Oficialus aprašymas

Po 2 ar 3 metus konkrečioje srityje dizainas (grafinis dizainas, erdvinės dizainas, interjero dizainas, produkto dizainas, erdvės ir tūrio bendravimo ...), nieko panašaus plėsti savo praktikos prie pasaulinio projektavimo, ekologinio -galva ir reaguoja ( "prisitaikanti"), siekiant optimizuoti savo dizainerio profilį.

Bendras dizainas yra veiksmingumo ir nuoseklumo, priimdama kryžminio projektavimo metodas, kurį taikant atsižvelgiama į prekės ženklą, produktą, jo konstrukcija, jos pakuotę, jos grafikos ir skaitmeninio ryšio, preki gamyba ir pardavimu. Pridėti atsakingas aspektas pasirenkant ekonomiškai ir ekologiškai atsakingo dizaino, tvaraus, racionaliai, naudinga, veiksmingai ir reaguoja. Jūs atsiras pasaulio dizaineris ir atsakingas įmonių išreiškia realią pridėtinę vertę. Įmonės iš tiesų vis labiau priversti laikytis aplinkosaugos standartų skaičiaus. Jie mato rinkodaros susidomėjimą įsitvirtinti kaip ekologiškai atsakingos įmonės, aktyvaus ir naujoviškas tvaraus vystymosi, vietos, kuri bus padidinti savo prekės ženklo įvaizdį visuomenės akyse.

Mokymo tikslas:

Kreipdamasis į dizainą visapusiškai, skatinant kryžių ir dialogą tarp įvairių sričių dizaino ir naujų technologijų. Skatinti tvarų dizainas, Eco-Friendly, turinti visada galvoje ekonominio tvarumo, aplinkos prisitaikyti ir daugialypės terpės apribojimus. Būkite vartai į Mokytojo absolventė tipas: meno vadovas grafinio dizaino ir architektas interjero dizaineris ypač.

įrašas reikalavimas:

Baigė 2 arba 3 metus, patvirtintą pagal į grafinio dizaino, skaitmeninės dizainas, produkto dizainas ir erdvės kūrimo srityse diplomu.

Programa:

Bendrieji dalykai Anglų, teisė, ekonomika, sociologija, marketingas taikomas tvaraus vystymosi ir ekologinį projektavimą, bendravimo kultūros, dizainas, web dizainas

technologiniai dalykai : Applied Computing (vaizdo apdorojimo 2D, 3D, dar ir juda, CMS), fotografijos, šiurkštus, siužetinės linijos

bendras projektas seminarai : Spausdinti ir skaitmeninis grafinis dizainas, produkto dizainas, pakuotė, erdvė dizainas, interjero architektūra, scenografija, plastikiniai praktika.

2 dideli skersiniai projektai : Vienas per semestrą, organizavo daugiausia seminarų forma.

1 Mokomi asmeninį projektą.

Tolesni tyrimai:

Po patvirtinimo bakalauro galima tęsti magistro grafinio dizaino direktorius, galimybė grafinis dizainas, kūrybinės reklamos ir skaitmeninio kūrimo, lygaus RNCP I antraštinėje dalyje (OL nuo 09/12/2012). Taip pat galima tęsti magistro Architektas dizaineris Interjero lygio RNCP II antraštinė dalis (BOE 2015/07/25).

Programa mokoma:
Prancūzų kalba

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Autograf »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date