B.Sc. Skaitmeninis verslas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

XXI amžiaus pramonės revoliucija

Šiais laikais interneto (gyvenimo internete) moksliniai tyrimai ir studijos yra tokie svarbūs žmonėms, įmonėms ir vyriausybėms, kad artimiausiu metu turės konkurencinių pranašumų regionų, šalių ir pasaulio kraštovaizdžiuose.

Be to, paradigma pasikeitė iš ekonomikos, paremtos gamtos ištekliais, fiziniais ištekliais ir fizinės infrastruktūros pagrindu sukurtomis vertės grandinėmis, į tas, kurios grindžiamos naujomis žiniomis, skaitmeninėmis technologijomis. Taigi sprendimų priėmimo procesams ir visuotinėms vertybių grandinėms vis didesnę įtaką daro skaitmeninės priemonės ir sistemos, socialiniai tinklai ir vartotojų duomenys.

Yra varomosios jėgos - politiniai, socialiniai, kultūriniai, ekonominiai ir technologiniai veiksniai, skatinantys žalingus skaitmeninių ekosistemų pokyčius: pirma, dokumentų internetas („Adobe“), antra, prekybos internetas („Amazon“, „eBay“, „Alibaba“ ir kt.). .), trečia, žmonių internetas („Facebook“, „LinkedIn“, „Twitter“ ir kt.) ir visai neseniai - daiktų internetas (IoT). Mūsų skaitmeninis verslas ir duomenų mokslas programa siūlo studentams įžvalgų ateities vaizdą!

Ši transformacija, dar vadinama ketvirtąja pramonės revoliucija, daro įtaką inovacijų ir augimo strategijoms, koncepciniams dizaino mąstymo ir inovacijų valdymo modeliams, technologijų konvergencijai, verslo modeliavimui, vartotojų elgsenai, prekės ženklo valdymui, socialinės žiniasklaidos rinkodarai ir komunikacijai, pardavimams internetu ir ryšių su klientais valdymui. . Tas pats pasakytina apie procesų pertvarkymą, operacijas ir tiekimo grandinės valdymo sistemas. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra duomenų mokslo ir naujų žinių, duomenų saugumo ir privatumo, įmonių valdymo ir politikos formavimo formavimas.

Ši studijų programa yra skirta studentams, kuriems įdomu ir kurie turi kūrybiškumo įsivaizduoti bei siekio išmokti ir sukurti ką nors naujo, kas daro įtaką pasauliui ir keičia jų gyvenimą.

Mūsų studentai turi daugiadisciplininį išsilavinimą, įvairių tautybių, skirtingų kultūrų ir daugybę perspektyvų. Išmoksite kurti verslumo ir novatoriškus projektus, kuriuose būtų derinamos naujos žinios apie skaitmenines technologijas ir verslo administravimą

Specializacijos parinktys:

 • Ryšių su klientais valdymas
 • Rinkodara
 • Verslumas

Pabrėžia:

Studijos nedidelėse grupėse ir draugiška atmosfera tarptautiniame miestelyje su garsiais dėstytojais. Pasirinktos specializacijos, praktiniai projektai, išvykos ir semestras užsienyje suteikia puikias karjeros galimybes.

Mokestis už mokslą

ES pareiškėjai: 8 940 EUR per metus
Ne ES kandidatams: 11 340 eurų per metus

Ką daro tai neįvykdyti studijuoti University of Applied Sciences Europe

Europos University of Applied Sciences Europe yra akredituota aukštojo mokslo įstaiga, apdovanota keliais prizais. Mes akcentavome tarptautiškumą. Štai kodėl mes buvome įvertinti kaip „vienas iš geriausių 25 tarptautinių universitetų visame pasaulyje“ („U-Multirank 2016“). Daugybė mūsų studentų iš viso pasaulio atvyksta į aukštą vokiečių kalbos vertinimą (valstybinę ir FIBAA pripažintą), kuris yra dėstomas tik anglų kalba. Taip pat esame vertinami kaip vieni geriausių Vokietijos universitetų verslo studijų srityje (U-Multirank 2018).

