Architektūros mokslo bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Architektūra

Architektūra yra galingas įrankis, kuriuo mes naudojame savo aplinką, kad ji taptų geresne vieta. Daugiau nei bet kada, kaip architektai, bet ir kaip šio pasaulio piliečiai, siekiame sukurti artefaktus, pastatus ir miestus, kurie ne tik atspindi mūsų svajones, kūrybiškumą, ambicijas, kaip individus ir visuomenes, bet ir gerbia mūsų pasaulį ir jo gyventojus . Mūsų programoje pabrėžiama architektų atsakomybė už jų poveikį aplinkai. Mūsų absolventai prisidės prie naujo supratimo apie dizainą, grindžiamą etiškai atsakingu požiūriu į aplinką, todėl aktyviai dalyvaus kuriant geresnį pasaulį. Mes įsivaizduojame ateitį, kur mūsų absolventai veda kelią kurti ekologiškesnius projektavimo būdus ne tik Turkijoje, bet ir visame pasaulyje.

MEF architektūrinė programa leis studentams dirbti griežtai, bet nekonkurencingai bendradarbiaujančioje aplinkoje. Studentai galės bendradarbiauti su nevyriausybinių organizacijų ir vietos organizacijomis bendradarbiaudami su realaus gyvenimo problemomis, nes mūsų programa siekia, kad „dizainas taptų paslauga bendruomenei“ į mūsų mokymo programą.

MEF architektūros architektūrinis ugdymas grindžiamas dizaino studija kaip pagrindiniu dizaino klausimų integravimo centru: kultūriniu, socialiniu, aplinkos, technologiniu, teoriniu, ekonominiu ir politiniu. Manome, kad ši studijos kultūra yra svarbi architektūriniam švietimui ir neapsiriboja mokinių santykiais su instruktoriais. Studijų aplinka bus palaikoma, ji apims palengvintą kolegų mokymą ir komandinį darbą. Užtikrinsime, kad mūsų studentai dalyvautų tolesniame mūsų mokymo programos praturtėjime, o taip pat ir užklasinių programų kūrime, kad jie galėtų būti pasirengę vadovavimo vaidmenims, kurių jie tikisi ateityje.

Manome, kad labai svarbu, jog dauguma mūsų fakultetų turėtų laipsnį ir akademinę patirtį iš užsienio, kad nustatytume perspektyvų turtingumą mūsų programoje. Akademikus iš gerai žinomų pasaulio universitetų, taip pat profesionalius architektus taip pat pateiksime į mūsų fakultetą, taip pat pakviesime juos į garsiakalbius, žiuri ir studijos instruktorius į studijas, kad praturtintų studentų patirtį.

Stambulas yra nuostabi laboratorija, ir mes esame labai laimingi, kad dirbame jame. Stambulas su visais jo sluoksniais, istorija, energija ir problemomis bus pagrindinis šaltinis, nuo kurio priklausysime mūsų programoje.

Darbo galimybės

MEF Architektūros programos absolventai turi daug įvairių sričių, į kurias jie gali dirbti. Baigę savo architektūrinį išsilavinimą, mūsų absolventai gali dirbti srityse, susijusiose su architektūros projektavimu ir statyba bei kitomis dizaino disciplinomis. Architektūros absolventai specializuojasi projektavimo, kūrybinių sprendimų priėmimo, iniciatyvos ir problemų sprendimo srityse. Šie gebėjimai gali būti sėkmingai taikomi daugelyje sričių.

