BA („Hons“) mados dizaine

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurkite originalią, atsakingą ir įkvepiančią madą, padarydami savo unikalų pėdsaką pramonėje. Šiame novatoriškame mados dizaino kurse dirbsite palaikomoje studijos aplinkoje su patyrusiais specialistais, kurie puoselės jūsų augimą tampant būsimu dizaineriu.

Įvadas

Savo kūrybinį kraštą pagerinsite, kad išlavintumėte savo dizaino perspektyvą. Dirbdami tiek modeliuojamose, tiek tiesioginėse trumpikėse, sužinosite, kaip efektyviai išdėstyti savo idėjas. Užginčydami status quo, sukursite novatoriškas mados idėjas, kad išliktumėte nuolat kintančios pasaulinės pramonės pažangioje vietoje.

Tu darysi:

 • Gerinkite savo sąmoningumą mokydamiesi mūsų laikų aplinkos, etinių ir moralinių iššūkių.
 • Užsisakykite vietą pramonės priešakyje, turėdami prieigą prie šaltinių, gautų iš pramoninių, specializuotų siuvimo ir megzimo mašinų, šilkografijos ir natūralių dažų sodo, iki ultragarsinio suvirinimo aparatų.
 • Išmokite naudoti naujausias skaitmeninio projektavimo technologijas, įskaitant „CLO 3D“.
 • Klestėkite dirbdami kartu su projektais, paremtais iššūkiais.
 • Dirbkite su tiesioginiais trumpikėmis su tokiais populiariais prekės ženklais kaip Fredis Perry, Lou Daltonas, O'Neilis ir Niujorke gyvenantis Ryanas Roche'as.
 • Pasidalykite pirmaisiais metais su sportinės aprangos dizaino studentais, kur pasirinksite specialųjį Pathway , pereidami į antrus metus.

Ko mes ieškome

Mes norime, kad kas nors:

 • Gali skambinti tekstą, keisti toną ir reaguoti į medžiagą.
 • Fiziškai bendrauja su jų aplinka.
 • Yra gyvas ir atsakingas.
 • Mąsto savarankiškai.

Ką daro mūsų absolventai

Mūsų absolventai toliau dirbo tokiais vardais kaip Calvinas Kleinas, Margaret Howell, Victoria Beckham, Acne Studios, Burberry, Iris van Herpen, palmer // harding, Jigsaw, Whistles, H&M ir Adidas.

2018 m. Kursui buvo įteiktas Didžiosios Britanijos mados tarybos apdovanojimas už išskirtinį portfelio apdovanojimą už mūsų absolventų portfelio pristatymus.

Fashion Model Dancing in the Woods with Beautiful and Colorful Spring Dress Costa Rica

Ką mokysi

Šis praktinis mados laipsnis, atspindintis profesinį gyvenimą nuo pirmosios dienos, moko techninių ir kūrybinių moteriškų ir vyriškų drabužių dizaino įgūdžių - padeda išsiskirti pramonėje, kuriant originalius, atsakingus ir įkvepiančius mados pasiūlymus. Jūs įgysite pagrindinių žinių apie pagrindinius mados dizaino įgūdžius, tokius kaip tyrimai, analizė, vertimas, piešimas, modelio kirpimas ir konstravimas, taip pat naujovių įgūdžius, tokius kaip rizikavimas ir naujų technologijų, tokių kaip CLO3D, eksperimentavimas bei ultragarso kūrimo būdai.

Vienerius metus

Savo praktiką tobulinsite profesionaliai įrengtose mados studijose. Palaikomi akademinių ir techninių kursų komandos, jūs išmoksite esminių įgūdžių, tokių kaip koncepcijos kūrimas, 2D ir 3D dizainas, mados iliustracija ir spalvų bei medžiagų kūrimas. Taip pat išmoksite techninių įgūdžių, tokių kaip modelio kirpimas ir drabužių konstravimas. Studijuodami mados ir rašymo teorijas, tyrinėsite kultūrinius, istorinius ir etinius klausimus.

