Architektūros technologijų ir statybos valdymo bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar manote, kad patys besivystančios, vadovaujančios ir valdančios didelės statybos įmonės, ar ieškote karjeros tarptautinėje statyboje?

Kaip architektūros technologas ir statybos vadovas, jūs dalyvaujate bendroje statybos projekto planavimo.

Jūsų vaidmuo dažnai bus projekto vadovo ar svetainės vadybininko verslo, inžinerijos ar architektūros kompanijoje.

Pastato procesas priklauso nuo glaudesnio įvairių įgūdžių ir specialistų bendradarbiavimo.

Architektūros technologas ir statybos vadovas vaidina svarbų vaidmenį, susiejant kliento, architektų, inžinierių, prekybininkų ir valdžios institucijų žinias ir interesus.

Tam reikia, kad galėtumėte bendradarbiauti ir bendrauti su įvairiais žmonėmis, turintiems skirtingą išsilavinimą, kalbą ir kultūrą. Tai taip pat reikalauja, kad jums būtų gera bendra apžvalga.

Turėdami profesionalų architektūros technologijų ir statybos valdymo bakalauro laipsnį (ATCM), jūs turite galimybę tapti labai vertingu turtu architektūros ir statybos bendrovėms pasaulyje, kur vyriausybės vykdo didžiulį leistino energijos naudojimo pastatuose sumažėjimą.

Mokymosi procesas

Skatinamasis architektūros technologijų ir statybos valdymo mokymosi procesas apima studijas kaip projekto grupės narį, kur grupė projektuoja dokumentacijos dokumentus skaitmenine forma: 1) kliento patvirtinimo 2) planavimo leidimo ir 3) statybos.

Realiojo gyvenimo projektai vargu ar sunkiai prasideda nuo vieno šeimos namų 1-ojo semestro pabaigoje ir baigiasi keturių aukštų komerciniais pastatais ar didelėmis sporto salėmis, kurios suteikia platų ir įvairų supratimą.

Realistinė darbo aplinka

Darbas grupėse skaitmeninėje laikmenoje imituoja realią darbo aplinką ir suteikia studentui galimybę tiesiogiai eiti į modernias architektūros, dizaino ar statybos įmones.

Mūsų studentai taip pat yra vertingi darbuotojai vietos valdžios institucijoms, draudimo bendrovėms ir mokymo centrams. Arba šis bakalauras taip pat suteikia galimybę studijuoti magistro laipsnį.

Architektūros technologijų ir statybos valdymo studija suteikia žinių architektūroje, apkrovos analizę, statybos, skaitmeninio piešimo technologijas, pažangius skaitmeninio valdymo metodus, technines paslaugas, energijos skaičiavimus, pasyvios konstrukcijos technologijas, planavimą ir valdymą.

Darbas projektinėse komandose suteikia vertingų žinių apie bendravimo būdus ir asmeninio tobulėjimo procesus.

Studijų pradžia

Termino pradžia rugsėjo mėn. Vieta: Sofiendalsvej 60, 9200 Aalborg SV.

3

Priėmimo sąlygos

Bendras vidurinis išsilavinimas arba Tarptautinis ar Europos bakalaureatas.

Anglų kalbos testai:

 • IELTS bendras įvertinimas 6,5
 • TOEFL internetinis testas: minimalus balas 8alt = "3
 • Kembridžo ESOL egzaminai:
  • C1 Išplėstinė (CAE): C, B arba A klasė
  • C2 kvalifikacija (CPE): C, B arba A klasė
  • B2 Pirmoji (FCE): A klasė
 • Dabar naršo Oksfordo vietos nustatymo testas: minimalus balas B2 = minimalus 75 taškų skaičius kiekviename subteste - galioja tik tada, kai jis priimamas per UCN partnerių organizaciją
 • Pearson PTE Akademinis: minimalus balas 58

Specialūs ATCM programos priėmimo reikalavimai

 • Anglų, atitinkančių Danijos B lygį
 • Vidurinis išsilavinimas (pvz., Danijos studentų egzaminas) ARBA
 • Amatininkai
 • A alt = "3½ metų amatininkų pameistrystė su technikos kolegijos teorija vienoje iš šių disciplinų:
 • Elektrikas
 • Mūrininkė
 • Stalius
 • Techninis dizaineris
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

University College of Northern Denmark (UCN) is a Danish Higher Educational Institution working in the fields of education, development, applied research and innovation. UCN is active in healthcare an ... Skaityti daugiau

University College of Northern Denmark (UCN) is a Danish Higher Educational Institution working in the fields of education, development, applied research and innovation. UCN is active in healthcare and wellness, social studies and education, technology and business, training and lifelong learning. Skaityti mažiau