dėl mokymosi anglų kalba.

Sibel Bozdoğan, 2014 m. Rugsėjo mėn

4 metų programa

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Kadir Has University (KHU) was founded in 1997, in Istanbul. The university, with its five faculties of Engineering and Natural Sciences, Economics and Administrative Sciences, Communication, Law and ... Skaityti daugiau

Kadir Has University (KHU) was founded in 1997, in Istanbul. The university, with its five faculties of Engineering and Natural Sciences, Economics and Administrative Sciences, Communication, Law and Fine Arts, as well as its several vocational schools, is dedicated to becoming a leader in educational and cultural fields in Turkey, as well as establishing itself as an international center for research and scientific development. Skaityti mažiau