Moduliai

 • Tyrimai
  Šiame modulyje jūs pradėsite įgyti pagrindinių tyrimų įgūdžių, susijusių su trumpu mados dizaino kontekstu. Jūs susipažinsite su tyrimų metodais ir mados žodynu, tyrinėsite tradicinį ženklų piešimą piešimo forma, kartu ugdydami skaitmeninio bendravimo įgūdžius.
 • Iškirpti ir sukonstruoti Šis modulis padės jums tobulinti pagrindinius drabužių gamybos būdus. Išsami konkrečių metodų ir procesų analizė suteiks jums žinių apie
  modelio / konstravimo procesas ir jų pritaikymas mados pramonėje.
 • Atradimas
  Rengdami projekto projekto aprašymus, pasinaudosite ankstesniuose moduliuose tyrinėtais būdais, kad patobulintumėte savo gamybos ir tyrimų įgūdžius bei savo kuriamą dizaino balsą. Kurdami originalias ir progresyvias dizaino idėjas tiek 2D, tiek 3D formatu, įsitraukite į rizikos prisiėmimo, žaidimo ir smalsumo idėjas.
 • Temos kultūroje
  Šis modulis padeda kontekstualizuoti savo projektavimo ir gamybos įgūdžius. Dirbsite kurdami tinkamus tyrimų, pristatymo ir bendravimo įgūdžius, kad galėtumėte efektyviai išdėstyti savo idėjas.

Metai du

Didžiausią dėmesį skirdamas profesinei praktikai, šiais metais pradėsite formuoti savo, kaip mados dizainerio, identitetą, kai sukursite užtikrintą asmeninę perspektyvą. Naudodami tiesioginius ir modeliuojamus pramonės aprašymus, pritaikysite savo įgūdžius tokiose srityse kaip prekės ženklo ir rinkos žinomumas, tvarumas, etinės ir moralinės problemos bei pateikiamos idėjos. Būsite supažindinti su skaitmeniniu ir šilkografiniu spausdinimu, mezgimu mašinomis, pažangiais pjovimo būdais, siuvimu ir pažangiais CAD / skaitmeninio dizaino sprendimais. Taip pat galite pasirinkti savarankiškai nukreipti gamybinę vietą vasaros atostogų metu. Studentai įgijo darbo patirties su tokiais prekių ženklais kaip Maison Margiela, Dior, Christopher Kane, Mary Katrantzou, JW Anderson ir palmer // harding.

Moduliai

 • Mados mąstymas
  Jūs tyrinėsite, apklaussite ir suformuosite pagrįstą požiūrį į šiuolaikinę mados industriją, remdamiesi naujausia dizaino praktika, futurologija ir etiniais sumetimais. Be šio filosofinio tyrimo, jūs taip pat sužinosite, kaip formuojami drabužių prekės ženklai. Dirbdami grupėje, patirsite komandos dinamiką ir būsite paraginti pristatyti savo idėjas atviruose forumuose, kur juos diskutuosite, derėsitės ir ginsite.
 • Mados pramonės praktika
  Šiame modulyje įgysite „realaus pasaulio“ patirties dirbdami su tiesioginiais projektais arba imituodami pramonės darbo praktiką ir terminus. Jūs ištirsite sinergiją ir įtampą, kylančią tarp mados pramonės kūrybinio ir profesinio konteksto, ir įgysite įgūdžių kūrybiškai nukreipti į prekės ženklo drabužių kolekciją ir pateiksite dizaino idėjas, kurias reikia įgyvendinti įgyvendinant drabužius.
 • Naujovės
  Vykdydami įvadinius seminarus, susijusius su pažangių drabužių gamybos būdais, tokiais kaip mezgimas, spausdinimas ir sudėtingas kirpimas, panaudosite šiuos naujus įgūdžius, kad sustiprintumėte savo mados dizaino balsą. Jūs sukursite novatoriškas ir progresyvias naujas drabužių idėjas tiek 2D, tiek 3D formate, būdami skatinami priimti netikėtumus ir atmesti akivaizdžius.
 • Kultūros teorijos
  Šis modulis gilinasi į istorinius, socialinius, kultūrinius ir globalius kontekstus, kuriuose vyksta šiuolaikinės mados dizaino praktika. Jame pristatomos teorinės perspektyvos, siekiant ugdyti jūsų sugebėjimą akademinėje aplinkoje aptarti savo ir kitų praktiką.

