Read the Official Description

Pasaulinis & Vietinis Tvarumas programa ne Daemen kolegijos sujungia konkrečią discipliną turinį (mokslo, verslo, politikos, meno ir tt), tvarios dizaino mąstyseną.

Programa renginiai

  • Pirmoji programa Vakarų Niujorke pasiūlyti mokymo programą, orientuota į ugdymo studentus tvarumo koncepcijos ir kaip jie gali būti taikomi mūsų šiuolaikinės bendruomenės.
  • Palaikoma plataus tinklo nustatytais Daemen College centro darnias bendruomenes ir pilietinis dalyvavimas partnerystės.
  • Studentai, dirbantys su bendruomenės lyderiais ir gyventojams, bus integruoti kursinių praktinių sprendimų bendruomenės problemas, skatinti socialinę, aplinkosauginę ir ekonominę gerovę bendruomenių visame pasaulyje.
  • Kursinių tvarumu ir pasirinktas fokusavimo sritis stiprina tarpdisciplininę problemų sprendimo vietos ir pasaulio bendruomenių.
  • Studentai turi galimybę pasirinkti Double Ups, leidžiant jiems užbaigti du didžiųjų ketverius metus.
  • Socialinis verslumas mokymai ruošiasi etikos, iniciatyvūs ir kūrybingi metodai, siekiant pagerinti bendruomenes.
  • Pasaulinių ir vietinių projektų teikti "bendruomeniškumo" sujungti su natūralia, pastatytas ir kultūros dimensijas.

Tvaraus dizaino Seminarai

Metinės tvaraus dizaino Seminarai yra sudėtinė pagrindinių. Studentai dirbti komandomis kurti ir įgyvendinti sprendimus, siekiant patenkinti Bendrijos reikmes. Projektai šį kursą studentai galėtų glaudžiai bendradarbiauti su bendruomenių organizacijomis padėti aptarnauti Buffalo ir Western New York.

Studijuoti užsienyje

Visi studentai programą baigti studijas užsienyje patirtį ir įsitraukti į bendruomenės projekto, o į užsienio šalį. Daemen anketa centras darnias bendruomenes, mūsų tarptautiniai partneriai ir JAV konsorciumų partnerių institucijų pasiūlyti unikalias studijų ir mokslinių tyrimų galimybes. Studentai gali rinktis iš daugiau nei 20 šalių studijuoti ir patirtis bendruomenės gyvenime. Nors ten, jie gali dirbti su projektais, pavyzdžiui, rinkodaros planus sąžiningos prekybos prekių, Bendrijos vandens įrenginių, anksti švietimo čiabuvių bendruomenių, tvaraus žemės ūkio, sanitarijos ir higienos švietimo ir grafinio dizaino skatinimo bendruomenės kampanijas. Gyvenimas užsienyje ir dirbti per kitą kultūrą dėl problemų, susijusių su šių bendruomenių, rengia studentams spręsti vidaus bendruomenės problemas su unikaliomis įžvalgų iš savo pasaulio patirtį.

Double Up studijų Nustatymai

  • Double Up: Global & Vietinis tvarumas ir verslo administravimo DAUGIAU
  • Double Up: Global & Vietinis Tvarumas ir Teisininko Tyrimai
Program taught in:
Anglų

See 9 more programs offered by Daemen College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline