B.Sc. Žaidimų projektavimas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

B.Sc. Animacijos žaidimų projektavimas ir tobulinimas arba mokslų bakalauras animacijos žaidimų projektavimo ir plėtros srityje yra trejų metų magistrantūros programa. Kursas orientuotas į kompiuterinių žaidimų ir animacijos meną ir dizainą, kur studentai daugiausia dėmesio skirs specifiniams poreikiams, kaip profesionaliam žaidimų menininkui, dizaineriui, kūrėjui ir animatoriui. Kursas padeda kompiuterių mokslams, įskaitant kompiuterinių programų rašymą pagrindinėse kalbose, pvz., C ir C, tvirtą pagrindą humanitariniams, socialiniams mokslams ir meno pagrindams. Ši programa atskleidžia studentams įvairius įrankius ir procesus, kuriuos naudoja profesionalūs dizaineriai, įskaitant patentuotas skriptų kalbas, lygį ir žemėlapių redaktorius, duomenų bazes ir projektavimo dokumentus. Žaidimo dizaino ar animacijos bakalauro laipsnis gali mokyti mokinių žaidimų programų, animacinių programų, 3-D modeliavimo ir grafinio dizaino įgūdžių pagrindus. Kursai šioje programoje suteikia tvirtą pagrindą skaitmeninių žaidimų dizainui, tiriant tokius dalykus kaip pasakojimas, storyboarding, žaidimų kūrimas, 3D modeliavimas ir animacija, žaidimų programavimas ir žaidimų prototipų kūrimas.

Tinkamumas

10 2 arba bet kokia kita lygiavertė kvalifikacija.

BSC žaidimų projektavime

 • IIFA siūlo 3 metų trukmės kursus B.Sc žaidimų projektavime ir kūrime
 • Kurso metu yra 6 semestrai, kai studentas supažindinamas su žaidimų kūrimo pasauliu su piešimo koncepcijomis
 • Siūlo unikalią ir išsamią Bhatathiyar universiteto studijų programą ir rengia studentus pagrindai, kurie iš esmės reikalingi šiandienos pramonėje.
 • Ši gerai suplanuota programa kartu su komunikacijos ir savarankiško ugdymo pamokomis suteikia IIFA studentams pageidaujamą pasirinkimą tarp pagrindinių studijų ir pramogų įmonių.

Kurso informacija

1 semestras - pagrindinis animacija

 1. Įvadas į žaidimą
 2. Photoshop
 3. Žaidimų analizė "Žvilgsnis"

2 semestras - žaidimų scenarijus

 1. Žaidimo programavimo kalba
 2. Šaltinio kodo programa
 3. C

3 semestras - žaidimų vizualizacija

 1. Žaidimo idėja: vizualizacija
 2. Žaidimo analizė: Tetris
 3. Esmė žaidimai 1
 4. Žaidimo analizė: Loom
 5. Žaidimo esmė 2
 6. Žaidimų kūrimas
 7. Žaidimo dizaino dokumentai
 8. Simbolių projektavimas
 9. "Flash" žaidimų projektavimas

4 semestras - simbolių maketai

 1. Modeliavimas, tekstūravimas
 2. Žaidimo Lordas
 3. Takelažas
 4. FX žaidimams
 5. Žaidimo analizė: The Sims
 6. "Sound For Games"

5 semestras - žaidimų planavimas

 1. "Theft Auto III"
 2. Žaidimų sąsajos projektavimas
 3. Takelažas
 4. FX žaidimams
 5. Žaidimo analizė: The Sims
 6. "Sound For Games"

Tinkamumas

Kursas tinka mokyti studentus apie planuojant, modeliuojant, tekstūruojant, apšvietimui, efektų kūrimui ir sąsajos dizainui, kuriuo sukuriamos šiuolaikinės pažangiausios ir stulbinančios vaizdo žaidimai. Studentai parengs išsamų vidutinio dydžio projektą kartu su dokumentacijos ataskaita, pagal kurią projektas bus pristatytas projekto vertinimo komitetui programos lygiu.

Kaip animacinių žaidimų kūrimo ir kūrimo bakalauras yra naudingas?

Kursas yra naudingas studentams, norint ištirti piešinį kaip procesą matyti, tobulinti techninius įgūdžius ir naudotis piešimo medijomis kaip bendravimo medžiaga. Mokiniai išmokys identifikuoti, kurti ir manipuliuoti pagrindiniais žaidimo elementais, tokiais kaip žaidimų filosofija, projektavimo procesas, žaidėjų tikslai, taisyklų sistemos ir žmogaus elementai žaidime.

Užimtumo sritis / darbo tipas

Programa bus pasirengusi ieškoti darbo vaizdo žaidimų pramonėje įvairiais įėjimo ir tarpinio lygio vaidmenimis, įskaitant:

 • Žaidimo dizaineris
 • Žaidimo programuotojas
 • Lygio slapyvardis
 • Lygio dizaineris
 • Patirties dizaineris
 • Įrankiai programuotojas
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2019

Apie mokyklą

An animation & visual effects course should not only teach you the tools of the trade but should first excite your right brain and ignite your creativity. Which is why at IIFA school, you can trus ... Skaityti daugiau

An animation & visual effects course should not only teach you the tools of the trade but should first excite your right brain and ignite your creativity. Which is why at IIFA school, you can trust our courses and expert mentors to train and teach and not senselessly preach. Skaityti mažiau
Bengalūras , Bengalūras + 1 Daugiau Mažiau