Architektūros pagrindų anglų kalba laipsnis

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Universidad Europea Architektūros mokykloje mes rengiame architekto, pasirengusio reaguoti į visuomenės ir darbo rinkos poreikius, dėka įskaičiuojant į principus ir žinias, susijusias su tvarumu ir aplinka, prieinamumu , internacionalizacija, bendravimo įgūdžiai (ispanų ir anglų kalbomis), verslo vadyba arba efektyvus naujų technologijų naudojimas

Architektūros magistro studijų programos pagrindas yra galiojantis Europos architektūros profesinės praktikos diplomas visoje Europos Sąjungoje, suteikiant jums visapusišką daugiadalykį mokymą visose architektūros srityse: projektavimo, miestų planavimo, tvarumo, valdymo, mokymo techninis, grafinis mokymas, bendravimo įgūdžiai, kritiška istorija ir profesinė praktika.

Šis mokymas taikomas pagal Europos modelių seminarą-praktinį mokymąsi, kuriame studentai rengia projektus, kuriuos prižiūri skirtingų profesijų profesoriai integruotu būdu, sprendžiant ne vietinio, o globaliojo atvejo studijas.

Svarbiausias dalykas yra Tarptautinis bendradarbiavimas, nes studentas gali pasirinkti studijuoti visus kursus 100% anglų kalba, visi ispaniškai, arba pasirinkti tam tikras temas ispanų ir kitų anglų kalbomis, tiek laipsnį, tiek magistro laipsnį.

Be to, Architektūros mokykla sustiprino savo portfelį, suteikiančią galimybę studijuoti kartu su Architektūros magistro architektūros pagrindų bakalauro laipsniu, dvigubo laipsnio su NSAD (San Diegas, JAV) 100% anglų kalba.

Kodėl ES?

 • Inovatyvus mokymosi modelis
 • Technologija klasėje. Mes esame pasiruošę
 • Tarptautinis bendradarbiavimas
 • Aktyvūs mokytojai, turintys tvirtą profesionalų trajektoriją.

Jei jūs atvyksite iš Madride esančios bendruomenės ribų ir norite atlikti "akis į akį" programą, galite rasti tinkamą jūsų poreikių patalpą: arti universiteto, saugumą, komfortą, akademinę aplinką, gerą aptarnavimą, kokybiškus baldus ir tt Dėka dviejų studentų, kurie yra "Universidad Europa", studentų rezidencijos, tiek pačiame universitete, tiek daugiau kaip 550 žmonių, turinčių visus šalies, akademinius ir saugumo poreikius, yra studentai, kuriems jums reikia.

Šios rezidencijos yra skirtos studentams, taip pat tiems profesoriams ar darbuotojams, kuriems tai reikalinga tam tikru metu: mokslinis, meninis ar kultūrinis mainus ar net bet kurį kitą asmenį, kurio buvimas tiesiogiai ar netiesiogiai susijęs su universitetu.

Kokybės garantija

Universidad Europea turi platų pripažinimą, garantuojančių jo akademinę kokybę. Konkrečiai, ji turi keletą šių prestižinių apdovanojimų: "European Excellence 500", "Quali-cert" arba "Madrid Excelente" antspaudas.
Tarptautiniame akreditacijos reitinge "QS Stars" Universidad Europea iš keturių žvaigždučių iš penkių įgijo "QS Stars" tarptautinį kokybės akreditavimo reitingą. Ši išorinė akreditavimo sistema nustato universitetų pasiektą kompetenciją keliose srityse. Universidad Europea pasiekė maksimalų penkių žvaigždučių rodiklį pagal Įdarbinimo galimybes, mokymą, patogumus ir socialinę atsakomybę.

Universidad Europea de Madrid studentas turės kontaktą nuo pirmosios dienos su geriausiais specialistais. Kiekvieną kartą, patvirtinus atitinkamą universiteto universitetą, šie dėstytojai galės pasikliauti savo projektais, taip mėgaudami savo pirmąja darbo patirtimi kvalifikuota aplinka.

Universidad Europea Madrido Universidad Europea daro didelę reikšmę, kad prestižiškiausi architektai sudarytų seminarus ir seminarus, kuriuose dominuoja tiesioginis kontaktas su studentais. Tokiu būdu jūs iš karto žinote profesionalų, tokių kaip Christian Kerez, Antón García-Abril, Alejandro Zaera, Fernando Menis, Toyo Ito, William Curtis, Peter Cook, Jacob van Rijs arba Thom Mayne, darbo metodiką.

Karjeros perspektyvas

SUSIRINKITE ARCHITEKTŪROS TERITORIJOS PROFESINES DEPURUACIJAS

Mokymo kokybė, kurią gausite Madrido Universidad Europea Architektūros mokykloje, kuri svyruoja nuo architekto profilio iki pat pažengusios techninės specializacijos, suteiks Jums aukštą įsidarbinimo galimybes tiek Ispanijoje, tiek užsienyje. Jūs būsite geriausiai kvalifikuotas profesionalas, vadovaujantis daugiadisciplininėms komandoms statybos sektoriuje.
Daugeliu atvejų įterpimas į darbo rinką prasideda paskutiniais karjeros metais, bendradarbiaujant architektūros studijose ar sektoriaus įmonėse.

 • Tarp daugybės darbo galimybių, į kurias galite pasirinkti, yra šie:
 • Architektūros profesijos praktika nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.
 • Naujoviškų ir kūrybingų projektų, vykdomų architektūros kompanijose, ar verslo projektų, susijusių su architektūra ar ne, architektūra.
 • Su statyba, miestų planavimu, dizainu ar kultūros valdymu susijusių kompanijų vadovas.
 • Nekilnojamojo turto konsultantas, specializuojantis žemės ir pastatų valdymui, programavimui, įsigijimui ir pardavimui.
 • Viešajame sektoriuje, pasitelkiant prieštaravimus, savivaldos, autonominės, valstybės ir (arba) Europos lygiu.
 • Meno ir architektūros kritikas, specializuotų žurnalų redaktorius, bet koks kitas darbas, susijęs su architektūros ir dizaino meninės veiklos skatinimu
PROFESINĖ PRAKTIKA:

Visi studentai vykdo profesines stažuotes labiausiai prestižinėse architektūros studijose, todėl nuo pirmosios dienos jie susiduria su geriausiais specialistais.
Kiekvieną trimestrą mes organizuojame susitikimus kaip projektų seminarus ar seminarus tarp mūsų studentų ir dabartinių architektų / intelektualų, kuriuos mes manome labiausiai įdomių jų formavimui, pavyzdžiui, Ma Yansong, Sou Fujimoto, Gerard Mortier, Fernando Romero, Christian Kerez, Anton Garcia-Abril Toyo Ito, Marcos Cruz, Stefano Boeri, Iñaki Abalos, Beatriz Colomina arba François Roche.

Priėmimas

Priėmimo procesas studijuoti kai kuriuos Universidad Europea laipsnius atliekamas atlikus keletą paprastų veiksmų, kurie iš esmės yra pateikti mums konkrečius dokumentus, atlikti prieigos testą ir užbaigti registracijos formalizavimą.

Pagalba

Universidad Europea mes turime išsamią finansinę pagalbą, kuri padėtų mokytis jūsų išsilavinimo. Kai kurie pavyzdžiai:

 • Mokėjimo lankstumas
 • Atidėtas mėnesinis mokėjimas
 • Pagalba greitam apmokėjimui
 • Pagalba tęstiniam studijoms
 • Pagalba studijų vienalaikiškumui
 • Pagalba už giminaičio priėmimą Universidad Europea
 • TOP PROGRAMA: 50 dotacijų 50% nuolaida mokymui, skirtai naujiems studentams studijų programose (pirmaisiais metais), kurie parodė didelį akademinį pasiekimą prieš universitetinį išsilavinimą.

FINANSAVIMAS

Iš Universidad Europea pasirašėme keletą susitarimų su bankais, kad padėtume jums finansuoti savo studijas.

Atsisiųsk informacinį PDF su studijų pagalbos planu ir stipendijomis universitetuose.

stipendijos

Mes sukūrėme stipendijas, dotacijas, premijas ir finansinę paramą, kad padėtume jums pasiekti geriausio išsilavinimo.

2013-2014 m. Universidad Europea studentams buvo suteikta daugiau kaip 800 stipendijų, kurių vertė viršijo 3,5 milijono eurų.

Universidad Europea stipendijos

Stipendijų kompetencija Pedro Alonso: stipendijos, skirtos medicinos laipsnio studentams

Universidad Europea stipendijos: pagalba, pagal kurią atsižvelgiama į studento socialinį ir ekonominį lygį bei akademinius rezultatus.

Juan Abelló Stipendijos: nukreiptos į verslo srities studentus

Oficialios stipendijos
 • Stipendijos iš Švietimo ministerijos: www.educación.es
 • Madrido bendruomenės stipendijos: www.emes.org
 • Stipendijos naujiems aukštojo profesinio mokymo studentams privačiuose centruose: www.madrid.org
 • "Erasmus" stipendijos
Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2018

Apie mokyklą

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to ... Skaityti daugiau

To provide our students with a comprehensive education, educating leaders and professionals who are prepared to respond to the needs of a global world, to contribute value in their professions and to social progress through an entrepreneurial spirit and social commitment. Skaityti mažiau
Madridas , Madridas , Šanchajus , San Diego , Irvinas , Valensija , Alkobendas , Tenerifės „Santa Cruz“ , Villaviciosa de Odón , Ispanija internete , Las Palmas de Gran Canaria + 10 Daugiau Mažiau