Oficialus aprašymas

CAO minimalus įvedimo 2016 taškai: 280 pirmojo turo

Programos aprašymas:

Ši bakalauro programa (8 lygis), ypatingi pasiūlymai su dramos ir teatro studijas, šiuo metu aptarnavo ne trečiojo lygio Airijoje srityje. Taikomoji teatras laikomas dramos ir teatro studijų įvairiose praktinio pritaikymo ir netradicinių nustatymų diapazoną, įskaitant, bet nėra apibrėžta scenoje ar literatūros tekstų studijos. Šiuolaikinio teatro signalai, kad programa bus skirta daugiausia su esamais ir naujai atsirandančių rūšių teatro gamybos ir registratūroje.

Ši programa bus siekiama suformuluoti šiuolaikinius, įvairios ir nuolat besikeičiančius vaidmenis teatre ir savo specialistus į visuomenę. Savo širdyje bus ansamblio, kuris laisvai apibrėžti, vertybes ir pabrėžia, kad kolektyvo praktikos svarbą sąvoka. Iš Pro-socialinio būdu teatre darbo idėja, taip pat bus pagrindinė šios programos. Tai pabrėžia bendradarbiavimą su konkrečių vietų ir auditorijoms, ir su mintimi, kad teatras yra pagrindinė visuomenės funkciją ir egzistuoja ne tik kaip pramoga.

Ši programa bus siūlomi glaudžiai bendradarbiaujant su Lime Tree Theatre, kuri yra ant College Campus. Per mūsų santykių su Lime Tree, studentai apie programą bus veikiami geriausiu vietiniu, nacionaliniu ir tarptautiniu praktikos per besilankančių įmonių, festivaliai ir tt, o nuo tam Lankymūsi dėstytojus ir praktikus asortimento įėjimo.

Įėjimas Reikalavimai:

Įvažiavimas į programos paprastai yra naudojant paraišką per CAO sistemos (MI001) Visi pareiškėjai turi įvykdyti metu registracija minimalius įvažiavimo reikalavimų Limeriko universitete. Tai yra: Bent laipsnio C3 dviem aukštesnio lygio dalykus ir klasės D3 keturis įprastinius ar aukštesnio lygio dalykų, įskaitant matematikos>; Airijos ar kita kalba; ir anglų Leaving Certificate (arba patvirtintas lygiavertis *).

  • Kalbant apie Airijos egzaminų po priimami patvirtintų ekvivalentų vykdyti minimalius įvažiavimo reikalavimai bakalauro programos: Airijos nacionalinis universitetas Immatrykulacja sertifikatas, Dublino universitetas (TCD) imatrikuliacija egzaminą, Šiaurės Airija Mokyklos nagrinėjimas Tarybos GCSE ir GCE (aukštesniojo lygio ) kandidatai gali įvykdyti minimalių ir papildomų įvažiavimo reikalavimus iš daugiau nei vieno posėdžio Leaving Certificate.

Alternatyvus Matematika yra priimtinas įvykdyti minimalius atvykimo reikalavimus tik BA. Tai nėra įskaitomą už konkrečia tema reikalavimai ar punktų tikslais.

Brandaus pareiškėjai taip pat turi pateikti brandus Pareiškėjai Papildoma informacija Forma tiesiogiai kolegija.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Mary Immaculate College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date