B.Sc. Informatika - kompiuterių sistemos ir tinklai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studijų sritis apima informacines technologijas, kontrolę ir robotiką, elektroniką ir telekomunikacijas. Warsaw University of Technology Kompiuterinės sistemos ir tinklai apima daugybę įvairių sričių dalykų.

Kompiuterinių sistemų ir tinklų absolventai iš Warsaw University of Technology turi puikias kvalifikacijas kompiuterinių mokslų pagrindų srityje, įskaitant pagrindines informacijos apdorojimo žinias, algoritmų ir sistemų modeliavimo sritis bei įvairius kompiuterių inžinerijos ir programų aspektus.

Jie yra susipažinę su objektų programavimo metodikomis, CASE įrankių projektavimu, sistemos analize, sistemos modeliavimu ir prototipų kūrimu. Jie turi šiuolaikinių operacinių sistemų, programavimo kalbų, duomenų bazių ir įvairių programinės įrangos žinių. Absolventai priklauso nuo sudėtingų kompiuterinių sistemų ir tinklų kūrimo, diegimo ir eksploatavimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 2019

Apie mokyklą

Tai mūsų malonu pasveikinti Jus Varšuvos technologijos universiteto (PW) - techninio mokslo universitete tradicijas švietimo datuojamas į 19thcentury. Tai pirmyn-mąstymo institucija, kurioje aukštos k... Skaityti daugiau