B.Sc. Orlaivių inžinerija

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Energetikos ir aeronautikos inžinerijos fakultetas

Energetikos ir aeronautikos inžinerijos fakultetas siūlo šias programas anglų kalba:

Inžinerijos bakalauras

Programos tikslai yra sukurti tvirtas pagrindines inžinerines žinias pirmaisiais studijų metais, tada supažindinti studentus su studijų dalyko temomis. Absolventai yra kvalifikuoti darbui pramonėje ir pasirengę išspręsti inžinerines problemas.

Aerokosmoso inžinerijos absolventai demonstruoja žinias, reikalingas šiuolaikinėje kosmoso pramonėje, oro linijose ir kitose pramonės šakose, taikančiose naujas technologijas. Jie taip pat yra pasirengę reaguoti į mokslinių tyrimų institucijų poreikius orlaivių ir erdvėlaivių mokslinių tyrimų, projektavimo, plėtros ir priežiūros srityse. Be pagrindinių elektronikos ir informacinių mokslų, įskaitant CAD, jie turi tvirtas žinias apie mechaniką, termodinamiką - kartu su degimo procesų, medžiagų ir gamybos technologijų, naudojamų aviacijos pramonėje, supratimu.

Mėginių moduliai / Raktiniai žodžiai: matematika, fizika, mechanika ir informatika, elektrotechnika, užsienio kalbos ir netechniniai dalykai (daugiausia ekonomika), mechaninio projektavimo pagrindai, valdymo inžinerija, aeronautika ir astronautika, aeronautikos sistemos, skrydžio mechanika, aviacijos kosminės medžiagos Technologijos, varomosios sistemos ir rotoriniai laivai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

It is ourgreat pleasure to welcome you to the Warsaw University of Technology (WUT) – a technical research university with traditions in education dating back to the 19thcentury. It is a forward-think ... Skaityti daugiau

It is ourgreat pleasure to welcome you to the Warsaw University of Technology (WUT) – a technical research university with traditions in education dating back to the 19thcentury. It is a forward-thinking institution where high-quality education meets world-class research and innovation. Skaityti mažiau