Programos santrauka

Carletono architektūros studijų bakalauras orientuojasi į žinias, patirtį, kūrybiškumą ir vaizduotę. Mūsų programa skatina jus ištirti idėjas priimant, vertinant idėjas žmogaus patyrimo kontekste ir kūrybiškumą naudodamiesi rašymu, modeliavimu, piešimu, skaitmeninėmis žiniasklaidos priemonėmis ir pristatymais.

Carletono Azrieli architektūros ir urbanistikos mokykla apdovanoja architektūros studijų bakalauro laipsnį (BAS), sėkmingai baigusi mūsų ketverių metų studijų programą. Jei ketinate praktikuoti architektūrą, galite kreiptis į profesinę magistro programą „Carleton“ arba lygiavertį profesinį mokymą kitame universitete. BAS programa taip pat yra puikus laipsnis įvairioms karjeros ar tolesnėms studijoms, projektavimui, urbanizacijai, išsaugojimui ir tvarumui.

Programa sukuria platų pagrindą, kuriuo remiasi architektūros studijos. Jūs lankysite architektūros, dizaino, piešimo ir daugialypės terpės programų kursus, taip pat nurodysite bendrąsias inžinerijos, meno istorijos ir socialinių mokslų studijas. Jūs sutelksite savo architektūros studijas pasirinkdami studijų sritį:

 • Dizainas
 • Urbanizmas
 • Saugojimas ir tvarumas

Carletono pranašumas

Puikus paruošimas

„Carleton“ būsite pasiruošę karjerai architektūros profesijoje. Jūs taip pat įsigysite ypatingą pagrindą daugeliui tarpdisciplininių ir susijusių dizaino sričių.

Jūsų vaizduotė bus jūsų didžiausias architektas. Carletone, jūsų vaizduotės sugebės vystytis, kai išmoksite subalansuoti vaizdų kūrimo amatų su galimybe „pamatyti“ ir „pamatyti“ į jūsų sukurtus vaizdus. Nuo pat pradžių galėsite:

 • išnagrinėti idėjas, atlikdami jas;
 • kūrybiškai mąstykite savo rankomis ir protu; ir
 • vertinti idėjas žmogaus patirties kontekste.

Žinios ir patirtis

Dėl šio „praktinio meno“ požiūrio:

 • išmokti elgtis su prieštaringais funkcijų, estetikos, technologijų ir ekonomikos reikalavimais;
 • mokytis įvairiomis išraiškos priemonėmis, įskaitant rašymą, modelių kūrimą, piešimą, fotografiją, vaizdo įrašus, skaitmenines žiniasklaidos priemones ir žodžiu; ir
 • įgyti reikiamų žinių ir patirties ateityje.

Skatinimas nustatymas

Tuo Carleton, mes pabrėžti atradimas per priėmimo, drausmės per amatų, vaizduotę per piešimo ir kitų žiniasklaidos menų, įsitikinimą raštu ir propagavimo per viešus pristatymus.

Kaip Carleton architektūros studijų studentas, jus mokys tarptautiniu mastu žinomi fakultetai ir turės galimybę dalyvauti:

 • „Co-op“ programa, kad galėtumėte įgyti realios patirties;
 • tarptautiniai mainai;
 • dizaino studijos su asmenine darbo vieta;
 • elektroninis išteklių centras;
 • tarptautinių architektų dėstomi kritikų studijos ir paskaitos;
 • techninė biblioteka ir skaitykla;
 • unikalūs dirbtuvių kursai, pvz., baldų dizainas, scenos dizainas, pažangus dažymas ir dizainas, urbanizmas, materialinės studijos ir nekilnojamojo turto plėtra; ir
 • bendrų programų su kitais departamentais.

Neįvykdyti įrenginiai

Carleton studentai gauna naudos iš geriausių bet kurios architektūros mokyklos Šiaurės Amerikoje galimybių. Tai yra platus medienos ir metalo parduotuvės, kompiuterių ir vaizdo įrašų redagavimo laboratorijos, skaitmeninės gamybos įrenginiai (lazeriniai pjovikliai, 3D spausdintuvai ir CNC frezavimo staklės). Visi yra įsikūrę mūsų pasaulyje žinomoje, tikslingai pastatytoje architektūros mokykloje Carleton miestelio centre.

Tarptautinė patirtis

„Carleton“ BAS programos studentai turi keletą galimybių studijuoti užsienyje. Carleton palaiko mainų sutartis su daugeliu pasaulio architektūros mokyklų. Daugelis studentų visą laiką praleidžia užsienyje vienoje iš šių institucijų. Trečiaisiais studijų metais visi BAS studentai taip pat turi galimybę dalyvauti vienos ar dviejų savaičių „Orientuotų studijų užsienyje“ programoje, kuriai vadovauja jų studijos profesorius. Paskutinėse DSA kelionėse dalyvavo Kinija, Japonija, Europa ir Indija.

„Co-op“ galimybės

Nors „Carleton“ nėra privaloma, „Co-op“ yra prieinama visiems Architektūros studentams. Mūsų bendradarbiavimo kooperatyvas siūlo iki 20 mėnesių apmokamos darbo patirties ir pasiruošia architektūros karjerai. „Co-op“ studentai paprastai baigia keturias darbo sąlygas: pirmąją vasarą tarp jų antrojo ir trečiojo mokslo metų ir pusiausvyrą tarp trečiojo ir paskutiniojo metų. Galite rasti sau darbą vyriausybinėje organizacijoje, didelėje tarptautinėje įmonėje ar nedidelėje vietinėje praktikoje.

