Architektūros studijų bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Carleton architektūros studijų bakalauras orientuojasi į žinias, patirtį, kūrybiškumą ir vaizduotę. Mūsų programa skatina tyrinėti idėjas kuriant, vertinti idėjas atsižvelgiant į žmogaus patirtį ir kūrybiškumą rašant, kuriant modelius, piešiant, naudojant skaitmenines laikmenas ir pateikiant pranešimus.

Carletono Azrieli architektūros ir urbanistikos mokykla apdovanoja architektūros studijų bakalauro laipsnį (BAS), sėkmingai baigusi mūsų ketverių metų studijų programą. Jei ketinate praktikuoti architektūrą, galite kreiptis į profesinę magistro programą „Carleton“ arba lygiavertį profesinį mokymą kitame universitete. BAS programa taip pat yra puikus laipsnis įvairioms karjeros ar tolesnėms studijoms, projektavimui, urbanizacijai, išsaugojimui ir tvarumui.

Programa nustato platų pagrindą, ant kurio remiasi architektūros studijos. Jūs lankysite architektūros, dizaino, piešimo ir daugialypės terpės programų kursus, taip pat nurodysite bendrąsias inžinerijos, meno istorijos ir socialinių mokslų studijas. Savo architektūros studijas sutelksite pasirinkdami studijų sritį:

 • Dizainas
 • Urbanizmas
 • Saugojimas ir tvarumas

Carletono pranašumas

Puikus paruošimas

„Carleton“ būsite pasiruošę karjerai architektūros profesijoje. Jūs taip pat įsigysite ypatingą pagrindą daugeliui tarpdisciplininių ir susijusių dizaino sričių.

Jūsų vaizduotė bus jūsų didžiausias architektas. Carletone, jūsų vaizduotės sugebės vystytis, kai išmoksite subalansuoti vaizdų kūrimo amatų su galimybe „pamatyti“ ir „pamatyti“ į jūsų sukurtus vaizdus. Nuo pat pradžių galėsite:

 • Tirkite idėjas kurdami;
 • Mąstykite kūrybingai rankomis ir protu; ir
 • Įvertinkite idėjas atsižvelgiant į žmogaus patirtį.

Žinios ir patirtis

Dėl šio „praktinio meno“ požiūrio:

 • Išmokti valdyti prieštaringus funkcijos, estetikos, technologijos ir ekonomiškumo reikalavimus;
 • Mokytis įvairių išraiškos priemonių, įskaitant rašymą, modelių kūrimą, piešimą, fotografiją, vaizdo įrašus, skaitmenines laikmenas ir pristatymus žodžiu; ir
 • Įgykite žinių ir patirties, reikalingų ateičiai.

Skatinimas nustatymas

Tuo Carleton, mes pabrėžti atradimas per priėmimo, drausmės per amatų, vaizduotę per piešimo ir kitų žiniasklaidos menų, įsitikinimą raštu ir propagavimo per viešus pristatymus.

Kaip Carleton architektūros studijų studentas, jus mokys tarptautiniu mastu žinomi fakultetai ir turės galimybę dalyvauti:

 • „Co-op“ programa, kad galėtumėte įgyti realaus pasaulio patirties;
 • Tarptautiniai mainai;
 • Dizaino studijos su asmenine darbo vieta;
 • Elektroninių išteklių centras;
 • Lankymasis kritikų studijose ir paskaitose, dėstomas tarptautinių architektų;
 • Techninė biblioteka ir skaitykla;
 • Unikalūs dirbtuvių kursai, tokie kaip baldų dizainas, scenografija, moderni tapyba ir dizainas, urbanizmas, medžiagų studijos ir nekilnojamojo turto plėtra; ir
 • Bendros programos su kitais departamentais.

