Mokykla Verslo ir administravimo

Duoc UC siūlo įvairų ir universalus alternatyvų techninį ir profesinį mokymą vadybos ir verslo disciplinas. Verslo ir administravimo duoc UC Mokykla plėtoja visas galimybes savo studentams, ar dirbti privačioms įmonėms arba pradėti savo įmones.

auditas

Auditorius atliks finansinį Įrašų laikymas, mokesčių mokėjimą ir valdymo, informacinių sistemų ir valdymo kontrolę įmonėse, įvairių dydžių ir pajamų, taip pat audito įmonės. Be to, vienas gali atlikti ir būti nepriklausomai sutartis patarti skirtingų tipų bendrovių finansų, apskaitos, mokesčių, darbo ir audito srityse.

  • Profesionalus Pavadinimas: auditorius
  • Techninė Pavadinimas: bendrąsias mokesčių teisės aktų buhalterė

Kaip kreiptis

Pirmiausia patikrinkite, ar jūsų namuose universitete ar politechnikos institutas turi nuolatinį mainų sutartį su duoc UC.

Kruopščiai tirti savo būsimiems kursus. Dauguma mūsų programų yra ispanų; Todėl įsitikinkite, kad turite pakankamai kvalifikacijos šia kalba jūsų klasių. Mes siūlome nemokamą 44 valandų ispanų kursus visų nevietinių kalbantiems ispaniškai, tačiau norint sėkmingai užbaigti savo kursus rekomenduojame bent tarpinį Ispanijos lygį.

Ne kalbantiems ispaniškai, Duoc UC taip pat siūlo turizmo ir svetingumo programa, visiškai mokoma anglų kalba

Reikalingi dokumentai

  • Atsisiųskite ir užpildykite prašymo formą
  • Nuorašai
  • Motyvacinis laiškas
  • Paso kopiją
  • Įrašas pažymėjimas
  • Nominacija laiškas siunčiančiosios institucijos

Kai jūs turite visus dokumentus, prašome turėti tarptautinių santykių koordinatoriumi Jūsų institucijai siųsti skaitmeninį versiją Marija Jimenez mjimenezt@duoc.cl~~pobj Prašome nepamiršti, kad gavusi savo dokumentus gali užtrukti iki mėnesio mums apdoroti IT ir atsiųsti atsakymą, dėl didelio kiekio dokumentų mes gauname per priėmimo laiką.

Paraiškų pateikimo terminai

15 rugpjūtis 15 Spalis: taikymas pirmą semestrą, kovo - liepos mėn trukmės 15 vasaris-balandis 15 * Prašymas antrąjį pusmetį, rugpjūtis-gruodis trukmės

* Rekomenduojame studentai su kinų tautybės kuo taikymo laikotarpis prasideda nuo vizų išdavimo procedūra gali užtrukti iki šešių mėnesių taikoma.

Priėmimo laiškas

Per mėnesį nuo paraiškos galiojimo terminas, studentai bus informuojami elektroniniu paštu, ar jie buvo priimti, ar ne. Jei yra priimtas atveju sunku kopija priėmimo bus išsiųstas laiškas į Tarptautinę studentų pareigūnas studento namų įstaigoje.

Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Duoc UC »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date