Sukurkite ir programuokite savo žaidimus, įgydami žaidimų dizaino bakalauro laipsnį

Kompiuteriniai, vaizdo ir mobilieji žaidimai yra ateities terpė. Jau šiandien daugiau nei 40 procentų vokiečių išpažįsta meilę jiems, o 90 procentų žmonių juos žaidžia kelis kartus per savaitę. Žaidimai reiškia pramogas ir verslą, tačiau jie taip pat atspindi asmeninę išraišką ir globalias perspektyvas - o svarbiausia, kad jie yra labai linksmi! Kaip žaidimo dizaineris sukursite novatorišką žaidimų mechaniką ir formuosite žaidimų pasakojimus. Turėdami savo patirtį, dalyvausite visuose kūrimo etapuose: nuo pirmosios idėjos iki techninės ir kūrybinės konceptualizacijos bei pagaliau erdvių ir personažų projektavimo.

Mes nustatėme meninių ir kultūrinių kompiuterinių žaidimų galimybes kaip terpę ir mokysime jus, kad galėtumėte praktikuoti realioje pramonėje. Kaip žaidimo dizaineris ar žaidimo kūrėjas rytoj, išmoksite visus pagrindinius naujų žaidimų kūrimo procesus, pradedant nuo pirmojo žaidimo koncepcijos prototipo, per visus techninius ir kūrybinius sprendimus žaidimo kūrimo metu ir kurdami pasaulius. ir personažai. Sėkmingi dizaineriai žvelgia į dėžę ir bendradarbiauja su kitų disciplinų žmonėmis. Europos University of Applied Sciences Europe turėsite unikalią galimybę susikurti savo individualų žaidimo dizaino, programavimo ir meno derinį, o tai reiškia, kad susipažinsite su atskiromis disciplinomis ir jų abipuse įtaka.

Mūsų universitetas daug dėmesio skiria jūsų tobulėjimui. Štai kodėl mes mokome mažose mokymosi grupėse ir draugiškoje bei asmeninėje atmosferoje. Mes prižiūrėsime jūsų individualų tobulėjimo procesą ir padėsime apibrėžti jūsų talentus bei stipriąsias puses, kartu padėdami jums sukurti savo vizualų parašą. Jus mokys garsūs lošimų pramonės dėstytojai ir studijuosite mieste, esančiame centre, kuriame yra naujausios technologijos (žaidimų laboratorija, VR įranga, „MacPools“ ir kt.), Kuris yra žinomas dėl savo tarptautinio ir angliškai kalbančio universiteto. charakteris.

Žaidimų dizainas mūsų universitete yra orientuotas į praktiką, kad nuo pat pradžių galėtumėte parodyti savo kelią į darbą. Kaip studentas gausite kompiuterinių žaidimų ekonomikos, kultūros ir rinkų apžvalgą, pradedant nuo AAA per indie žaidimus ir baigiant eksperimentiniais formatais. Jūs esate instruktuojamas žaidimų dizaino, žaidimų meno ir žaidimų programavimo srityse, taip pat jų sąveikos srityje. Europos University of Applied Sciences Europe netgi suteikiate galimybę aktyviai formuoti savo studijas ir savo karjeros kelią. Priklausomai nuo asmeninių karjeros tikslų, pasirinksite savo specializaciją ir pasirinksite iš daugybės tarpdisciplininių dalykų. Mūsų universitete dėstomos programos taip pat apima praktinius projektus su geriausiais partneriais iš žaidimų pramonės, išvykas ir seminarus, kurie puikiai paruoš jus svajonių darbui.

Faktai:

Laipsnis: meno bakalauro laipsnis

Gyvenvietė: Berlynas

Mokymo kalba: anglų (Berlynas, Hamburgas), vokiečių (Hamburgas)

Semestro pradžia: žiemos semestras: rugsėjis, vasaros semestras: kovo mėn

Semestrų skaičius: 7 semestrai (dieninės)

Praktikos semestras / Semestras užsienyje: 5-asis semestras

Kreditai: 210 ECTS

Pabrėžia:

Dėmesys individualiam ugdymui mažose mokymosi grupėse ir asmeninei atmosferai. Kūrybinė laisvė, profesionali įranga ir praktiniai projektai. Žinių iš lošimų pramonės dėstytojų mokymai.

Mokestis už mokslą:

ES pareiškėjams: 7 980 EUR per metus
Ne ES pareiškėjams: 10 380 EUR per metus

Kas išskiria studijas Europos University of Applied Sciences Europe ?

Europos University of Applied Sciences Europe yra akredituotas valstybės, yra gavęs daugybę apdovanojimų ir yra pasaulinis universitetų, turinčių tarptautinį požiūrį, lyderis. Norint kreiptis, reikia vidurinės mokyklos diplomo.

Mūsų miesteliuose mokysitės mažomis grupėmis. Tai garantuoja individualų palaikymą ir asmeninį bendravimą su dėstytojais. Mūsų profesoriai yra sėkmingi savo verslo ekspertai.

Be teorijos, mūsų programose yra projekto savaitės ir įvairūs tarpdisciplininiai seminarai, kurie leidžia jums nustatyti savo studijų kryptį. Europos University of Applied Sciences Europe siūlo modernią įrangą, pavyzdžiui, žaidimų laboratoriją ir kita.

Stažuotės ir (arba) semestras užsienyje yra privalomos, o įdomios ekskursijos suteikia galimybę pamatyti Niujorką, Islandiją, Vietnamą, Paryžių ir kitas vietas, kuriose treniruosite savo įgūdžius. Sukurkite savo istoriją, įkvėpkite pasaulio!

Programa: kursai, stažuotės ir semestras užsienyje

Žaidimo dizaino programoje jūsų studijose daugiausia dėmesio bus skiriama novatoriškų ir eksperimentinių žaidimų kūrimui ir kūrimui. Kaip studentas, gausite apžvalgą apie verslo, kultūros ir rinkų, susijusių su kompiuteriniais žaidimais, nuo AAA iki indie žaidimų ir eksperimentinių formatų.

Turėsite pamokas žaidimų dizaino, žaidimų meno ir žaidimų programavimo srityse, taip pat jų sąveiką tarpusavyje. Nuo pirmojo semestro jūs sužinosite, kaip projektuoti pagrindinį komandos kūrimo procesą. Norėdami apibendrinti savo žaidimų ir prototipų kūrimą, sužinosite apie teorinius žaidimų kaip žiniasklaidos aspektus, susipažinsite su finansinėmis perspektyvomis ir susipažinsite su pramone nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Tarpdisciplininių seminarų, seminarų ir studijų kelionių metu jūs išplėsite savo akiratį.

Jūsų karjeros galimybės turint žaidimo dizaino laipsnį

Žaidimo dizaineriai dalyvauja kiekviename sprendimų priėmimo procese kuriant naują žaidimą, pradedant nuo pirmojo žaidimo idėjos projekto per visus kūrybinius sprendimus kuriant pasaulį ir simbolius. Jie kuria žaidimų mechaniką ir išdėsto žaidimo pasakojimą.

Ši programa suteikia studentams didelę autonomiją, kad jie galėtų dirbti kūrėjų studijose, o patys kurti žaidimus.

Tipiškos darbo sritys yra:

  • Žaidimo dizaineris, sistemos dizaineris, lygio dizaineris, pasakojimo dizaineris, žaidimų rašytojas
  • Žaidimo menininkas, aplinkosaugininkas, simbolių atlikėjas, 3D modelis, tekstūros menininkas, pikselių menininkas
  • Žaidimo programuotojas, žaidimų programuotojas, prototipo programuotojas, AI programuotojas
  • Žaidimų žurnalistas, žaidimų akademikas
  • Laisvai samdomi darbuotojai, savarankiškai dirbantys asmenys arba visą darbo dieną dirbantys darbuotojai

„Prieš trisdešimt metų, kai jauni pikti žmonės norėjo ką nors papasakoti apie savo gyvenimą, jie pasiėmė gitarą ir parašė dainą. Jei jie norėtų papasakoti istoriją, galbūt tai būtų parašę kaip poeziją ar nusipirkę vaizdo kamerą ir padarę Dabar jie taip pat tikisi užmegzti žaidimą. [...] Žaidimai tapo leistina kūrybine erdve, kokia kadaise buvo pankrokas. "
Globėjas

href = "https://www.bachelorstudies.de/BA-Game-Design/Deutschland/UEurope/

Programa mokoma:
  • Anglų
  • Vokiečių

Peržiūrėti 22 daugiau kursų University of Applied Sciences Europe »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 17, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Kov. 2020
Duration
7 semestrus
Dieninės
Price
10,380 EUR
ES pareiškėjams: 7980 eurų per metus; Ne ES pareiškėjai: 10 380 EUR per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date