Aviation Management bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Bakalauro laipsnio aviacijos vadybos programa didžiuojasi savo turtingu mokymo programa, skirta stipriai įtvirtinti valdymo ir aviacijos pagrindus daugelyje pagrindinių ir pagrindinių kursų. Programos išsami mokymo programa supažindina studentus su valdymu ir aviacija, jiems suteikiant gilių žinių ir pažangių įgūdžių, reikalingų abiem sritims. Bakalauro aviacijos vadybos programa taip pat praturtina įvairius pasirenkamuosius dalykus įvairiose disciplinose, suteikiant studentams galimybę specializuotis jų dominančiose srityse. Įgyvendinant tikrai tarptautinę viziją, programa taip pat siekia suteikti studentams tarptautinių mainų ir stažuočių, turinčių akivaizdžių įrašų.

Programa skirta studentams kartu su oro linijų pramonės lyderiais pritraukti per įvairius akademinius renginius ir seminarus.

Programa įgyja anglų kalbos kaip mokymo priemonę ir siūlo visus savo anglų kalbos kursus, siekdama atskirti savo studentus nuo kitų absolventų Turkijoje su aukšto lygio anglų kalbos žiniomis ir atverti naujas duris jiems pasaulinės karjeros galimybėms.

Mūsų absolventai

  • sugeba išanalizuoti aviacijos sistemą ir jos ryšį su kitomis pramonės šakomis,
  • turi tvirtą vadovavimo nacionalinių / tarptautinių taisyklių ir procedūrų aviacijos pramonėje,
  • yra valdomos reikalingos vadybos / verslo administravimo žinios, taip pat tvirtas pagrindas aviacijos, kaip "vadybininkas", "Excel"
  • turėti aukštą išsilavinimą, komunikaciją, komandinį darbą ir problemų sprendimo įgūdžius bei kūrybiškumą,
  • susipažįsta su verslo pasauliu ir užmezgė glaudžius ryšius su verslo įmonėmis visą savo studijų laikotarpį,
  • sugeba veiksmingai naudotis informacinėmis technologijomis,
  • yra naujoviški ir atviri mokiniai visą gyvenimą.

Akademinė programa

Bakalauro studijų aviacijos vadybos programa siūlo išsamią ir intensyvią mokymo programą, skirtą studentams parengti būsimą oro susisiekimo valdymo karjerą, sukuriant tvirtą pagrindą tiek vadybos, tiek aviacijos srityje, daugiausia dėmesio skiriant oro uostų planavimui, projektavimui ir valdymui, taip pat oro ir oro transportui valdymas.
Per pirmuosius dvejus metus programa suteikia studentams pagrindinius valdymo kursus, taip pat techninius kursus oro transportu, oro uostuose
Jaunesniųjų ir vyresniųjų metų metu studentai pasirenka reikiamus vadybos ir aviacijos kursus oro uostų planavimo ir dizaino, įmonių finansavimo, oro linijų ir oro uostų rinkodaros, žmogiškųjų išteklių valdymo srityse.
Mūsų programa suteikia studentams išsamią ir visapusišką išsilavinimą tiek aviacijos, tiek vadybos srityje, kurie yra pagrindiniai oro transporto valdymo karjeros reikalavimai; ir leidžia studentams praktiškai pritaikyti savo žinias ir įgyti praktinės patirties verslo gyvenime taikant privalomas stažuočių programas.
Be reikalingų kursų, programa taip pat siūlo didelę ir laisvą pasirinkimą studentams pasirinkti, atsižvelgiant į jų interesų sritį.

Dainos

Bakalauro aviacijos vadybos programa yra orientuota į oro linijų valdymo, oro uostų valdymo ir oro transporto valdymo bei pagrindinių valdymo kursų kursus; ir yra skirtas gaminti absolventus, kurie bus įdarbinti valdymo lygio pozicijas tiek nacionalinėje, tiek tarptautinėje aviacijos srityje.

Programos valdymo dėmesys ir turtingas mokymo programas, kuriose siūloma praktinė patirtis, suteiks savo absolventams būtinus įgūdžius ir gebėjimus prisiimti vadovavimo atsakomybę ne tik aviacijos pramonėje, bet ir kitose skirtingų pramonės šakų kompanijose.

Baigimo reikalavimai

Kad galėtų įgyti bakalauro studijų aviacijos valdymo programą, studentai privalo baigti iš viso 46 kursus ir 240 ECTS kreditus bei bent 40 dienų privalomą stažuotę. Žemiau rasite gradacijos reikalavimų santrauką.

Kurso tipas
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

As a research university, Özye?in University always opens new horizons and presents new opportunities for students to enable them to discover their true competencies. In a quest to have its graduates ... Skaityti daugiau

As a research university, Özye?in University always opens new horizons and presents new opportunities for students to enable them to discover their true competencies. In a quest to have its graduates stand out and be one step ahead of others, Özye?in offers an innovative education model that adds value to its students. Özye?in University’s primary mission is to prepare its students to be resourceful graduates in the world of business, making sure that they know more than one foreign language, acquire new skills through social activities, continuously develop themselves, expand their global vision before graduation through international internship or exchange programs, and always be at the service of society. Skaityti mažiau