BA žaidimų dizainas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Žaidimo dizaino bakalauro laipsnis

Suprojektuokite ir programuokite savo žaidimus žaidimų dizaino studijose

Kompiuteriniai, vaizdo ir mobilieji žaidimai yra ateities terpė. Jau šiandien jie mėgsta daugiau nei 40 proc. Vokiečių, daugiau nei 90 proc. Jų žaidžia kelis kartus per savaitę. Žaidimai yra pramogos ir verslas, bet ir asmeninės išraiškos bei pasaulinės perspektyvos įvaizdis - ir (daugeliu atvejų) taip pat smagu! Kaip žaidimo dizaineris ar dizaineris sukuriate novatoriškus žaidimų mechanikus ir sukuriate žaidimo pasakojimą! Su savo patirtimi jūs dalyvaujate visuose plėtros etapuose: nuo pirmosios idėjos iki techninės-kūrybinės koncepcijos iki kambarių ir simbolių kūrimo.

Mes University of Applied Sciences Europe žinome apie kompiuterinių žaidimų terpės menines ir kultūrines galimybes, todėl mokome jus praktiniu ir į pramonę orientuotu būdu su naujausia įranga mūsų žaidimų projektavimo studijose.

Bakalauro studijų programos žaidimo dizaino metu mokosi tik iš žinomų kūrybinės pramonės dėstytojų ir galėsite savo studijų projektams panaudoti Europos University of Applied Sciences Europe profesionalią įrangą, įskaitant „Game Labs“, „VR Equipment“, „MacPools“ ir kt. Mūsų mokymo dėmesys yra jūsų individuali pagalba mažose mokymosi grupėse ir draugiška, pažįstama ir kūrybinga atmosfera. Per mūsų tarpdisciplininį dalykų pasirinkimą, įvairius praktinius projektus ir per semestrą užsienyje arba stažuotes galite aktyviai formuoti savo studijas ir savo karjeros kelią.

faktai:

 • Laipsnis: menų bakalauras (BA)
 • Campus: Berlynas
 • Mokymo kalba: vokiečių (Hamburgas), anglų kalba (Berlynas, Hamburgas)
 • Semestro pradžia: Žiemos semestras: rugsėjo mėn
 • Studijų trukmė: 7 semestrai (visą darbo dieną)
 • Stažuotė / semestras užsienyje: 5 semestre
 • Kredito taškai: 210 ECTS
 • Studijų tikslas:
  • Sutelkti dėmesį į individualią paramą mažose mokymosi grupėse ir šeimos atmosferą. Daug kūrybinės laisvės, profesionalios įrangos ir praktinių projektų. Garsių kūrybinės pramonės dėstytojų mokymas.
 • Studijų mokesčiai:
 • ES pareiškėjams: 7 980 EUR per metus
 • Ne ES kandidatams: 10 380 EUR per metus

Ypatingas dalykas apie studijas University of Applied Sciences Europe

Studija University of Applied Sciences Europe vyksta mažose mokymosi grupėse. Tai garantuoja individualią paramą ir asmeninį kontaktą su mūsų mokytojais. Mūsų dėstytojai yra sėkmingi šios srities ekspertai, kurių tinklas pramonėje jums naudingas.

Studijų turinį galima nustatyti ir išplėsti dideliu, tarpdisciplininiu dalykų pasirinkimu. Į praktiką orientuotas požiūris į studijas apima integruotas stažuotes ir (arba) semestrą užsienyje. Be to, turite moderniausią įrangą, pvz., „Game Lab“.

Mūsų universitetas yra pripažintas ir apdovanotas kelis kartus - tiek mūsų profesoriai, tiek studentai. Su mumis galite kreiptis be NC, nes tai yra jūsų asmenybė.

Studijų turinys - semestras užsienyje, stažuotės ir kt

Žaidimų dizaino studijose pagrindinis dėmesys skiriamas naujoviškų ir eksperimentinių žaidimų kūrimui ir kūrimui. Kaip studentas gausite ekonomikos, kultūros ir rinkų aplink kompiuterinius žaidimus apžvalgą, nuo AAA iki Indie Games iki eksperimentinių formatų. Jums bus mokoma žaidimų dizaino, žaidimų kūrimo, žaidimų meno ir žaidimų programavimo srityse, taip pat jų tarpusavio sąveikoje. Jūs sužinosite, kaip naudoti skirtingą programinę įrangą, pvz., „Android“ žaidimų programavimą su „Java“.

Nuo pirmojo semestro jūs sužinosite, kaip kūrybiškai įveikti kūrimo procesą komandose projektiniu būdu. Savo žaidimų ir prototipų kūrimą sudaro teoriniai žaidimo laikmenos aspektai, finansinės perspektyvos apžvalga, taip pat nacionalinės ir tarptautinės pramonės apžvalga. Tarpdisciplininiuose seminaruose, praktiniuose užsiėmimuose ir studijų kelionėse galite išplėsti savo požiūrį ir taip pat turėti galimybę per 5-ąjį semestrą išbandyti įgytus įgūdžius praktikoje praktikoje Vokietijoje ar užsienyje.

Studijų žaidimo dizainas ir karjera

Žaidimų dizaineriai dalyvauja visuose svarbiuose naujo žaidimo kūrimo procesuose: pradedant pirmuoju žaidimo idėjos projektu, visais kūrybiniais sprendimais vystymosi metu iki pasaulių ir simbolių kūrimo. Jie kuria novatorišką žaidimų mechaniką ir formuoja žaidimo pasakojimo galią.

Jūs galite dirbti kaip žaidimų dizaineris, sistemos dizaineris, lygio dizaineris, naratyvinis dizaineris, žaidimų rašytojo žaidimo atlikėjas arba žaidimų programuotojas didelėse kūrėjų studijose, bet jūs taip pat galite būti savo studijos ir savų žaidimų kūrybinis direktorius plėtoti ir platinti. Kitos galimos darbo sritys po baigimo yra žaidimų žurnalistika ir žaidimų tyrimai.

Paraiška dailės skyriui Art

Kino judesio dizainas, fotografija, komunikacijos dizainas, žaidimo dizainas arba iliustracija - kokie studijų būdai tinka jūsų talentams? Dėkojame už susidomėjimą bakalauro studijomis Europos University of Applied Sciences Europe .

Vienus metus galite kreiptis į norimą semestrą mūsų universitete. Žiemos semestro paraiškų pateikimo terminas yra rugpjūčio 15 d. (Ne ES kandidatai: birželio 15 d.) Ir vasario 28 d. Vasarą (ne ES kandidatai: vasario 28 d.) . Po to vyksta tolesnė procedūra neatpažintoms studijų vietoms. Jei jau turite galiojančią Vokietijos studentų vizą, galite kreiptis į oficialią paraiškos pateikimo terminą.

University of Applied Sciences Europe studijų vietos priėmimo kriterijai yra universiteto įstojimo kvalifikacija ir egzaminų rezultatai. Įrašymas taip pat galimas, jei laikomasi Berlyno aukštojo mokslo įstatymo (BerlHG) 11 straipsnio kriterijų.

Beje, galite patekti į egzaminą be vidurinės mokyklos diplomo ir vienerius metus iki planuojamo studijų pradžios. Tai suteiks jums tikrumo, ar galite studijuoti Europos University of Applied Sciences Europe .

Mes laukiame Jūsų prašymo 2019 m. Vasarą ir žiemą.

Formalūs reikalavimai

Pagrindinė bakalauro studijų programos priėmimo sąlyga University of Applied Sciences Europe yra (techninė) aukštojo mokslo įėjimo kvalifikacija, kurią pasiekėte su vidurinės mokyklos diplomu. Kiekvienas, turintis ne mažiau kaip dvejų metų federalinės ar valstybės teisės reglamentuojamą profesinį mokymą ir dirbęs ne trumpiau kaip dvejus metus (kiekvienoje srityje, panašioje į numatomą kursą), turi neatidėliotiną dalyko universiteto įstojimo kvalifikaciją (BerlHG § 11) ir taip pat gali lankyti University of Applied Sciences Europe Studijų University of Applied Sciences Europe .

Mes išnagrinėsime jūsų reikalavimus ir nedelsdami informuosime jus apie tai, ar galėsite priimti studijas.

Privalumai studijų programose kitose valstybinėse ar valstybinėse pripažintose aukštojo mokslo institucijose, taip pat užmokykliniai pasiekimai yra pripažįstami taikant paraišką, su sąlyga, kad nustatoma jų atitiktis atitinkamo studijų kurso pasiekimams. Lygiavertiškumas nustatomas, kai esminio skirtumo neįmanoma įrodyti ir studijų programos, kuriai prašoma kreditų, turinio, apimties ir reikalavimų vykdymas iš esmės yra vienodas. Už tai atsakinga egzaminų komisija. Konkrečios kreditavimo sąlygos ir tiksli jos tvarka yra reglamentuojamos atitinkamose studijų programos egzaminų taisyklėse.

Taigi jūs kreipiatės

 • Prašome užpildyti mūsų internetinę paraiškos formą.
 • Įkelkite savo (Fach-) Abitur sertifikato arba lygiavertės kopijos kopiją.
 • Peržiūrėję savo įrašus galime įvertinti, ar turite teisę į University of Applied Sciences Europe laipsnį. Jei taip, kviečiame jus į egzaminą. Įsitikinkite, kad mes turime galiojantį telefono numerį ir galime Jus pasiekti. Žinoma, jūsų duomenys bus traktuojami konfidencialiai ir nebus perduoti mums.
 • Norėdami gauti egzaminą mūsų universitete, pateikite savo portfelį ir bendrojo ar dalykinio universiteto priėmimo kvalifikacijos pažymėjimą originalioje arba sertifikuotoje fotokopijoje.

Kaip vyksta įrašymo interviu?

 • Atvykite į pokalbį dėl priėmimo:
 • Lentelinė CV
 • Sertifikuotų fotokopijų bendrojo ar dalyko specifinio universiteto laipsnio pažymėjimas. Priėmimas taip pat galimas, jei laikomasi Berlyno aukštojo mokslo įstatymo (BerlHG) 11 straipsnio kriterijų.
 • Portfelis su savo kūrybos meno kūriniais. Tai turėtų apimti 15-20 darbo pavyzdžių (išskyrus „Game Design“ (BA), tris – penkias sąvokas). Galimi šie variantai: piešiniai, paveikslai, eskizų knygos, nuotraukos, kompiuterinė grafika, interneto svetainės, CD-ROM, trumpi filmai, taip pat teksto kūriniai, pavyzdžiui: B. Reklaminių kampanijų ar straipsnių sąvokos. Didesni skulptūriniai darbai ir trimačiai objektai taip pat gali būti dokumentuojami kaip nuotraukos arba skaitmeninės formos. Prie aplanko turi būti pridėtas rašytinis pareiškimas, kad darbas buvo atliktas savarankiškai. Žaidimo dizaino koncepcijų atveju galima parodyti analoginius arba skaitmeninius žaidimus, taip pat galima demonstruoti prototipus (Gameplay, Game Art, Story).
 • Jei reikia, Savo socialinio įsipareigojimo įrodymas, pvz. Pavyzdžiui, projektai, kuriuose dalyvaujate.
 • Jūsų pokalbis su tokio pobūdžio atstovais
  • Pirma, jums bus paklausta apie jūsų motyvaciją kūrybiniam tyrimui.
  • Vėliau bus išnagrinėtas jūsų aplankas, kuriame turėtų būti apie 15-20 darbo mėginių. Jūsų portfelis ir pokalbio rezultatai nuspręs, kaip leisti studijuoti Europos University of Applied Sciences Europe .
 • Iškart po pokalbio sužinosite, ar jums bus leista studijuoti Europos University of Applied Sciences Europe .

href = "https://www.bachelorstudies.de/BA-Game-Design/Deutschland/UEurope/

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2019

Apie mokyklą

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. ... Skaityti daugiau

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. The students become part of an innovative and international network, representing more than 100 nations at the UE campuses in Berlin, Hamburg and Iserlohn. Skaityti mažiau
Berlynas , Iserlohn , Hamburgas + 2 Daugiau Mažiau