Treji metai

Paskutiniaisiais jūsų mados dizaino laipsnio metais jums bus sukurta absolventų kolekcija, intensyviai tyrinėjant, kuriant ir tiriant 2D ir 3D koncepcijas. Be to, jūs parengsite disertaciją, aplanką ir išvaizdos knygą, kuri padės pradėti jūsų karjerą. Bus galimybių reklamuoti save dalyvaujant tiesioginiuose pramonės konkursuose, kuriuos nustatė Britanijos mados taryba ir „Absolventų mados fondas“.

Moduliai

 • Kolekcijos tyrimai
  Jūs parengsite ir palyginsite koncepciją, rinkos / kliento, spalvų, medžiagų tyrimus ir pan., Kuriuos naudosite informuodami savo ikimokyklinio ir absolvento kolekcijas. Tyrimas bus prasmingas, be to, bus tiriami jūsų pasirinktos mados pranešimo etiniai ir tvarumo aspektai.
 • Išankstinė kolekcija
  Jūs ištirsite, parengsite ir pateiksite išankstinį rinkinį, kuriame visiškai integruota jūsų tyrimų medžiaga. Šis procesas leis jums priimti pagrįstus sprendimus dėl stipriosios ir silpnosios savo tyrimų srities, prieš priimant galutinį sprendimą dėl jūsų absolventų kolekcijos.
 • Disertacija
  Šiame modulyje baigsite disertaciją sutartu dalyku, susijusiu su jūsų asmeniniais interesais ir praktika. Apmąstysite asmeninių tyrimų stipriąsias puses ir praktiką bei įsitraukite į apgalvotas diskusijas ir išsamią pasirinktos temos diskusiją.
 • Kolekcija
  Šiame modulyje jūs sukursite savo absolventų mados kolekciją, remdamiesi pasiruošimu, atliktu ankstesniais trečiaisiais metais. Tai baigsis pristatymu priskirtų skaičių visiškai pagamintų drabužių, surinktų kaip darnią aprangą, paruoštų pristatymui madų šou ar lygiaverčių.
 • Profesinės strategijos
  Šis modulis padės jums sukurti įvairią savireklamos medžiagą, atitinkančią jūsų individualias ambicijas po studijų baigimo. Pramonės svečiai ir karjeros / įsidarbinimo specialistai dalinsis patarimais ir gairėmis dėl pokalbių, praktikos, susisiekimo su potencialiais darbdaviais ir magistrantūros studijų.

Aukščiau pateikti moduliai yra tie, kuriuos studijuoja mūsų studentai, arba siūlomi nauji. Programos struktūros ir moduliai gali keistis kaip mūsų tobulinimo ir tobulinimo programos dalis. Jei tam tikras modulis jums yra svarbus, aptarkite jį su kurso vadovu.

Kaip mokysi

Dirbdami su labai patyrusių akademinių ir techninių komandų komanda, bendradarbiausite su kolegomis ir studentais iš įvairių kursų, mokysitės iš pramonės kviestinių lektorių, imsis aktyvių projektų su prekės ženklais ir kurs savo praktiką pagal pramonės standartą. Reguliarus mokymasis vyksta dėstomosiose knygose, individualiai ir grupėse, paskaitose, seminaruose, seminaruose ir techninėse demonstracijose. Taip pat turėsite galimybę terminuotai studijuoti užsienyje per mūsų „Erasmus +“ ir „Study Abroad“ partnerystę.

Vertinimo metodai

 • Nuolatinis vizualinių, žodinių ir rašto darbų vertinimas.
 • Baigiamųjų metų disertacija ir dvi baigiamųjų metų parodos.

Darbuotojai

Be to, kad dirba su tokiais garsių dizainerių kaip Aleksandras McQueenas, mūsų dėstytojai ir aptarnaujantis personalas suteikia išsamių žinių tokiose srityse kaip subkultūros stilius, verslo verslumas, etika, tvarumas ir savo etikečių kūrimas.

Kai kurie darbuotojai moko tik pagal tam tikrus modulius, o jūsų kursas gali būti ne kiekvienas.

