Architektūros inžinerijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Misija

Architektūros inžinerijos programa teikia state-of-the-art žinias ir įgūdžius, kurie atspindi lankstų tempą, kad atitiktų greitai besivystančių technologijų, naudojamų architektūros, inžinerijos ir statybos pramonėje, augimą, kad atitiktų nacionalinius, MENA ir tarptautinės rinkos poreikius. Taigi, siekdami BUE ir Inžinerijos fakulteto pagrindinių tikslų skatinti kultūrinę, ekonominę, socialinę ir technologinę plėtrą per galimus architektūros inžinerijos absolventus, mokytus pagal geriausius JK akademinius standartus.

Skirtingos programos ypatybės

BUE teikia programas, pagrįstas britų švietimo filosofija. Tai paskatina programas, kuriose daugiausia dėmesio skiriama studentams, o ne tiems, kurie pateikia medžiagą. Jungtinės Karalystės programų absolventai paprastai demonstruoja:

  • sugebėjimas kūrybiškai mąstyti ir stiprių problemų sprendimo įgūdžių;
  • aukšto lygio raktiniai ir perkeliami įgūdžių rinkiniai;
  • savarankiškai išlaikė aukštą profesionalumo, dalyko ir bendrosios techninės kompetencijos lygį (dažnai per CPD);
  • gebėjimas spręsti problemas aukšto lygio (ty pamatyti bendrą vaizdą);
  • kruopštumas ir etiška darbo praktika;
  • lankstumas ir gebėjimas pritaikyti savo dalykines žinias ne tik savo srityse.106985_auditorium3.png

BUE misija yra pirmaujanti aukšto lygio JK švietimo stilius MENA regione. Universitetas yra įsipareigojęs užtikrinti, kad JK patvirtintų savo programas ir užtikrintų studentų patirtį, atitinkančią JK standartus. Institucinio kokybės užtikrinimo pagrindas yra objekto lygio patvirtinimas, o fakultetas yra įsipareigojęs užtikrinti, kad jo JK patvirtinantys partneriai patvirtintų, jog jo studijų programa atitinka JK standartus. Šio proceso rezultatas bus dvejopas Egipto bakalauro ir bakalauro laipsnis, kurį suteikė JK patvirtinantis partneris architektūros inžinerijoje.

Be to, mes sieksime šio studijų programos akreditavimo į Chartered Building Institute, Didžiosios Britanijos pirmaujančią profesionalią įstaigą pagal šią programą. Akredituotos studijų programos yra pageidaujamos ir greitosios takos tiems, kurie siekia įgyti profesinę kvalifikaciją narystės įkeistame statybos institute.

Kuriant raštu ir mūsų žiniomis, šis akademinės ir profesinės akreditacijos derinys daro mūsų programą architektūros inžinerijoje gana unikali Egipte ir aplinkiniame regione.

Programos tikslai

Šios programos tikslai yra šie:

  • suteikti studentams tvirtą architektūrinės inžinerijos žinių bazę, įgūdžius ir kompetenciją, reikalingą teikiant veiksmingą mokymosi aplinką, leidžiančią studentams išnaudoti visą savo potencialą asmeniškai ir akademiniu požiūriu ir toliau tobulinti savarankiškus mokymosi gebėjimus tęstiniam profesiniam tobulėjimui ( CPD), siekiant patenkinti tiek nacionalinius, tiek tarptautinius rinkos poreikius.
  • pasiūlyti plačią mokymo programą, kurioje pateikiamos naujausios žinios ir praktiniai įgūdžiai architektūros inžinerijoje;
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher ... Skaityti daugiau

BUE is Egypt’s major university delivering British Higher Education with students graduating with both Egyptian and UK degrees. It is the largest face-to-face provision of British Transnational Higher Education in the Middle East, leading in Educational Quality, the Student Experience, and Research and Enterprise. Skaityti mažiau