B. Eng. Automobilių projektavimo ir gamybos inžinerijos

Chulalongkorn University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

B. Eng. Automobilių projektavimo ir gamybos inžinerijos

Chulalongkorn University

Automobilių pramonė yra tikrai pasaulinė verslo susidedanti iš tarptautinių kelių drausminių funkcijų aukštųjų technologijų inžinerijos, gamybos, projektavimo, mokslinių tyrimų ir plėtros, logistikos, vadybos ir rinkodaros, ir apima visus septynis žemynus sritis, tokias kaip JAV, Europoje, Afrikoje , Australija, ypač Azijoje, kur šio dešimtmečio visi automobilių koncentracija sudarė 60% pasaulio automobilių pramonėje.

Kaip pagrindinis gamintojas stebulės ASEAN, Tailandas yra išdėstyti taip, strateginio eksportuojančio vietą aprūpinti tarptautinį automobilių rinką. Tailandas turi ilgą istoriją nusistovėjusius dalis ir komponentų tiekėjų su dideliu infrastruktūros ir palankia verslo aplinkos remia politinio stabilumo. Tailando vyriausybė dirba politiką, kuri leistų Tailandas būti "Detroito Azijos", prie automobilinės centru regione, skatinant investicijas ir gamybą, taip pat kita veikla, pavyzdžiui, tyrimams ir plėtrai. Keli strateginiai planai išduotas įvykdyti šį poreikį.

Su stipriu augimu automobilių pramonės regione, dabartiniai ir būsimi veikla reikalauja inžinieriai, turintys kelių inžinerijos žinias ir įgūdžius su tarptautinės komunikacijos galimybes. Automobilių projektavimas ir gamyba Inžinerija (ADME) programa siūlo naują dimensiją įvairių sričių kursuose profiliavimo iš automobilių inžinerijos, mechanikos inžinerijos, inžinerijos projektavimo, gamybos, reguliavimo ir valdymo. Tailandas yra automobilių centru regione. Kaip gamyba auga ir kitų automobilių veikla, pavyzdžiui, projektavimo ir kūrimo ir toliau augs, taip ir kvalifikuotų inžinierių paklausa per regione. Ši tarptautinė programa suteiks absolventams su multi inžinerijos žinių ir įgūdžių puikiai daug reikalingos automobilių surinkėjams, dalis ir sudėtinių formuotojų ir kitų patvirtinamųjų pramonėje. ADME programa nusistovėjusi santykius su automobilių gamintojų, o kai kurie iš užsiėmimai vyksta kartu su jais vykdyti mokinių pramonės patirtį.

Studentai gali pasirinkti sutelkti srityje, kuri bus naudinga jiems labiausiai įvairių inžinerinių sričių automobilių pramonėje nuo automobilių dizaino iki gamybos. Be pramonės karjerą, absolventai gali pasirinkti tęsti aukštesnį laipsnį susijusiose srityse.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Birželis 2019
Duration
Trukmė
9 semestrus
Dieninės
Locations
Tailandas - Bangkok
Pradžia : Birželis 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Birželis 2019
Tailandas - Bangkok
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla