BA („Hons“) futbolo treniruotės (mišrus)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis laipsnis pradedamas teikti 2020 m. Rugsėjo mėn .

Apžvalga

  • Mišrus pristatymas (internetu plius „Wembley“ arba „Etihad Campus“)

BA („Hons“) futbolo trenerio (mišraus) laipsnio kvalifikacija yra skirta tiems, kurie nori papildyti savo žinias ir supratimą apie darbą futbolo trenerių aplinkoje. Programa ne tik suteikia galimybę plėtoti koučingo praktiką, bet ir suteikia galimybę įsitraukti į įvairias pagrindines sritis, tokias kaip žaidėjų žvalgyba ir įdarbinimas, psichologiniai ir sociologiniai aspektai, mityba ir paruošimas, talentų ugdymas, techninis ir taktinis supratimas, reflektyvi praktika ir atlikimo analizė. Tai idealiai tinka dabartiniams futbolo pramonės specialistams, kurie renkasi lankstesnį pristatymo būdą, o ne vien tik miesteliu paremtą programą.

Programos dalyviai, turėdami galimybę mokytis patogiai savo namuose ar darbo vietoje, galės įgyti papildomą kvalifikaciją, kad padidintų savo karjeros perspektyvas tokiu formatu, kuris suteikia lankstų darbo laiką ir galimybę diktuoti savo darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą. atitiktų kitus įsipareigojimus.

Ši programa yra mišrusis laipsnis, tai reiškia, kad didžioji dalis jūsų studijų vyks internetu per UCFB skirtą internetinį centrą. Tačiau bus galimybė mokytis miestelyje UCFB Wembley mieste Londone arba UCFB Etihad miestelyje Mančesteryje dvi savaites kiekvienais mokslo metais.

Moduliai

Šiuo metu ši programa turi būti patvirtinta. Moduliai bus paskelbti, kai tik bus patvirtintas laipsnis.

Planuojami moduliai apims dalykines sritis, tokias kaip žaidėjų žvalgyba ir įdarbinimas, psichologiniai ir sociologiniai aspektai, mityba ir pasirengimas, talentų ugdymas, techninis ir taktinis supratimas, reflektyvi praktika ir veiklos analizė.

Patekimo reikalavimai

Standartiniai programos įėjimo reikalavimai yra šie:

Pareiškėjų bus paprašyta surinkti 112 UCAS taškų pagal UCAS taškų schemą. Pretendentams, neturintiems reikiamų UCAS balų, galima įvertinti profesinę patirtį ir pramonės kvalifikaciją.

Be to, kandidatams būtų naudinga, jei jie jau turėtų 1-ojo laipsnio FA laipsnį ir juo labiau dirbtų siekdami 2-ojo lygio FA ar lygiavertės kvalifikacijos.

Visiems pareiškėjams pateikiama informacija apie studentų paslaugas, su kuriomis jie gali susisiekti, jei jiems prireiktų papildomos paramos ar patarimo, taip pat informacija, susijusi su atitinkamais stipendijomis ir lėšomis.

Kandidatų iš ne angliškai kalbančių šalių bus paprašyta anglų kalbos kvalifikacijos, kuri patikrins kalbėjimą, klausymą, skaitymą ir rašymą, ir bus paprašyta pasiekti 6,0 (5,5) ar lygiavertį IELTS.

Kaip taikyti

UCAS kodai:

Internetinio kurso kodas: FCB1
Institucija: U10
Gyvenvietė: W arba E

Karjeros galimybės

UCFB bakalauro („Hons“) futbolo trenerio (mišraus) studijų programos absolventų karjeros perspektyvos apima futbolo treniruotes futbolo klubuose. Studentai taip pat gali kreiptis dėl tradicinių verslo, sporto vadybos ar lyderystės vaidmenų, atsižvelgiant į absolventų atributus, kuriuos jie sukūrė per visą programą.

Programos metu UCFB susipažįsta su kiekvieno studento poreikiais ir lūkesčiais. Tai suteikia galimybę individualiai paremti kiekvieno studento karjerą. Tai galiausiai padės jiems rasti vietą futbolo ir sporto pramonėje. Norintiems tęsti studijas baigus mokslus bus skatinamos galimybės studijuoti magistrantūroje.

Mokesčiai

  • JK / ES studentai: £ 9 250 per metus
  • Tarptautiniams studentams: 14 250 svarų sterlingų per metus

Papildomos išlaidos
Mišrusis mokymasis: UCFB koncentruotų klasių, kaip mišriojo mokymosi, lankymas UCFB . Į šias išlaidas bus įtrauktos kelionės, apgyvendinimas ir išlaikymas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

UCFB is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in, with state-of-the-art facilities ... Skaityti daugiau

UCFB is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in, with state-of-the-art facilities in two inspirational campuses in London and Manchester, which have the iconic Wembley and Etihad stadiums at their heart. Skaityti mažiau
Mančesteris , Wembley , Londonas , Burnley + 3 Daugiau Mažiau