Europos University of Applied Sciences Europe mažose kursų grupėse. Mes garantuojame jums individualų kuravimą ir glaudų ryšį su dėstytojais. Mūsų profesoriai yra pagrindiniai savo sričių ekspertai, turintys puikią mokymo, tyrimų ir verslo sėkmę.

Be to, mes taip pat vertiname ryšį tarp aukštojo mokslo ir įmonių pramonės ekosistemos. Išmoktoje teorijoje praktinis požiūris bus rastas per kelias projekto savaites. Tarpdisciplininių kursų įvairovė suteikia galimybę nustatyti savo studijų turinį. Mes siūlome modernią įrangą, tokią kaip projektoriai kiekviename kambaryje, „Mac“ baseinus, SW programas ir dar daugiau.

Programa - kursai ir semestras užsienyje

Pirmojoje studijų dalyje įgysite žinių šiose srityse:

 • Kiekybiniai metodai
 • Ekonomika
 • Verslo administravimas, vadyba, teisė, apskaita, finansai, operacijos
 • Skaitmeninė transformacija, skaitmeninė rinkodara, elektroninė komercija ir IT paslaugų valdymas
 • Duomenų struktūra
 • Minkšti įgūdžiai

Prieš pradėdami semestrą užsienyje - vienoje iš mūsų partnerių institucijų , turite galimybę pradėti stažuotę vienoje iš mūsų partnerių kompanijų . Mes labai vertiname savo tinklu pagrįstą inovacijų sistemą.

5-ajame ir 6-ajame kursuose įgysite gilesnių ir pažangiausių žinių šiose srityse:

 • Duomenų mokslas
 • Tinklai ir kibernetinis saugumas
 • Ryšių su klientais valdymas
 • Rinkodara
 • Verslumas

Paskutiniame etape jūs dirbsite prie verslo / technologinio projekto ir, pagaliau, dėl savo disertacijos, skirtos mokslų bakalauro laipsniui gauti.

Jūsų karjeros galimybės su skaitmeninio verslo laipsniu

Ši bakalauro programa skirta strateginiams vadovams, skaitmeninio ir verslą žlugdančio verslo verslininkams, novatoriams ir skaitmeninių rinkodaros specialistams. Tai taip pat yra technologų strategams, duomenų mokslininkams, novatoriškiausių verslų ir techninių sprendimų programinės įrangos ir interneto svetainių kūrėjams, kurie aptarnauja klientus ir sukuria pridėtinę vertę partneriams pasaulinėse ekosistemose.

Profesinės galimybės

 • Skaitmeninio verslo vadovas ir strategas
 • Skaitmeninio verslo plėtros vadovas
 • Skaitmeninių inovacijų vadovas
 • Skaitmeninis produktas
 • Skaitmeninio rinkodaros vadybininkas
 • Duomenų mokslininko valdytojas
 • Skaitmeniniai tyrimai
 • Programinės įrangos kūrėjas, žiniatinklio kūrėjas, programų kūrėjas
 • Skaitmeninio verslo konsultantas
 • Vyriausiasis pareigūnas
 • Vyriausiasis skaitmeninių transformacijų pareigūnas
 • Vyriausiasis skaitmeninės rinkodaros pareigūnas
 • Vyriausiasis skaitmeninių pardavimų pareigūnas
 • Vyriausiasis skaitmeninių operacijų pareigūnas

„Labiausiai tikėtina, kad didžiausia XXI amžiaus naujovė bus sutelkta į daiktų internetą (IoT), skaitmeninę žmogaus transformaciją (HDT) ir skaitmeninę verslo transformaciją (DBT), apimančią žmones, verslą, visuomenės, ekonomikos ir politinius pokyčius. “

Filipe Castro Soeiro , programos direktorius ir tikrasis skaitmeninio verslo profesorius

href = "https://www.bachelorstudies.de/B.Sc.-Digital-Business-und-Data-Science/Deutschland/UEurope/

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. ... Skaityti daugiau

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. The students become part of an innovative and international network, representing more than 100 nations at the UE campuses in Berlin, Hamburg and Iserlohn. Skaityti mažiau
Berlynas , Iserlohn , Hamburgas + 2 Daugiau Mažiau