Automatinio valdymo bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

108046_108018_SUT_4.jpg

Apžvalga

Šių studijų programa atitinka Europos šalių techninių universitetų standartus. Tai leidžia studentams dalyvauti mainų programose ir praleisti semestrą ar du užsienio universitetuose studijų metu ir siūlo kursus užsienio studentams pagal Erasmus mainų programą. Per pirmuosius bakalauro studijų semestrus studentai įgyja išsamų matematikos, fizikos, kompiuterinių mokslų ir pagrindinių technikos mokslų pagrindų mokymą: elektrotechnika, valdymo teorija, elektronika, metrologija, kompiuterių programavimas, mikroprocesorių sistemos, duomenų bazės, kompiuteriniai tinklai, dirbtinis intelektas ir kompiuterinės regos sistemos. Dėmesys skiriamas praktinių inžinerinių problemų sprendimui ir žinių integravimui. Kursai palengvina komandinio darbo ir vadovavimo įgūdžių ugdymą. Baigę penkis semestrus, studentai renkasi savo interesų specializaciją, kur kursai, skirti išplėsti savo įgūdžius ir žinias vienoje iš trijų pagrindinių sričių, išvardytų tarpdisciplininių studijų pavadinime.

Alumni yra inžinieriai, visiškai pasiruošę spręsti technines problemas, kylančias dėl automatinio valdymo, IT, elektronikos ir telekomunikacijų, su žiniomis ir praktine patirtimi šiose srityse. Pavyzdžiui, jie gali dirbti kaip valdymo sistemų, programinės įrangos ar aparatūros kūrėjų, duomenų bazių specialistų, matavimo specialistų ir kt.

Baigę absolventus, jie gali patekti į darbo rinką kaip labai reikalaujantys specialistai arba tęsti studijas antrosios pakopos studijų pakopoje, pasirinkdami vieną iš medžių specializacijų. Atsižvelgiant į didėjantį inžinierių trūkumą Europos ir pasaulio darbo rinkose, laipsnis, suteiktas bet kurioje iš toliau pateiktų specializacijų, garantuoja atlyginamą, gerai apmokamą darbą. Tiesą sakant, dauguma mūsų studentų yra įdarbinti iki baigimo.

Specializacijos programa

  • Automatinis valdymas
  • Elektronika
  • Informatika
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Welcome to the Silesian University of Technology (SUT), a place that without any doubts educates successful people. Almost 10% of top-managers in Poland graduated from SUT. Its alumni receive the high ... Skaityti daugiau

Welcome to the Silesian University of Technology (SUT), a place that without any doubts educates successful people. Almost 10% of top-managers in Poland graduated from SUT. Its alumni receive the highest salaries in the region and the 4th highest in Poland. Recently, we have also ranked 4th among higher education schools whose graduates are most sought after by employers. Skaityti mažiau