Neįvykdyti įrenginiai

Karletono studentai naudojasi geriausiomis bet kurios Šiaurės Amerikos architektūros mokyklos galimybėmis. Tai apima plačias medžio ir metalo parduotuves, kompiuterių ir vaizdo įrašų redagavimo laboratorijas, skaitmeninio gaminimo įrenginius (lazerinius pjaustytuvus, 3D spausdintuvus ir CNC frezavimo stakles). Visi jie yra įsikūrę visame pasaulyje žinomoje, pagal paskirtį pastatytoje architektūros mokykloje, Carleton miestelio centre.

Tarptautinė patirtis

„Carleton's BAS“ programos studentai turi keletą galimybių studijuoti užsienyje. Carleton palaiko mainų sutartis su daugybe architektūros mokyklų visame pasaulyje. Daugelis studentų praleidžia visą laiką užsienyje vienoje iš šių institucijų. Trečiaisiais studijų metais visi BAS studentai taip pat turi galimybę dalyvauti vienos ar dviejų savaičių tiesioginių studijų užsienyje (DSA) programoje, kuriai vadovauja jų studijos profesorius. Paskutinės DSA kelionės apėmė Kiniją, Japoniją, Europą ir Indiją.

„Co-op“ galimybės

Nors „Carleton“ nėra privaloma, „Co-op“ yra prieinama visiems Architektūros studentams. Mūsų bendradarbiavimo kooperatyvas siūlo iki 20 mėnesių apmokamos darbo patirties ir pasiruošia architektūros karjerai. „Co-op“ studentai paprastai baigia keturias darbo sąlygas: pirmąją vasarą tarp jų antrojo ir trečiojo mokslo metų ir pusiausvyrą tarp trečiojo ir paskutiniojo metų. Galite rasti sau darbą vyriausybinėje organizacijoje, didelėje tarptautinėje įmonėje ar nedidelėje vietinėje praktikoje.

Kapitalo pranašumas

Otava yra išskirtinė vieta mokytis ir gyventi. Kanados sostinė ir antrasis pagal dydį Ontarijo miestas GTA studentams suteikia galimybę atsitraukti nuo pažįstamų ir pajusti naują aplinką. Čia gyvena gyvybinga architektūros bendruomenė, atsidavęs miesto dizainerių būrys, pasaulinio lygio muziejai, galerijos ir scenos menų vietos. Otava yra puiki laboratorija, skirta mokytis dizaino ir miesto kūrimo.

„Carleton“ studentai taip pat gauna naudos iš nacionalinių sostinės regione esančių organizacijų, tokių kaip:

 • Nacionalinė mokslinių tyrimų taryba Kanada
 • Kanados hipotekos ir būsto korporacija
 • Nacionalinė sostinės komisija
 • Nacionalinis menų centras
 • Kanados nacionalinė galerija
 • Kanados istorijos, gamtos, šiuolaikinės fotografijos, aviacijos, mokslo ir technologijų muziejai

Programa

Nors skirtingos pabrėžiamos visos trys didžiosios įmonės, kurių veikla grindžiama studijomis, jos turi pirmuosius metus ir vėl suartėja dizaino studijose ketvirtame kurse. Baigę tą patį laipsnį, visų trijų pagrindinių moksleivių studentai yra vienodai pasirengę karjerai arba tęsti profesines studijas magistrantūroje. Pabrėžimų įvairovė skatina diskurso ir specializacijos lygį, kuris neįmanomas kitose bakalauro architektūros programose. Tai padidina mokykloje vykdomų tyrinėjimų spektrą ir turtingumą.

Majorai

„BAS“ programa suteikia studentams galimybę atlikti svarbiausius dalykus ypač dominančioje srityje:

 • Dizaino pagrindinis dėmesys skiriamas pastatų projektavimui. Dizaino pagrindinis vaidmuo teks tiems, kurie domina visų pirma profesinėje architektūros karjeroje, ypatingą dėmesį skiriant dizainui.
 • Didžiausias urbanizacijos aspektas yra miestų projektavimas ir tvarus vystymasis. Didžiausias urbanizmas tyrinėja architektūrą platesniame miesto kontekste ir didina supratimą bei skatina pastatytos aplinkos tvarkymą per XX a. Masinės urbanizacijos tyrimą.
 • Pagrindinis išsaugojimo ir tvarumo aspektas - esamų pastatų atsargų išsaugojimas ir pritaikymas. Koncentracijos ir tvarumo didžioji dalis patiks studentams, besidomintiems istorinės architektūros išsaugojimu ir tvaraus pastatų projektavimo principais bei miesto audiniu.

Mokymo programa

Programos pirmakursių pagrindinius kursus sudaro piešimas, studijos dizainas, daugialypė terpė, istorija / teorija ir technologijos. Vėlesniais metais vyksite profesinės praktikos kursai, pasirenkami konservavimo ir tvarumo, urbanistikos, filosofijos ir kritikos kursai.

Pagrindinius kursus papildo pasirenkantieji iš kitų disciplinų, tokių kaip meno istorija, pramoninis dizainas, miesto geografija ir inžinerija.

Papildomi reikalavimai

Portfelis taip pat reikalingas kaip jūsų paraiškos dalis.

Ateities galimybės

Darbo vieta

„Carleton“ absolventai dirba visame pasaulyje tradicinėse ir netradicinėse architektūrinėse praktikose, taip pat disciplinose, pradedant filmų kūrimu ir mados dizainu iki labai techninių sričių, tokių kaip kompiuterinė animacija, statybos mokslas, aplinkos projektavimas ir projektų valdymas. Dauguma absolventų pasirenka praktikuoti šioje srityje, o kiti pereina į darbą ir mokymą. Kiti yra dizaino ir (arba) statybinių firmų steigėjai, kurie specializuojasi savo dizaino kūrime.

Baigti mokyklą

Azrieli architektūros ir urbanistikos mokykla siūlo keturias architektūros magistrantūros programas: akredituotą dvejų metų architektūros magistrantūros (kovo mėn.) Programą, 3,5 metų architektūros magistrantūros profesinio mokymo programą (kovo 1 d.), Architektūros studijų magistrantūrą (MAS). ir daktaras programa architektūroje. Absolventai mokykloje taip pat gali siekti architektūros apsaugos diplomo.

Architektūros studijų magistras yra moksliniais tyrimais pagrįstas (ir akredituotas) magistro laipsnis, skirtas studentams, norintiems atlikti išsamų architektūrinį tyrimą. Architektūros profesijos magistras yra studija pagrįsta studijų programa. Studentai, atvykstantys į programą „BAS in Design“, vadovausis 8,0 kreditų programa. Studentai, atvykstantys į urbanistinę bazę BAS, išsaugojimo ir tvarumo BAS, arba ne architektūros apdovanojimų laipsnis bus 15,5 kreditų programos (kovo 1 d.). Carleton universiteto daktaras. Architektūroje yra pažangi ir tarptautiniu mastu konkurencinga programa, skirta architektūros istorijai, teorijai ir praktikai per įžvalgus ir griežtas stipendijas.

Karjera

 • Architektūros istorija
 • Architektūra
 • Dizainas
 • Švietimas
 • Baldų dizainas
 • Grafinis dizainas
 • Paveldo išsaugojimas
 • Interjero dizainas
 • Multimedijos dizainas
 • Projektų valdymas
 • Miesto ir kaimo planavimas

Ką studentai sako apie architektūros studijas

„Architektūroje jūs mokotės, nes jūs nuolat skatinate stumti save už teorijos, kurti modelius ir detales ir ištirti, kaip sudedamosios dalys ir medžiagos susitinka“.

Tom Svilans, architektūros studijų studentas

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada ... Skaityti daugiau

Carleton University is a community of talented, committed and enthusiastic faculty and staff, dedicated to excellence and to supporting the education and research that distinguishes Carleton as Canada’s Capital University. We know that it is our people that are key to Carleton’s success. Skaityti mažiau