B.Eng. Mechanikos inžinerija (ME)

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Curriculum Schema

Mašinų gamyba rūpinasi energijos pavertimo mechanizmais ir jų panaudojimu visose pramonės srityse, taip pat gerinant kiekvieno gyvenimo kokybę. Mechanikos inžinerijos disciplina visada buvo pagrindinė inžinerijos sritis. Mechanikos inžinieriai užsiima plačia technologine veikla, kuri apima: gamybą, pastatų įrengimus, chemijos perdirbimą, elektros gamybą, medžiagų mokslą, kasybos ir mineralų gavybą, transportavimą, aviacijos inžineriją ir kt. Dėl šių priežasčių visose pramonės šakose reikalingos mechanikos inžinierių paslaugos.

Mechanikos inžinerijos programos „SIITis“ tikslas - suteikti efektyvų išsilavinimą būsimiems inžinieriams, suteikiant jiems galimybę planuoti, administruoti ir valdyti naujausias technologijas. Šioje programoje pabrėžiamos dvi pagrindinės studijų sritys; tai yra (1) bendroji mechaninė inžinerija ir (2) energijos valdymas.

Inžinerijos mokslai mokomi daugiausia pirmaisiais ir antraisiais metais. Trečio ir ketvirto kurso studentams siūlomi specializuoti mechaninės inžinerijos kursai. Be to, elektrotechnikos ir pramonės praktikos pagrindai yra įtraukti į mechanikos inžinerijos bakalauro programą.

Norėdami kompetentingai aptarnauti pramonę, studentai turi būti veikiami tikros įrangos ir procesų. Reikalingi du laboratoriniai kursai. Išplėstiniai laboratoriniai kursai siūlomi kaip pasirenkamas dalykas vyresniems projektams, jiems vadovauja dėstytojų nariai. Kadangi inžinerijos studentai turėtų įgyti tam tikros patirties pramonėje, kad išmoktų pramoninio gyvenimo ir darbo būdų, mechanikos inžinerijos studentams siūlomas pramonės mokymo kursas.

Be to, ME studentai gali pasirinkti iš trijų pasirenkamų trasų („Senior Project Track“, „Foreign Exchange Track“ ir „Advanced Training Track“).

  • „Senior Project Track“ skirta ME studentams, norintiems vykdyti projektą prižiūrint ME dėstytojams.
  • „Foreign Exchange Track“ skirta studentams, norintiems dalyvauti studentų mainų programoje su užsienio universitetais partneriais.
  • Išplėstinė mokymo trasa skirta studentams, norintiems vykdyti bendradarbiavimo mokymo programą pramonėje.

Struktūra ir komponentai

  1. Bendrieji pagrindiniai kursai - 30 kreditų
  2. Pagrindiniai kursai - 113 kreditų
  3. Nemokami pasirenkamieji kursai - 6 kreditai

Iš viso: 149 kreditai

Sirindhorno tarptautinis technologijos institutas

Jei jūsų svajonė yra studijuoti tarptautinėje inžinerijos, technologijos ar vadybos programoje, SIIT yra geriausias pasirinkimas jūsų studijoms ir ateičiai. Nesvarbu, ar planuojate tęsti magistrantūros studijas Tailande ar užsienyje, ar dirbti tarptautinėse organizacijose, galėsite pasiekti savo tikslus su visiškai kvalifikuotais SIIT profesoriais. Daugiau nei 20 metų SIIT ne tik rengė aukštos kvalifikacijos absolventus, bet ir nuolat paskelbė daugiausiai mokslinių tyrimų vienam fakulteto nariui šalyje.

Sirindhorno tarptautinis technologijos institutas (SIIT), Thammasat universitetas, buvo įkurtas 1992 m. Bendradarbiaujant su Thammasat universitetu, Japonijos ekonominių organizacijų federacija (KEIDANREN) ir Tailando pramonės federacija (FTI). SIIT tikslai yra parengti aukštos kvalifikacijos inžinierius ir technologus, kurie būtų kompetentingi pažangių technologijų srityje, mokėtų bendrauti angliškai ir galėtų valdyti bei atlikti inžinerijos ir technologijos tyrimus.

Mūsų absolventai dirbo tarptautinėse ir pasaulinėse įmonėse tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose. Tie, kurie nusprendė tęsti studijas, buvo priimami į pirmaujančius universitetus visame pasaulyje.

Priėmimo į pagrindinę akademinę programą sutartis

Yra 3 studijų kryptys:

  • Inžinerija: civilinė inžinerija, elektronikos inžinerija, chemijos inžinerija, mechanikos inžinerija ir pramonės inžinerijos ir logistikos sistemos.
  • Kompiuterinė inžinerija ir skaitmeninė inžinerija.
  • Vadyba: vadybos technologija ir inžinerinis valdymas.

Pirmųjų metų pabaigoje visi studentai kreipsis į pagrindines akademines programas. Sėkmingas priėmimas į norimą specialybę priklauso nuo studento pažymių vidurkio pirmųjų mokslo metų pabaigoje ir nuo pasirinktos programos poreikio. Pirmenybė bus teikiama studentams, kurių atranka priklauso jų pasirinktai sričiai, nurodytai priėmimo į SIIT metu.

Numatomos išlaidos bakalauro laipsniui SIIT

Pirmasis semestras (rugpjūtis-gruodis) ir antrasis semestras (sausio-gegužės mėn.)

140041_ScreenShot2020-09-08at12.46.49PM.png

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

Sirindhorn International Institute of Technology (SIIT) offers undergraduate and graduate programs (master and doctoral levels) leading to the Bachelor of Engineering (B.Eng.), Bachelor of Science (B. ... Skaityti daugiau

Sirindhorn International Institute of Technology (SIIT) offers undergraduate and graduate programs (master and doctoral levels) leading to the Bachelor of Engineering (B.Eng.), Bachelor of Science (B.Sc.), Master of Engineering (M.Eng.), Master of Science (M.Sc.), and Doctor of Philosophy (Ph.D.). Skaityti mažiau
Khlong Nueng , Bang Kadi + 1 Daugiau Mažiau