Architektūros mokslo bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

  • Architektūros fakultetas
  • Gautinas laipsnis: mokslų bakalauras, inžinierius, architektas
  • Trukmė: 4 metai (8 semestrai, įskaitant vieno mėnesio praktiką 7 semestre)
  • Kalba: Anglų
  • ECTS taškų: 240

architecture, gang, modern

Mokymo programa skirta žmonėms, norintiems studijuoti architektūrą. Jis buvo sukurtas siekiant ugdyti būsimus architektus tiek techninių žinių srityje, tiek ugdyti jų supratimą apie estetines ir į žmogų orientuotas vertybes. Tai leidžia studentams lavinti įgūdžius, susijusius su urbanizuotų vietovių formavimu, tiek dėl mažos architektūros elementų, tiek apie komunalines paslaugas, tiek iš kelių erdvinių miesto projektų.

Kursai pagal studijų programą yra pagrįsti technikos mokslų disciplinų: architektūros, urbanistikos, statybų ir menų ar meno istorijos žiniomis.

Pagrindinis kurso tikslas yra paruošti absolventus - inžinierius architektus - profesinei karjerai ir sąmoningam bei kompetentingam dalyvavimui formuojant žmonių ir grupių gyvenamąją erdvę.

Patekimo reikalavimai

Mokyklos baigimo pažymėjimas, labai gera mokėjimas anglų kalba, motyvacinis laiškas ir aplankas.

Portfelyje turėtų būti 5–10 darbų, atliktų asmeniškai bet kokia technika, A3 formatu, įskaitant minimalų: 2 juodai balti žmogaus figūrų piešiniai, 1 kompozicijos, sudarytos iš geometrinių kietųjų medžiagų, piešinys, 1 architektūrinis piešinys, kiti darbai bet kuria tema. Taip pat turi būti siunčiami originalai, nuotraukos ar nuskaitymai skaitmenine versija.

Karjeros galimybės

Pirmosios pakopos studijų absolventai yra kvalifikuoti pradėti savo profesinę karjerą kaip pagalbiniai darbuotojai, taip pat įgyvendindami ir prižiūrėdami urbanistiką ir projektuodami architektūros objektus kartu su savo aplinka. Pirmosios pakopos studijų pabaiga leidžia absolventams tęsti antrosios pakopos studijas.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and ... Skaityti daugiau

Gdańsk University of Technology (Polish name: Politechnika Gdańska) is one of the oldest universities in Poland and the largest technical university in Northern Poland. It was established in 1904 and since then has been educating world-class engineers in various areas of science and technology. Located in Gdańsk – a city with a thousand-year tradition and the gate to the Polish coastal line – it is the perfect place to study and enjoy student life. Skaityti mažiau