Globalizacija reiškia konkurenciją tarptautinėje arenoje visose verslo srityse. Gamybos ir paslaugų sektorių yra ypač paveikė diske rasti pigiausią tiekėjų ir labiausiai nusimanančių darbuotojų. Tik bendrovės ar tautos, kurios visapusiškai pasinaudoti pažangiomis technologijomis yra gerai įrengtas atsakyti į 21-ojo amžiaus vartotojų poreikius. Nanotechnologijos yra viena iš tokių avansų, kad gali ir bus, daro poveikį visiems gamybos sektoriams: nuo sunkiosios pramonės iki mažų, iš automobilių ir naftos chemijos, kad tekstilės ir drabužių. Tie paslaugų pramonės todėl reikia žengti koja kojon su pažanga nanotechnologijų, jei jie yra teikti klientams labiausiai pažangiausius ir efektyvių sprendimų, kaip antai nanochip sprendimų biomedicinos ar telekomunikacijų paslaugų teikėjams.

Nanotechnologijos gali būti taikoma beveik visose pramonės šakose ir gali padidinti šalies konkurencingumą. Kai kuriose pramonės šakose, nanotechnologijos yra priemonė išgyventi. Nepaisant žymių grėsmė būti užmirštas, daugelis įmonių ar tautos negali derliaus potencialą nanotechnologijų dėl savo įvairių sričių pobūdį ir didelių investicijų dalyvauja mokslinių tyrimų ir plėtros. Mūsų nano inžinerijos programa yra laikoma tokia investicija ir yra tikrai įvairių sričių, kad ji ingrains studentams pagrindai (fizika, chemija ir biologija) ir taikoma (elektros, cheminės ir medžiagų inžinerija). Dauguma dabartinių mokslo ir inžinerijos laipsnių yra labai suskaidyta, su mažai bendradarbiavimą tarp padalinių, todėl mokslininkai, kurie per teorinių pažiūrų ar inžinierių, kurie yra silpnas mokslų. Padidėjęs žinių bazę ir įgūdžius, reikalingus konkuruoti reiškia, kad inžinieriai turėti stipresnius pagrindus į mokslus ir mokslininkai turi turėti daugiau praktinės patirties. Taigi nano inžinerijos programa yra suformuluota įveikti pajėgumų spragos iš dviejų.

Nano inžinerijos programa siekiama gaminti, studentus, kurie nusimano chemijos, elektros ir medžiagų inžinerija, kurie yra pagrindiniai blokai nanotechnologijos. Po baigimo, studentai bus unikalus ir svarbus žmogiškųjų išteklių baseinas galėtų sukurti daug gamybos ir paslaugų pramonės šakose ir atsižvelgiant juos į kitą lygį. Pavyzdžiai pramonės šakose, kurios reikalauja inžinierių su nano inžinerijos įgūdžių yra cheminių, medicinos, biomedicinos, elektros ir elektronikos, žemės ūkio, ir tekstilės bei drabužių. Studentai bus turėti problemų sprendimo ir analitinių įgūdžių, būdingų inžinierių ir tuo pačiu metu turi gilų supratimą apie mokslus ir medžiagų, ypač tie, kurių dydis skalę Nanometro diapazone. Tai bus būtina teikti pramonės sprendimus, kurie yra nauji ir geriau nei esamų.

Nano inžinerijos programa siekiama patenkinti pramonės šakų poreikius inžinierių, kurie yra susipažinę įvairių aspektų nanotechnologijos. Tie, kurie baigė programą galima suskaičiuoti ant atliko beveik visi tie, kurie dalyvauja didelės pridėtinės vertės gamybos ir dauguma paslaugų teikėjų aukštųjų technologijų pramonę, siekiant padėti jiems įgyti ilgalaikį konkurencinį pranašumą. Absolventai šią programą galima remtis savo stipriu mokslo žinių, praktinių inžinerinių įgūdžių ir veiksmingą valdymo įgūdžių, reikalingų vadovauti organizacijoms į vis didėjantį konkurencinį pasaulyje.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų Chulalongkorn University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Birželis 2019
Duration
8 semestrus
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Birželis 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Birželis 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date