Įranga

 • Pjaustymo stalai.
 • Tvirtinimo stovai.
 • Pramoninės bortinės mašinos.
 • Skaitmeninio dizaino sprendimai, tokie kaip clo3D, Gerber ir Adobe.
 • Skaitmeninė ir tradicinė spausdinimo įranga.
 • Pjovimo lazeriu įranga.
 • Silicio rišimo įranga.
 • Ultragarsinės statybinės mašinos.
 • Pramoniniai blokatoriai.
 • Aklųjų susiuvimo mašinos.
 • Mezgimo mašinos.
 • Leidinių / portfelio gamybos įrenginiai.
 • Prieiga internete prie WGSN ir LS: N Global.

Kaip taikyti

Kreipkitės per UCAS

Ar esate pasirengęs prisijungti prie mūsų? Jei teikiate paraiškas naudodamiesi „UCAS Apply and Track“, turėsite remtis žemiau pateiktais universiteto ir kursų kodais.

 • Universiteto kodas: F33
 • Modulio kodas: W232

Kreipiamės kaip į tarptautinį studentą?

Tarptautiniai studentai gali kreiptis į kursus per UCAS, per agentą arba tiesiogiai su universitetu.

Patekimo reikalavimai

Mes svarstome visas paraiškas pagal individualius nuopelnus ir galimybes. Kviečiame visus kandidatus į pokalbio dieną ar klausymą, kad suteiktume jiems galimybę tai parodyti kartu su tuo, kas juos įkvepia ir motyvuoja savo srityje. Pareiškėjai taip pat galės parodyti savo aplanką arba pateikti pasirodymą, atsižvelgiant į kursą. Mes priimame paraiškas iš visų dalykinių sluoksnių, nesvarbu, ar esate specializuojasi STEM, menų ar humanitarinių mokslų srityse.

Kaip orientyras, mūsų tipinis pasiūlymas bakalauro lygiu yra 104–120 UCAS tarifo taškų, visų pirma iš 3 lygio kvalifikacijų, tokių kaip A lygis, bet tuo neapsiribojant, BTEC išplėstinis diplomas ar fondo diplomas.

Kalbos reikalavimai

Kandidatams, kurių gimtoji kalba yra anglų, reikalaujame, kad turėtumėte GCSE anglų kalbos 4 klasės (C) arba lygiavertę programą arba siektumėte jos.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, turėsite atitikti tą patį standartą, kuris yra lygiavertis IELTS Academic 6.0 bendrajam balui, turint bent 5,5 skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo. Mes priimame daugybę ekvivalentų šalyje ir patvirtintus testus.

Jei jums reikalinga 4 pakopos studento viza norint studijuoti JK, turėsite išlaikyti patvirtintą saugų anglų kalbos testą (SELT). Norėdami gauti daugiau informacijos, galite perskaityti mūsų anglų kalbos reikalavimus.

Terminai

 • JK / ES paraiškos: 2020 m. Sausio 15 d. (Už vienodą požiūrį)
 • Pavėluotos paraiškos bus svarstomos, jei bus laisvų vietų.
 • Tarptautinių mokesčių mokėtojai gali kreiptis ištisus metus. Bet mes rekomenduojame kreiptis kuo anksčiau, kad būtų laiko vizai ir kelionėms susitarti.

Studijų įmokos 2020–21

 • 9 250 svarų sterlingų - visą darbo dieną JK / ES
 • 16 000 svarų sterlingų - visą darbo dieną dirbantis tarptautinis

Mokestis už mokslą nustatomas kasmet ir yra peržiūrimas kiekvienais metais. Todėl universitetas gali kelti mokestį už mokslą antraisiais ar vėlesniais kurso metais, atsižvelgiant į infliaciją ir (arba) įstatymų ar vyriausybės politikos leidžiamą maksimalią sumą. Apie bet kokius pakeitimus studentams bus pranešta kuo greičiau.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of ... Skaityti daugiau

Established in 1902 as Falmouth School of Art, it has grown over a century to become a digital innovation hub. Today, its portfolio of undergraduate and postgraduate courses represents the breadth of the Creative Industries, the fastest growing sector in the UK economy. Now, as we face the fourth industrial revolution; as technology provides great opportunities as well as challenges, it’s clear that Falmouth’s specialisms of creative innovation; creative thinking, problem-solving, communication and storytelling, will be key to future economic and cultural success both at a local and global level. Skaityti mažiau
Falmutas , Penryn + 1 Daugiau Mažiau