INGENIERIA

Inžinerijos mokyklos

Siekiant patenkinti didelius iššūkius XXI amžiaus žmogiškojo kapitalo specializuojasi kritinių dalykų dėl mūsų visuomenės vystymąsi, pavyzdžiui, energetikos, transporto ir kasybos sektoriaus darbuotojų mokymui, yra būtinas. Tie, apmokyti šiose srityse turi turėti žinių, įgūdžių ir požiūrių (darbo įgūdžius), siekiant, kad projektai tampa realus ir pasiekia šalių vystymąsi, o taip pat įtraukiant technologines ir tarpasmeninio bendravimo įgūdžių.

Inžinerijos mokyklos suteikia Duoc UC studentams techninių mokymo ir inžinerijos laipsnių išlaikymo, mašinų ir kalnakasyba, elektros ir automatikos srityse, o taip pat Mechaniniai automobilių ir Autotronics technologijas.

Automobiliai ir Autotronics inžinerija

Automobilinių ir Autotronics inžinierių laukas atitinka gamybos, administracines, prekybos ir valdymo darbo vietų įvairių tipų įmonių automobilių pramonėje, pavyzdžiui, paslaugų centrų, techninių apžiūrų įmonėse, kelių prekių paslaugų, oficialių paslaugų, techninių tarnybų, ir draudimo įmonės, kurios prekiauja su automobiliais, motociklų ir sunkvežimių.

  • Profesionalus Pavadinimas: Automobiliai ir Autotronics inžinierius
  • Techninė Pavadinimas: Mechaninė Automobiliai ir Autotronics technikas

Kaip kreiptis

Pirmiausia patikrinkite, ar jūsų namuose universitete ar politechnikos institutas turi nuolatinį mainų sutartį su duoc UC.

Kruopščiai tirti savo būsimiems kursus. Dauguma mūsų programų yra ispanų; Todėl įsitikinkite, kad turite pakankamai kvalifikacijos šia kalba jūsų klasių. Mes siūlome nemokamą 44 valandų ispanų kursus visų nevietinių kalbantiems ispaniškai, tačiau norint sėkmingai užbaigti savo kursus rekomenduojame bent tarpinį Ispanijos lygį.

Ne kalbantiems ispaniškai, Duoc UC taip pat siūlo turizmo ir svetingumo programa, visiškai mokoma anglų kalba

Reikalingi dokumentai

  • Atsisiųskite ir užpildykite prašymo formą
  • Nuorašai
  • Laiškas motyvacijos
  • Paso kopiją
  • Įrašas pažymėjimas
  • Nominacija laiškas siunčiančiosios institucijos

Kai jūs turite visus dokumentus, prašome turėti tarptautinių santykių koordinatoriumi Jūsų institucijai siųsti skaitmeninį versiją Marija Jimenez mjimenezt@duoc.cl~~pobj Prašome nepamiršti, kad gavusi savo dokumentus gali užtrukti iki mėnesio mums apdoroti IT ir atsiųsti atsakymą, dėl didelio kiekio dokumentų mes gauname per priėmimo laiką.

Paraiškų pateikimo terminai

15 rugpjūtis 15 Spalis: taikymas pirmą semestrą, kovo - liepos mėn trukmės 15 vasaris-balandis 15 * Prašymas antrąjį pusmetį, rugpjūtis-gruodis trukmės

* Rekomenduojame studentai su kinų tautybės kuo taikymo laikotarpis prasideda nuo vizų išdavimo procedūra gali užtrukti iki šešių mėnesių taikoma.

Priėmimo laiškas

Per mėnesį nuo paraiškos galiojimo terminas, studentai bus informuojami elektroniniu paštu, ar jie buvo priimti, ar ne. Jei yra priimtas atveju sunku kopija priėmimo bus išsiųstas laiškas į Tarptautinę studentų pareigūnas studento namų įstaigoje.

Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Duoc UC »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date