Atmosferos mokslų bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Atmosferos mokslas siekia suprasti Žemės atmosferos elgseną ir nuspėjamumą ir reikalauja gerų matematikos, fizikos, chemijos ir informatikos pagrindų. Pagrindiniai bakalauro laipsniai „Atmosferos mokslai“ sujungia būtinus šių sričių kursus su pažengusiais meteorologijos, klimato ir susijusių disciplinų kursais, kad būtų sukurtas akademinis išsilavinimas, tinkamas įvairioms įsidarbinimo galimybėms.

Didieji matematikos, fizikos ir chemijos mokslai sukuria tvirtą pagrindą per pirmuosius dvejus metus, o tada jaunesniuoju ir vyresniuoju metu studijuoja dinaminę, fizinę ir sinoptikų meteorologiją, taip pat klimato procesus. Unikalus mūsų programos aspektas yra tai, kad pabrėžiamas kalnų oras ir klimatas, kuris yra natūralus University of Utah geografinės padėties tęsinys. Atmosferos mokslų bakalauro laipsnis atitinka įdarbinimo nacionalinėje meteorologe reikalavimus, todėl daugelis mūsų absolventų perėjo į atmosferos ar aplinkos mokslų karjerą vyriausybiniame ir privačiame sektoriuose.

Atmosferos mokslų katedra siūlo bakalauro laipsnį ir nepilnamečio bakalauro laipsnį. Atmosferos mokslų skyriuje studentai, besidomintys atšiauriais orais, klimato pokyčiais, prognozavimu, transliuojama meteorologija, atmosferos chemija, nuotoliniu stebėjimu ir daugeliu kitų sričių, susiranda namus.

Iceland icebergs in waterLW / Unsplash

Baigimo reikalavimai

  • Išlaikykite bendrą 2,0 ar didesnį GPA
  • Gaukite C arba aukštesnės klasės raidę visuose pagrindiniuose kursuose
  • Visuose MATH kursuose gaukite C ar aukštesnio lygio raidę
  • Užbaikite geriausią pavyzdį.

Karjeros galimybės su atmosferos mokslų laipsniu

Departamentas siekia užtikrinti, kad studentai turėtų visas priemones, reikalingas sėkmingam darbuotojų skaičiui. Mūsų karjeros konsultantai dirba su studentais, norėdami pritaikyti skyriaus pasirenkamuosius dalykus karjeros tikslams pasiekti. Vidutinės meteorologų pajamos 2010 m. Buvo 87 780 USD per metus. Mūsų absolventai įsidarbino įvairiose srityse, įskaitant:

  • Federalinės agentūros (pvz., NWS, NASA, NOAA ir BLM)
  • Valstybinės agentūros (pvz., Transportas ir oro kokybė)
  • Oro pajėgų orų tarnyba
  • Privatūs darbdaviai (pvz., Konsultavimo firmos, aviacijos, draudimo ir žemės ūkio pramonė)
  • Transliavimo meteorologija
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The College of Mines and Earth Sciences’ location in a mineral- and energy-rich geographical area provides a study and research environment that extends far beyond campus boundaries. Because of Utah’s ... Skaityti daugiau

The College of Mines and Earth Sciences’ location in a mineral- and energy-rich geographical area provides a study and research environment that extends far beyond campus boundaries. Because of Utah’s mineral resources, the college is pivotal in developing a region increasingly vital to the nation’s mining and energy future. Skaityti mažiau