Aviation Management bakalauras

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Laipsnio apžvalga

  • Plėtoti pasaulinę karjerą aviacijos valdymo srityje.
  • Sukurkite savo žinias oro uosto ir skrydžių operacijose.
  • Dėmesys skiriamas aviacijos teisei, oro linijų finansavimui, operacijų valdymui ir saugai.
  • Įgyti esminių žinių aviacijos praktikos, aviacijos valdymo, aviacijos saugos, žmogiškųjų veiksnių, aviacijos teisės, oro linijų finansų ir oro linijų veiklos srityse.
  • Naudokite glaudžius ryšius su pramone ir kursinių darbų bei medžiagų, tiesiogiai suderintų su pramonės poreikiais ir geriausia praktika.
  • Išplėskite savo studijas su profesinio ir techninio bendravimo kursais, vadovavimo tyrimų metodais.

Snapshot

Didėjant pasaulinės aviacijos ekspertų paklausai *, „UniSA“ sukurs savo žinias oro uostų ir skrydžių operacijose ir pasiruošs pasaulinei karjerai aviacijos valdymo srityje.

Šis laipsnis orientuotas į oro linijų ir oro uostų valdymą, aviacijos finansavimą ir rinkodarą, saugos valdymą ir aviacijos teisę Australijoje ir tarptautiniu mastu.

„UniSA“ glaudžiai bendradarbiauja su pramone, kad sužinotumėte iš aviacijos srities lyderių.

Jei jus domina tapti pilotu, žr. Aviacijos bakalauro (skrydžio).

* „Boeing“ dabartinė rinkos perspektyva 2014–2033 m

Ką mokysi

Savo studijas pradėsite su aviacijos, aviacijos valdymo ir saugos įvadu. Taip pat rengiami profesinio ir techninio bendravimo kursai bei žmogiškieji veiksniai. Jūs netgi galėsite praleisti semestrą, skrendantį mūsų simuliatoriuose, kad suprastumėte aviacijos bandomąją pusę.

Studijų pažangos metu jūs ieškosite aviacijos teisės, finansų, ekonomikos ir rinkodaros; oro linijų operacijų valdymas; oro uostų, projektų ir strateginio valdymo; rizikos ir saugos sistemas. Taip pat studijuosite vadovavimo ir komunikacijos bei tyrimų metodus.

Jūs ištirsite vieną pasirenkamąjį iš bet kurio University of South Australia pasirenkamo ir vieną iš aviacijos (skrydžio) laipsnio bakalauro ar kitų su aviacija susijusių pasirenkamųjų dalykų.

Kodėl aviacijos bakalauras (vadyba)

Aviacijos pramonė nuolat auga ir tampa vis sudėtingesnė. Darbdaviai ieško kvalifikuotų aviacijos specialistų, turinčių puikių įgūdžių ir visapusišką supratimą apie pramonės sudėtingumą.

Jūs išmoksite naujausią aviacijos teoriją iš mokslininkų, pramonės ekspertų ir skrydžio instruktorių, taip pat gausite praktinę, praktinę patirtį ir realaus pasaulio užduotis.

Šis laipsnis paruošia jums vadovavimo vaidmenį aviacijos pramonėje Australijoje ar užsienyje. Jūs sukursite gerą profesionalų supratimą apie pramonę ir susijusią aplinką. Jūsų įgūdžiai organizaciniais, reguliavimo, saugos, techniniais ir verslo valdymo klausimais leis jums prisitaikyti ir įsidarbinti.

Jūsų karjera

Per ateinančius 20 metų IATA (Tarptautinė oro transporto asociacija) prognozuoja, kad keleivių vežimas oro transportu bus dvigubai didesnis. Per 2035 m. Maršrutai į Azijos ir Ramiojo vandenyno regioną, iš jo ir iš jo bus dar 1,8 mlrd. Šis augimas turėtų turėti įtakos kitoms karjerai aviacijos srityje, todėl tai labai įdomus laikas pradėti karjerą šioje aktyvioje pramonėje.

Karjera apsvarstyti:

  • vadovo oro uosto paslaugos / operacijų vadovas: prižiūri kasdienius oro uostus, atsakingus už aukštų saugos, saugumo ir klientų aptarnavimo standartų nustatymą ir palaikymą
  • techninės priežiūros ir saugos specialistas: atsakingas už programas ir projektus, užtikrinančius orlaivio ar darbo vietos sveikatą ir saugą, įskaitant WHS strategijų įgyvendinimą, darbuotojų mokymą ir incidentų tyrimą
  • oro eismo vadybininkas: oro eismo vadovavimas ir stebėjimas (tiek ant žemės, tiek ir danguje), skrydžių tvarkaraščių koordinavimas, griežtų saugos protokolų ir orlaivių ryšio priežiūra;

* IATA pranešimas spaudai Nr.59, 2016 m. Spalio 18 d

„Real World“ ryšiai

„UniSA“ bendradarbiauja su daugiau nei 2500 kompanijų visame pasaulyje. Šie plati pramonės ryšiai suteikia mums tikrai konkurencinį pranašumą - mūsų studentai gauna realių įgūdžių ir ryšių. Mes akcentuojame praktines, praktines žinias. Pavyzdžiui, naudosite visiškai naują oro linijų modeliavimo programinę įrangą, kad sukurtumėte visiškai veikiančią oro liniją, kuri atitiktų realaus pasaulio poreikius ir apribojimus.

„UniSA“ daug dėmesio skiria aviacijos moksliniams tyrimams ir sukūrėme partnerystes ir naujas technologijas pramonei.

Mes taip pat priimame reguliarius universiteto darbuotojų meistriškumo kursus ir užimtumo ekspoziciją bei absolventų renginius Australijoje ir užsienyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2019

Apie mokyklą

The University of South Australia is a progressive and globally-engaged university, ranked in the top 10 universities in Australia* and awarded five QS Stars for Excellence. With nearly 32,000 student ... Skaityti daugiau

The University of South Australia is a progressive and globally-engaged university, ranked in the top 10 universities in Australia* and awarded five QS Stars for Excellence. With nearly 32,000 students, including more than 5,500 international students, it provides a unique educational journey that combines five-star teaching# and real-world experience. *Ranked 9th – 2018 Times Higher Education World University Rankings Rated five stars for Teaching – 2017 QS Stars Ratings Skaityti mažiau
Adelaidė , Adelaidė , Adelaidė , Adelaidė + 3 Daugiau Mažiau