B.Sc. Pasaulinės aplinkos ir tvarumo studijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Žvilgsniu

  • baigiamasis laipsnis: bakalauras (bakalauras)
  • priėmimo apribojimas: taip
  • standartinis kursų ilgis: 6 semestras
  • paraiškų pateikimo terminas: kiekvienų metų liepos 15 d
  • kurso pradžia: kiekvienų metų spalio mėn. (žiemos semestras)
  • studentų vietų skaičius: 133
  • mokymo ir egzamino kalba: vokiečių ir anglų
  • semestras užsienyje: įmanoma

Majoras

Ar norite įgyti įgūdžių, kurie leis jums aktyviai prisidėti prie darnaus vystymosi? Ar norėtumėte, kad tai būtų galima padaryti pasauliniu lygmeniu tarptautiniu požiūriu? Tada atverkite pasaulinės aplinkos ir tvarumo studijas tarptautinėje aplinkoje istoriniame Lüneburgo mieste. Mūsų nauja studijų programa su tarpkultūriniu požiūriu rengia karjerą tarptautiniu mastu veikiančiose institucijose ir organizacijose. Tapkite Lüneburgo Leuphana universiteto, kuris yra pažangiausias tarpdisciplininis mokslas, dalis ir jau 30 metų specializuojasi tvaraus mokslinių tyrimų ir mokymo plėtros srityje.

Kurso struktūra

Leuphana koledže bakalauro studijų programą sudaro keturi komponentai: kursas prasideda „Leuphana Semester“, kuriame mokosi pagrindinės metodologijos ir apima pagrindines akademinio laipsnio sritis savo aplinkos mokslų magistrantūroje.

Nuo antrojo semestro jūsų bakalauro programa suskirstyta į pagrindinį (pagrindinį dalyką), nepilnametis (papildomas dalykas) ir papildomas studijas. Papildomose studijose išnagrinėti kitų disciplinų taikomi metodai ir metodai bei ištirti socialiai svarbius klausimus.

Kodėl studijuoti tvarumo studijas Vokietijoje?

Nepaisant to, kad Vokietija yra viena iš didžiausių aplinkosaugos problemų turinčių šalių, turinčių didelę priklausomybę nuo technologijų, viena iš pirmaujančių sričių, pvz., Klimato apsauga ir tvaraus vystymosi švietimas .

Mokymasis su tarptautine perspektyva ir tarptautinėje aplinkoje

Tvarumo klausimai dažnai yra globalūs ir reikalauja sprendimų, kurie turi būti atrasti ir plėtojami tarptautiniu mastu. Būtent ši perspektyva yra paremta mūsų tarptautiniu mastu orientuota studijų programa „ Global Environmental and Sustainability Studies “.

Visi šio pagrindo kursai mokomi anglų kalba ir papildomi tarpkultūriniais formatais. Studijuosite su daugelio skirtingų šalių moksleiviais ir susidursite su įvairiais kultūriniais faktais.

Dalyvausite paskaitose, kuriose bus apžvelgta dabartinė žinių kokybė tam tikroje srityje kartu su mūsų labiau orientuotu „Umweltwissenschaften“ (aplinkosaugos mokslas) studentais . Atitinkami seminarai yra galimybė aptarti šią temą, daugiausia dėmesio skiriant tarptautiniam aspektui.

Kaip pagrindinės pasaulinės aplinkosaugos ir tvarumo studijų studentas, išnagrinėsite dabartinius tvarumo iššūkius įvairių disciplinų, pavyzdžiui, sociologijos, ekologijos ir ekonomikos požiūriu, siekiant visapusiško supratimo apie esamas problemas. Jūs sukursite tvirtą žinių bazę socialiniuose ir gamtos moksluose ir išmoksite taikyti abiejų sričių priemones ir metodus. Norėdami tai padaryti, dirbsite su modeliais ir statistiniais duomenimis, bet taip pat praleisite laiką laboratorijoje ir lauke arba su partneriais iš skirtingų sričių.

Be to, jums bus sukurtas įgūdžių rinkinys, kurio reikia norint nustatyti, bendrauti ir spręsti tvarumo problemas, kad galėtumėte tapti tvaraus vystymosi pokyčių agentu.

Pasaulinės aplinkos ir tvarumo studijų pakopos tikslai

Kaip bakalauro studijų programos „Global Environmental and Sustainability Studies“ studentas Lüneburge įgysite žinių, kad moksliškai paaiškintumėte ir įvertintumėte pasaulinius klimato ir aplinkos klausimus. Be to, jūs išmoksite suprasti socialines vertybes, gaires ir elgsenos modelius, kurie sukelia šias problemas, įgyja galios priimti sprendimus ir plėtoti naujus tarptautiniu lygmeniu, kad būtų lengviau apdoroti gamtos išteklius.

Jūs įgysite įgūdžių, kurie leis jums suprasti sudėtingas įvairių problemų sąsajas, galvoti tarpusavyje, analizuoti tarpusavyje susijusius procesus ir rasti tvarius sprendimus. Be to, studijas tarptautinėje aplinkoje gausite tarpkultūrinę patirtį, taip pat tarpasmeninius ir praktinius įgūdžius, skirtus tarpkultūriniam komandiniam darbui ir projektų valdymui. Tai suteikia jums neįkainojamą absolventą tarptautinės darbo rinkos tvarios ekonomikos ir tvarios plėtros mūsų visuomenėje.

Aplinkos mokslų studijos vokiečių kalba

Be to, Kolegija siūlo labiau orientuotą nacionalinę studijų programą aplinkos ir tvarumo mokslų srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2019

Apie mokyklą

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded furthe ... Skaityti daugiau

Leuphana University established Germany’s first public college. Its Graduate School merges the academic demands of masters and doctorates, and its own Professional School offers highly regarded further education programmes. Skaityti mažiau