 • Architektūra: Programos absolventai gali dirbti architektūros biuruose ir kurti savo architektūros projektavimo firmas. Jie taip pat gali dirbti savivaldybių ir didelių statybos įmonių architektūros skyriuose. Mūsų absolventai gaus išsilavinimą, kuris leis jiems dirbti, prisiimdami atsakomybę ir iniciatyvą įvairaus dydžio ir kokybės architektūros įmonėse.
 • Statyba: Mūsų absolventai galės dirbti statybos įmonių projektavimo, planavimo, finansų ir gamybos skyriuose. Jie taip pat gali dirbti įmonėse, kurios gamina statybines medžiagas, paslaugas ir technologijas, pavyzdžiui, surenkamas statybines sistemas, keramines plyteles, fasadines medžiagas.
 • Kiti dizaino laukai: Mūsų absolventai taip pat gali dirbti su daugeliu susijusių dizaino sričių, ugdydami įgūdžius, susijusius su jų asmeniniais interesais (pvz., Pažangiu kompiuteriniu modeliavimu). Jie gali dirbti įmonėse, kurios specializuojasi interjero dizaino, kraštovaizdžio dizaino, kompiuterinių žaidimų, baldų dizaino ir miesto dizaino srityse, arba gali kurti savo firmas, dirbančias šiose dizaino srityse.

Architektūros bakalauras

MEF University Architektūros bakalauro programos tikslas - gaminti kūrybingus, etiškai ir socialiai atsakingus, taip pat pasauliniu mastu konkurencingus absolventus, kurie gali teigiamai pakeisti pastatytą ir natūralią aplinką, taikydami savo technines žinias, kritinį mąstymą ir naujovių ir vadovavimo įgūdžių.

Mokymo planas113200_Skjermbilde2019-04-02kl.22.28.33.png113199_Skjermbilde2019-04-02kl.22.28.57.png113197_Skjermbilde2019-04-02kl.22.29.07.png113198_Skjermbilde2019-04-02kl.22.29.17.png

Pasirenkamieji reikalavimai:

 • mažiausiai 2 technologijos pasirenkant
 • ne mažiau kaip 4 departamento pasirenkamieji
 • ne mažiau kaip keturi ne departamentiniai pasirenkamieji dalykai (pasirenkamieji dalykai gali būti pasirenkami iš pasirenkamų ar ne departamentų pasirenkamųjų ar privalomųjų kursų)

Kaip taikyti?

Taikymo kriterijai:

 • Pareiškėjai turi būti aukštųjų mokyklų absolventai, atitinkantys Turkijos aukštesnes mokyklas, arba paskutinės tokios vidurinės mokyklos metais. Pareiškėjai, kurie dar negavo vidurinės mokyklos diplomo, gali gauti tik sąlyginį priėmimą.
 • Būsimieji studentai gali kreiptis su priimtinu vidurinės mokyklos diplomu (tais, kurie yra paskutiniais vidurinės mokyklos metais, su jų parašu), tarptautiniu diplomu (pvz., IB, Abitur ir kt.), Nacionaliniu vidurinės mokyklos išvykimo / universiteto priėmimo egzaminų balu arba su tarptautiniu universiteto priėmimo egzaminų balas (pvz., SAT, GCE, ACT). Visą priimtinų diplomų / egzaminų sąrašą ir jų minimalius balus rasite universiteto tinklalapyje.

Internetinė programa:

Pareiškėjai turėtų užpildyti internetinę paraiškos formą. Pareiškėjai turi pridėti šiuos dokumentus:

 • Savo paso tapatybės informacijos puslapio kopija
 • Paso stiliaus (portreto) nuotrauka
 • Vidurinės mokyklos diplomas (jei yra)
 • Vidurinės mokyklos stenograma
 • Bet koks pripažintas aukštųjų mokyklų išvykimo / universiteto priėmimo egzaminų rezultatas, jei toks yra
 • Anglų kalbos mokėjimo įrodymas, jei toks yra
 • Motyvacijos pareiškimas

Anglų kalbos mokėjimas:

MEF University yra anglų kalbos universitetas. Visos programos, išskyrus įstatymą, yra 100% anglų kalba. Teisės programa yra 30% anglų kalba.

