Misija

Architektūros inžinerijos programa teikia state-of-the-art žinias ir įgūdžius, kurie atspindi lankstų tempą, kad atitiktų greitai besivystančių technologijų, naudojamų architektūros, inžinerijos ir statybos pramonėje, augimą, kad atitiktų nacionalinius, MENA ir tarptautinės rinkos poreikius. Taigi, siekdami BUE ir Inžinerijos fakulteto pagrindinių tikslų skatinti kultūrinę, ekonominę, socialinę ir technologinę plėtrą per galimus architektūros inžinerijos absolventus, mokytus pagal geriausius JK akademinius standartus.

Skirtingos programos ypatybės

BUE teikia programas, pagrįstas britų švietimo filosofija. Tai paskatina programas, kuriose daugiausia dėmesio skiriama studentams, o ne tiems, kurie pateikia medžiagą. Jungtinės Karalystės programų absolventai paprastai demonstruoja:

  • sugebėjimas kūrybiškai mąstyti ir stiprių problemų sprendimo įgūdžių;
  • aukšto lygio raktiniai ir perkeliami įgūdžių rinkiniai;
  • savarankiškai išlaikė aukštą profesionalumo, dalyko ir bendrosios techninės kompetencijos lygį (dažnai per CPD);
  • gebėjimas spręsti problemas aukšto lygio (ty pamatyti bendrą vaizdą);
  • kruopštumas ir etiška darbo praktika;
  • lankstumas ir gebėjimas pritaikyti savo dalykines žinias ne tik savo srityse.106985_auditorium3.png

BUE misija yra pirmaujanti aukšto lygio JK švietimo stilius MENA regione. Universitetas yra įsipareigojęs užtikrinti, kad JK patvirtintų savo programas ir užtikrintų studentų patirtį, atitinkančią JK standartus. Institucinio kokybės užtikrinimo pagrindas yra objekto lygio patvirtinimas, o fakultetas yra įsipareigojęs užtikrinti, kad jo JK patvirtinantys partneriai patvirtintų, jog jo studijų programa atitinka JK standartus. Šio proceso rezultatas bus dvejopas Egipto bakalauro ir bakalauro laipsnis, kurį suteikė JK patvirtinantis partneris architektūros inžinerijoje.

Be to, mes sieksime šio studijų programos akreditavimo į Chartered Building Institute, Didžiosios Britanijos pirmaujančią profesionalią įstaigą pagal šią programą. Akredituotos studijų programos yra pageidaujamos ir greitosios takos tiems, kurie siekia įgyti profesinę kvalifikaciją narystės įkeistame statybos institute.

Kuriant raštu ir mūsų žiniomis, šis akademinės ir profesinės akreditacijos derinys daro mūsų programą architektūros inžinerijoje gana unikali Egipte ir aplinkiniame regione.

Programos tikslai

Šios programos tikslai yra šie:

  • suteikti studentams tvirtą architektūrinės inžinerijos žinių bazę, įgūdžius ir kompetenciją, reikalingą teikiant veiksmingą mokymosi aplinką, leidžiančią studentams išnaudoti visą savo potencialą asmeniškai ir akademiniu požiūriu ir toliau tobulinti savarankiškus mokymosi gebėjimus tęstiniam profesiniam tobulėjimui ( CPD), siekiant patenkinti tiek nacionalinius, tiek tarptautinius rinkos poreikius.
  • pasiūlyti plačią mokymo programą, kurioje pateikiamos naujausios žinios ir praktiniai įgūdžiai architektūros inžinerijoje;
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų The British University in Egypt »

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 23, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
7,500 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date