Azijos studijų bakalauras

Bendroji informacija

6 locations available

Programos aprašymas

Kursai

Bakalauro kursai yra suskirstyti į pagrindinius ir specializacijos kursus (svarbius pagrindiniam ar nepilnamečiui). Pasirenkant galima pasirinkti bet kurį iš suplanuotų kursų, siūlomų bakalauro lygiu. Specializacijos kursai numatomi atsižvelgiant į priėmimą ir gali būti ne visuose miesteliuose. Suplanuoti specializacijos kursai yra prieinami visiems studentams, taip pat pasirenkant. Studentams rekomenduojama baigti kursus ir uždirbti aukščiausio lygio kreditus.

Programos reikalavimai

  • Iš viso 180 kreditų
  • Kursai (pagrindinis) 60 kreditų / 12 kursų
  • Kursai (pagrindiniai) 40 kreditų / 8 kursai (įskaitant „Capstone“ projektą)
  • Kursai (nepilnametis) 20 kreditų / 4 kursai (pasirenkamojo nepilnamečio atveju)
  • Stažuotė 30 kreditų
  • Pasirenkamieji 50 kreditų / 10 kursų
  • Pasirenkamieji 30 kreditų / 6 kursai (pasirenkamojo nepilnamečio atveju)

Pradėjus studijas galima pereiti į kitą programą, kol studijų pabaigoje bus patenkinti programos reikalavimai. Todėl sprendimas perjungti turėtų būti priimtas kuo anksčiau, kad programinės įrangos reikalavimai neatitiktų numatytos programos trukmės.

Priėmimo sąlygos

  • Anglų kalbos mokėjimas (daugiau informacijos rasite priėmimo skyriuje).
  • Vidurinės mokyklos diplomas, leidžiantis gauti aukštąjį išsilavinimą kilmės šalyje.

17 metų ir vyresni studentai, įgiję mažiau nei 12 metų formalųjį išsilavinimą ir neturintys aukštojo mokslo diplomo, leidžiančio patekti į aukštąjį mokslą kilmės šalyje, turėtų gauti papildomus 60 kreditų bakalauro fondo programoje.

Karjeros perspektyvos

Mūsų studijų programos ir kursai yra orientuoti į karjerą ir suteikia studentams aukšto lygio lankstumą per bakalauro studijas. Sutelkdami dėmesį į įvairius specializuotus dalykus, studentai turi reikiamų įgūdžių ir žinių, kad sėkmingai veiktų šiuolaikinėje pasaulio ekonomikoje, ir yra pasirengę įvairioms profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybėms.

Bakalauro programos yra puikus pasirinkimas neseniai baigusiems aukštąsias mokyklas, taip pat studentams, perkėlusiems universitetus ir universitetus, kurie norėtų, kad jų įsidarbinimo galimybės šiandieninėje darbo rinkoje padidėtų, įsitraukiant į griežtas ir akademiškai sudėtingas bakalauro studijas, siekiant įgyti atitinkamą šios srities akademinę kvalifikaciją. laisvųjų menų sritis.

Baigę studijas studentai daugiausia pradeda arba tęsia karjerą pradinio lygio pareigose nacionalinėse ir tarptautinėse įmonėse bei įvairių ekonomikos sektorių organizacijose. Studentai taip pat gali pasirinkti tęsti studijas be pertraukų beveik bet kurioje kitoje mūsų bakalauro ir magistro programoje, kad dar labiau padidintų savo karjeros perspektyvas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia ... Skaityti daugiau

Dedicated to cross-cultural education with a global perspective, the European College for Liberal Studies (ECLS) is an independent private higher education institution with campuses in Europe and Asia. ECLS offers flexible liberal and global studies at the Undergraduate/Bachelor/BA, Graduate/Master/MA and Postgraduate/Doctor/PhD level. Skaityti mažiau
Barselona , Briuselis , Madridas , Ciurichas , Tokijas , Antverpenas + 5 Daugiau Mažiau