Artimųjų Rytų Priešistorinės Archeologijos Bakalauro Laipsnis

Masaryk University Faculty of Arts

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Artimųjų Rytų Priešistorinės Archeologijos Bakalauro Laipsnis

Masaryk University Faculty of Arts

Priešistorinės archeologijos centras Artimuosiuose Rytuose (PANE) yra jaunoji institucija. PANE įkūrė 2009 m. Archeologė Ina Mateiciucová ir kultūros antropologė Maximilian Wilding; remdamasi archeologijos srities Masaryko universiteto Sirijoje neolito aikštelėje "Tell Arbid Abyad", kuri buvo inicijuota jau 2005 m. ir sustabdyta 2011 m. Šiuo metu PANE atlieka nuniokto ežero tyrimą kalnuotoje Šiaurės Omano vietovėje . Šiuo metu rengiamas dar vienas Jordanijos mokslinių tyrimų projektas.

PANE dėmesys į Artimųjų Rytų priešistoriją yra unikalus Europoje. Siekiant, kad studentai galėtų kuo išsamesnes žinias įgyti, artimųjų Rytų istorijos tema nagrinėjama platesnėje kultūros, istorijos, antropologijos ir gamtos mokslų kontekste.

Studijų programa yra skirta taikomiesiems tyrimams ir gali būti apibūdinta:

  1. sutelkti dėmesį į archeologinius lauko tyrimus ir įgyti naujų patirčių

  2. tarptautinio kontaktų tinklo ugdymas ( kursus organizuoja žinomi jų sričių ekspertai, galimybės dalyvauti kasinėjimuose užsienyje )

  3. daugiakalbė platforma ( anglų k. ir kitos kalbos vartojamos kasdieniame bazėje )

  4. siūlo erdvę tolesnei plėtrai, tarpdisciplininiam bendradarbiavimui ir naujoms tendencijoms

  5. į studentus orientuotas ( siūlo galimybę aktyviai dalyvauti organizacijos komandoje "PANE")

  6. reaguoja į įvykius visose srityse, susijusiose su archeologija ( ty kitomis mokslo disciplinomis, visuomene, žiniasklaida, bendruomenėmis ir tt, reikalinga bent jau esminė dabartinės intelektualios ar gana socialinės diskurso apžvalga )

PANE archeologijos studija yra susijusi su kultūrine antropologija , nes jos tikslas yra ištirti žmoniją jos sudėtingumu, įskaitant dabartinių kultūriniu požiūriu skirtingų bendruomenių žinias. Pirmoji patirtis, susijusi su dabartinėmis Rytų kultūrų sritimis mūsų studijų srityse, yra didžiulė dalis ir reikalaujama, kad mokiniai mokytų arabų kalbą ir pasirinktinai vieną kalbą (pvz., Turkų, rusų). Studijų planą dažnai papildo kursai, kuriuose atsispindi šiuolaikinės temos ir naujos krypties tendencijos, remiant studentus tarpdisciplininiame bendradarbiavime ir tolesniam tobulėjimui. Studijų programa skirta individualiam požiūriui, akcentuojant aktyvų ir atsakingą požiūrį. Studentams siūloma galimybė dalyvauti valdant centrą ir biblioteką arba dalyvauti organizuojant viešąsias paskaitas, seminarus ir kitą veiklą. Viskas pagrįstos abipusiu pasitikėjimu, o būtent santykiu tarp dėstytojų ir studentų vienoje komandoje (geras atspirties taškas laukiniams tyrimams užsienyje). Šis metodas reikalauja pasitikėjimo savimi, didelės atsakomybės ir prisitaikymo.

Sėkmingas absolventas sugeba ...

gerai orientuotis į Artimųjų Rytų priešistorinės archeologijos problemas (nuo paleolito iki IV a. pr. Kr.);

turėti senovinių Artimųjų Rytų (daugiausia bronzos ir geležies amžiaus) istoriją, religiją, kultūrą ir kalbas (vasariškas, akadianas);

naudoti pagrindines taikomojo kultūros antropologijos ir etnografinio tyrimo žinias;

užsiimti, bendrauti ir elgtis tinkamai kultūriniu požiūriu skirtingoje aplinkoje (intensyvūs arabų kalbos kursai)

Aukštasis užimtumas

Pagrindinis "PANE" tikslas yra ugdyti į praktiką orientuotus specialistus , kurie puikiai atliks savo veiklą ir galės sėkmingai dirbti pasaulinėje darbo rinkoje. Jau bakalauro ir magistro studijų metu studentai yra mokomi įvairiuose teoriniuose ir praktiniuose kursuose, kuriuose dalyvauja daug komandos formavimo pratybų, taip pat dalyvauja rengiant tokius renginius kaip seminarai, viešosios paskaitos ir ekskursijos, kuriose jie mokosi bendradarbiauti. ir bendrauti . Šie ir kiti įgūdžiai kasmet išbandomi privalomuose lauko projektuose - mes tikimės, kad mūsų studentai gaus praktinę patirtį archeologijoje ir aktyviai juos palaikys. Dalyvavimas užsienio archeologiniuose projektuose reikalauja puikių kalbos įgūdžių, o mūsų mokiniai mokosi anglų kalbos, bet taip pat mokosi arabų ir kitų kalbų, kad galėtų įvykdyti reikalaujamą Artimųjų Rytų archeologijos vaidmenį. "PANE paketas" apima kultūros antropologijos ir etninės archeologijos kursus - šie kursai yra skirti išplėsti studento požiūrį į pasaulį ir paskatinti juos siekti nešališko ir atviros pozicijos be išankstinio nusistatymo .

Taigi studentai puikiai tinka ateityje dirbti archeologijos ar kitose kultūrinėse švietimo organizacijose, pavyzdžiui, muziejuose, leidyklose ar ne pelno organizacijose.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Čekijos


Paskutinį kartą atnaujinta April 17, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Dieninės
Price
Kaina
1,650 EUR
Information
Deadline
Susisiekti su mokykla
Application Filing Period for Fall 2018: February 1, 2018 - April 30, 2018.
Locations
Čekija - Brno
Pradžia: Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Application Filing Period for Fall 2018: February 1, 2018 - April 30, 2018.
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Čekija - Brno
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Application Filing Period for Fall 2018: February 1, 2018 - April 30, 2018.
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Price
per mokslo metus.