Studentai turi parodyti savo anglų kalbos mokėjimą prieš pradedant akademines programas. Reikalingas anglų kalbos mokėjimo lygis yra lygiavertis TOEFL iBT 80. Tik kvalifikacijos įrodymas priimamas tik tarptautiniu ar nacionaliniu mastu pripažintais egzaminais. Pripažinti egzaminai ir jų atitikmenys yra tokie:

 • TOEFL iBT: 80
 • PTE Akademinė: 67, CAE: C, CPE: C
 • UDS, KPDS, YDS (Turkijos vyriausybės egzaminai): 65

Pareiškėjai, neturintys tinkamo anglų kalbos mokėjimo įrodymo paraiškos pateikimo ar universiteto priėmimo metu, sėdi į MEF University anglų kalbos mokymo ir kvalifikacijos egzaminą. Studentai, kurie nepraeina kvalifikacijos egzaminų, turės mokytis MEF University anglų kalbos parengiamojoje programoje, kol jie atitinka reikiamą lygį.

Teisės programos kandidatai, kurie nėra gimtoji turkų kalba arba turkų vidurinės mokyklos absolventai, privalo pateikti turkų kalbos mokėjimo įrodymą (TÖMER C).

Priėmimo sprendimai:

 • Priėmimo sprendimai priimami pareiškėjams, atitinkantiems paraiškos kriterijus, atsižvelgiant į santykinį paraiškų pranašumą. Pareiškėjai yra informuojami apie jų priėmimo sprendimą ir stipendijos pasiūlymą ir paprašė patvirtinti savo ketinimą užsiregistruoti, sumokėjus 250 USD užstatą universiteto banko sąskaitoje. Užstatas skaičiuojamas į pirmojo semestro mokestį, tačiau negrąžinamas, jei nėra registracijos. Apmokėjus depozitą, išduodamas oficialus patvirtinimo laiškas. Priimti studentai yra atsakingi tik už prašymus išduoti vizą.

Universiteto registracija:

Priimti studentai universitetą įstos į universiteto paskelbtas datas savo interneto svetainėje. Universitetui registruoti reikalingi šie dokumentai:

 • Vidurinės mokyklos diplomo originalas ir notariškai patvirtintas vertimas į turką, jei jis nėra išduotas turkų ar anglų kalbomis
 • Turkijos švietimo ministerijos (arba Turkijos konsulato švietimo atašė) išduotas vidurinės mokyklos diplomo ekvivalentiškumo pažymėjimas
 • Vidurinės mokyklos originalo originalas
 • Bandymų rezultatų (vidurinės mokyklos išvykimo / universiteto įėjimo) originalas, naudojamas paraiškai paremti, jei toks yra
 • Pareiškėjo paso identifikavimo informacijos puslapio ir puslapio, kuriame yra studento vizos, kopijos. Studentų viza yra privaloma visiems tarptautiniams studentams. Jį galima gauti iš Turkijos konsulato pareiškėjo gimtojoje šalyje, pateikiant patvirtinimo laišką.
 • Pirmųjų septynių leidimo apsigyventi puslapių kopija (gauta iš Užsienio rezidencijos biuro)
 • 4 paso dydžio (4,5 x 6 cm) nuotraukos (per pastaruosius 6 mėnesius, aiškiai nurodant asmenį)
 • Mokestis už mokslą
 • Pripažintos kalbos mokėjimo egzaminų originalas (jei yra)

Pareiškėjai, kurie nepateikia priėmimo proceso per paskelbtas datas arba pateikia reikiamus dokumentus, netenka teisės studijuoti MEF University .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

MEF University, which admitted its first students in the academic year 2014-2015, aims to become a university that keeps entrepreneurship, innovative thinking and creativity in the foreground and has ... Skaityti daugiau

MEF University, which admitted its first students in the academic year 2014-2015, aims to become a university that keeps entrepreneurship, innovative thinking and creativity in the foreground and has the ability to create global and local value-added with its distinctive educational model. Skaityti mažiau