Automatizuota inžinerija Programa yra viena iš pirmųjų programų, kurios buvo teikiamas Palestinos politechnikos universitete. Tai speciali programa tokio pobūdžio, nes juo siekiama remti labai svarbus karjeros sektorių Palestinoje, kuris yra automobilių prekybos ir aptarnavimo po pardavimo paslaugų sektorius. Programa suteikia studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų tapti profesinės automobilių inžinieriai. Įvairių specialistų pobūdis turinio leidžia teikti tvirtą pagrindą pagrindai ir know-how, ryškus turinio inžinerinių mokslų ir dizaino, įskaitant kompiuterinio dizaino.

State-of-the-art buvo sukurtos laboratorijos ir galimybę paremti programą įtraukti platų automobilių ir mechaninės technologijos. Šie ištekliai leidžia studentams įgyti techninių žinių, kartu su teorinį supratimą, reikalingą integruotą požiūrį, reikalingą automobilių sektoriuje ir susijusiose pramonės šakose, gerai subalansuoto mados. Programos turinys leidžia absolventams įgyti svarbių techninių įgūdžių, kurie yra labai vertinami dėl vietinio užimtumo sektoriuje.

Siekiant užtikrinti suderinamumą su tarptautiniais standartais, universitetas neseniai gavo Tempus dotaciją (karjeros orientuota mokymo programas kelių transporto priemonių techninė priežiūra) kuriant programą bendradarbiaujant su Palestinos ir Europos partneriais. Europos dotacijos leidžiama kurti programos turinį, dėstytojų kompetencijas ir švietimo išteklius.

Programos tikslai

  • Teikti visuomenei su absolventų, kurie yra įsipareigoję socialines, kultūrines, pasaulio, aplinkos, profesinės ir etikos atsakomybė, reikalingų siekiant tvaraus vystymosi.
  • Kvalifikaciniai studentams taikyti veiksmingas, kūrybiškus ir novatoriškus sprendimus, tiek individualiai, tiek drauge, kad dabartinių ir būsimų mechaninių ir automobilių inžinerijos problemas.
  • Suteikiant studentams su pagrindinio mokslo, inžinerijos pagrindų, mokslinių tyrimų įgūdžių, techninės kompetencijos ir bendravimo įgūdžių, reikalingų atlikti problema identifikavimo, formulavimas ir sprendimas žinių.
  • Lengvatinių studentus analizuoti, sintetinti ir išlaikyti "state-of the-art automobilių sistemas, naudojant tinkamus principus ir priemones, planingai ir laiku.
  • Suteikiant studentams reikiamus pajėgumus vykdyti mokymosi visą gyvenimą ir imtis lyderio vaidmens bendruomenėje.
Programa mokoma:
Anglų
Arabic (Jordan)

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Palestine Polytechnic University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date