Kapitalo pranašumas

Otava yra išskirtinė vieta mokytis ir gyventi. Ypač studentams iš GTA, Kanados sostinės ir antrojo pagal dydį Ontario miestas suteikia galimybę pereiti nuo pažįstamų ir patirti naują aplinką. „Ottawa“ yra puiki architektūrinė bendruomenė, išskirtinis miesto dizainerių kadras, pasaulinio lygio muziejai, galerijos ir scenos meno vietos, puikios laboratorijos mokytis apie dizainą ir miesto pastatą.

„Carleton“ studentai taip pat gauna naudos iš nacionalinių sostinės regione esančių organizacijų, tokių kaip:

 • Nacionalinė mokslinių tyrimų taryba Kanada
 • Kanados hipotekos ir būsto korporacija
 • Nacionalinė sostinės komisija
 • Nacionalinis menų centras
 • Kanados nacionalinė galerija
 • Kanados istorijos, gamtos, šiuolaikinės fotografijos, aviacijos, mokslo ir technologijų muziejai

Programa

Nors trys didžiosios bendrovės skiriasi dėmesio centre, joms būdingi bendri pirmieji metai, o ketvirtaisiais metais vėl suartėja dizaino studijos. Pabaigę tokį pat laipsnį, visų trijų didžiųjų studentų studentai yra vienodai pasirengę įvairioms karjeroms arba tęsti profesines studijas magistro lygmenyje. Akcentų įvairovė skatina diskurso ir specializacijos lygį, kuris neįmanomas kitose bakalauro architektūros programose. Tai didina mokykloje vykstančios žvalgybos spektrą ir turtingumą.

Majorai

„BAS“ programa suteikia studentams galimybę atlikti svarbiausius dalykus ypač dominančioje srityje:

 • Dizaino pagrindinis dėmesys skiriamas pastatų projektavimui. Dizaino pagrindinis vaidmuo teks tiems, kurie domina visų pirma profesinėje architektūros karjeroje, ypatingą dėmesį skiriant dizainui.
 • Didžiausias urbanizacijos aspektas yra miestų projektavimas ir tvarus vystymasis. Didžiausias urbanizmas tyrinėja architektūrą platesniame miesto kontekste ir didina supratimą bei skatina pastatytos aplinkos tvarkymą per XX a. Masinės urbanizacijos tyrimą.
 • Svarbiausia išsaugojimo ir tvarumo tema yra esamo pastato atsargų išsaugojimas ir adaptyvumas. Koncentracijos ir tvarumo didžioji dalis bus patraukli studentams, besidomintiems istorinės architektūros išsaugojimu ir pastatų, taip pat miesto audinio tvaraus dizaino principais.

Mokymo programa

Programos pirmųjų metų kursai susideda iš piešimo, studijos dizaino, multimedijos, istorijos / teorijos ir technologijos. Vėlesniais metais jūs lankysite profesinės praktikos kursus ir pasirenkant išsaugojimą ir tvarumą, urbanizmą, filosofiją ir kritiką.

Pagrindinius kursus papildo kitos disciplinos, pavyzdžiui, meno istorija, pramoninis dizainas, miesto geografija ir inžinerija.

Papildomi reikalavimai

Portfelis taip pat reikalingas kaip jūsų paraiškos dalis.

Ateities galimybės

Darbo vieta

„Carleton“ absolventai dirba visame pasaulyje tradicinėse ir netradicinėse architektūrinėse praktikose, taip pat disciplinose, pradedant filmų kūrimu ir mados dizainu iki labai techninių sričių, tokių kaip kompiuterinė animacija, statybos mokslas, aplinkos projektavimas ir projektų valdymas. Dauguma absolventų pasirenka praktikuoti šioje srityje, o kiti pereina į darbą ir mokymą. Kiti yra dizaino ir (arba) statybinių firmų steigėjai, kurie specializuojasi savo dizaino kūrime.

Baigti mokyklą

Azrieli architektūros mokykla

Architektūros studijų magistras yra moksliniais tyrimais pagrįstas (ir akredituotas) magistro laipsnis, skirtas studentams, norintiems atlikti išsamų architektūrinį tyrimą. Architektūros profesijos magistras yra studija pagrįsta studijų programa. Studentai, atvykstantys į programą „BAS in Design“, vadovausis 8,0 kreditų programa. Studentai, atvykstantys į urbanistinę bazę BAS, išsaugojimo ir tvarumo BAS, arba ne architektūros apdovanojimų laipsnis bus 15,5 kreditų programos (kovo 1 d.). Carleton universiteto daktaras. Architektūroje yra pažangi ir tarptautiniu mastu konkurencinga programa, skirta architektūros istorijai, teorijai ir praktikai per įžvalgus ir griežtas stipendijas.

Karjera

 • Architektūros istorija
 • Architektūra
 • Dizainas
 • Švietimas
 • Baldų dizainas
 • Grafinis dizainas
 • Paveldo išsaugojimas
 • Interjero dizainas
 • Multimedijos dizainas
 • Projektų valdymas
 • Miesto ir kaimo planavimas

Ką studentai sako apie architektūros studijas

„Architektūroje jūs mokotės, nes jūs nuolat skatinate stumti save už teorijos, kurti modelius ir detales ir ištirti, kaip sudedamosios dalys ir medžiagos susitinka“.

Tom Svilans, architektūros studijų studentas

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 18 daugiau kursų Carleton University Undergraduate »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 8, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Deadline
Susisiekti su mokykla
*Portfolio submission deadline is March 1
Bal. 1, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Bal. 30, 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
*Portfolio submission deadline is March 1
Start Date
Rgs. 2020
End Date
Bal. 30, 2024
Galutinis paraiškų davimo terminas
Bal. 1, 2020
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
*Portfolio submission deadline is March 1
End Date
Bal. 30, 2023

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Bal. 1, 2020
End Date
Bal. 30, 2024