Architektūros bakalauro laipsnis

Kadir Has University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Architektūros bakalauro laipsnis

Kadir Has University

ARCHITEKTŪROS DEPARTAMENTAS

2013 m. Rudenį priėmusi pirmąją studentų grupę, architektūra yra nedidelis, tačiau nuolat besiplečiantis skyrius. Nors siekiame atitikti akademinių standartų geriausiose architektūros mokyklose visame pasaulyje ir įtraukti pažangiausius mąstymus į architektūros pedagogiką ir praktiką, mes taip pat siekiame savo studentams įdiegti stiprią socialinio įsitraukimo, aplinkosaugos atsakomybės ir profesinės etikos prasmę.

*** Esant pagrindiniam įsitikinimui, kad dizainas yra "kritinė praktika", galinti sukurti "viešąją gerovę" pasaulyje, mes sprendžiame klausimą apie vis didesnį architektūrinių žinių, išsilavinimo ir gamybos panaudojimą. Mes įsivaizduojate savo absolventus, kad jie visapusiškai suprastų socialinę, ekonominę, politinę ir kultūrinę dinamiką, kuri formuoja sukurtos aplinkos gamybą ir su jais kritiškai ir inovatyviai bendraujant iš atskirų pastatų ir statybos detalių iki didelių miestų intervencijų. Mes pažadėjome šviesti naujos kartos kompetentingus, kūrybingus ir kritiškus dizaino specialistus, kurie gali ginčyti priimtas konvencijas ir madingas jų drausmės tendencijas, taip pat yra suinteresuotos apibrėžti problemas, jas sprendžiant.

*** Mes suprantame Architektūrą ne tik kaip įgūdžių pagrindu veikiančią profesiją, bet ir kaip platesnę humanistinę disciplinę. Todėl mūsų mokymo programa yra susieta su sinergetine teorinių ir techninių disciplinų integracija su humanitarinių, socialinių ir kultūrinių studijų įžvalgomis, kurios visos įtrauktos į interjero dizaino studijų aplinką, kurią sustiprina skaitmeninės technologijos (įskaitant mūsų prekės ženklą nauja Fab Lab). Mes siekiame tobulinti akademinę kultūrą, kuri kviečia kritinius tyrimus, kūrybinius tyrimus, aktyvų dalyvavimą, diskusijas ir diskusijas, komandinį darbą, interaktyvų mokymąsi ir bendruomenės darbą.

*** Mes suprantame architektūros idėją, apimančią erdvinės praktikos įvairovę ir intervencijos skales , kurie neapsiriboja naujųjų pastatų ir baisių projektų kūrimu. Šiandien vis labiau pastebima smulkaus masto intervencinė veikla, kuri papildo esamą struktūrą, infrastruktūrą, papildymus ir išplėtimus, modernizavimą, pertvarkymą ir pritaikomą esamų pastatų atsargų pakartotinį naudojimą, nes tai yra novatoriški ir tvarūs būdai pertvarkyti postindustrines miestus visur. Kadangi fakultetas prisidėjo prie šių idėjų ir esamos kultūros paveldo išsaugojimo programos , mūsų departamentas yra gerai pasirengęs ištirti tokias galimybes ir iš naujo konceptualizuoti dizaino idėją platesniame spektre, įtraukdamas mokslinius tyrimus, dokumentaciją, projekcinę analizę ir esminę apsaugą.

*** Mes palaikome architektūros ir urbanizmo neatskiriamumą . Su istorine Stambulo širdyje esančiu "Golden Horn" miesteliu įsikūrusiu universitetu ir tuo metu, kai agresyvi neoliberali urbanistinė plėtra daro precedento neturintį miestą, mes siekiame, kad miestas taptų mūsų laboratorija, mūsų mokslinių tyrimų projektas ir mūsų pagrindinė dizaino intervencijos vieta, skirta išnagrinėti naujas idėjas ir kritines galimybes, kurias slopina dabartinė ekonominė ir politinė dinamika. Mūsų Stambulo studijų centras yra neįkainojamas šaltinis, šiuo metu pertvarkant save kaip pagrindinį tarptautinio ir tarpdisciplininio miestų studijų, skirto Stambule, mokslinių tyrimų, dokumentavimo ir kartografavimo centrą.

*** Mes prisiimame tvirtą indėlį į mokslinius tyrimus ir stipendijas kaip aukščiausios kompetencijos žymenis už bakalauro profesinių studijų programų ribų. Pagrindiniai departamento uždaviniai ilgalaikėje perspektyvoje yra parama fakulteto moksliniams tyrimams, stiprių studijų studentų pritraukimui ir stipendijų integravimui tiek Turkijoje, tiek užsienyje. Planuojama pradėti tarpdisciplininę doktorantūros programą , taip pat magistro programą architektūros, urbanistikos ir kultūros studijose.

*** Mes tvirtiname, kad tiek savo istorijoje, tiek šiuolaikinėje praktikoje architektūros disciplina sukaupė žinias, distiliuotas iš tarpkultūrinių istorijų, tinklų ir mainų, peržengiančių nacionalines sienas. Pasaulinės jungtys ir tarpvalstybinė patirtis yra mūsų pedagogikos pagrindas. Esant tvirtai įsitikinimui, kad būtina atverti šį pasaulį apskritai, turime ambicingą darbotvarkę, skirtą nustatyti tarptautinius ryšius, mainų programas, svečių paskaitų serijas, ekskursijas ir vasaros seminarus. Siekdami paremti tokias iniciatyvas ir mūsų siekį baigti tarptautiniu mastu įdarbintus architektus ir tarptautiniu mastu kompetentingus mokslo darbuotojus, mes taip pat įsipareigoja neabejotinai įsipareigoti mokytis anglų kalba.

Sibel Bozdoğan, 2014 m. Rugsėjo mėn

4 metų programa

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta May 17, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Price
Kaina
12,000 USD
Locations
Turkija - Istanbul, Istanbul
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Rgp 31, 2022
Dates
Rugs 2019
Turkija - Istanbul, Istanbul
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Rgp 31, 2022