BA („Hons“) politika ir tarptautiniai santykiai su fondo metais * (* patvirtinama)

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

BA („Hons“) politika ir tarptautiniai santykiai su fondo metais * (* patvirtinama)

Mūsų 4 metų BA (Hons) Politika ir tarptautiniai santykiai su Įkūrimo metai laipsnis * trunka Mūsų patirtis mokymo žmonių karjeros teisininko profesiją ir taiko jį karjeros Pathways politikoje ir tarptautiniuose santykiuose. Tie, kurie imsis šio kurso, įgis įgūdžių, reikalingų tęsti karjerą šiose srityse, taip pat susijusiose užimtumo srityse, tokiose kaip vietos valdžia, NVO ir viešosios paslaugos, arba pereiti į magistrantūros studijas. Įgytus įgūdžius sudarys duomenų analizė, kritinis mąstymas, diskusijos, gynimas ir derybos bei taikomųjų tyrimų įgūdžiai. Pirmieji metai yra fondo metai, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas pagrindinių įgūdžių, reikalingų laipsnio studijoms, ugdymui. Po to ateinantys treji metai truks mūsų trejų metų bakalauro laipsnį (Hons) Politikos ir tarptautinių santykių laipsnis *.

* Kursas turi būti patvirtintas.

Reikalavimai kursui

  • Kandidatai, turintys 48 UCAS taškus iš ne daugiau kaip 3 A lygių ar lygiaverčių kvalifikacijų, plius GCSE anglų kalba C / 4 klasėje, gaus pasiūlymą po sėkmingo pokalbio su akademiku kaip priėmimo proceso dalį, kuri vyks bet kurioje iš jų. - į veidą arba telefonu / „skype“.
  • Taip pat yra nestandartinis taikymo būdas.
  • Visi pareiškėjai, neturintys arba turintys ribotą oficialią kvalifikaciją, bus pakviesti į centrą atlikti vidinį raštingumo testą (tiems, kurie neturi GCSE anglų kalbos, C / 4 klasėje), taip pat oficialų tiesioginį pokalbį. Jie taip pat turės pateikti 2 metų atitinkamą darbo patirtį, kurią patvirtina pilnas gyvenimo aprašymas ir viena nuoroda.
  • Studentai, kurie bus jaunesni nei 18 metų, bet ne jaunesni kaip 17 metų, kursų pradžioje yra leidžiami.
  • Tarptautiniai atvykimo reikalavimai: IELTS 6.0 ar naujesnės kalbos anglų kalbos lygis, kurio kiekviename komponente yra ne mažiau kaip 5,5.

Karjeros kelias

Studentai, įsitraukę į šį kursą, turės įvairių galimų karjeros galimybių. Tai apims (bet tuo neapsiribojant) karjerą nacionalinėse, vietos ir tarpvalstybinėse politinėse organizacijose, NVO, vyriausybės departamentuose, viešojo sektoriaus organizacijose, viešojoje srityje veikiančiose privačiojo sektoriaus organizacijose, tolimesnes studijas magistrantūroje ir bendrą absolventų karjerą keliuose sektoriuose. .

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

The University of Law (ULaw) is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else

The University of Law (ULaw) is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else Skaityti mažiau
Gildfordas , Londonas , Londonas , Česteris , Mančesteris , Bristolis , Birmingamas , Lidsas , Móstoles , Notingemas + 9 Daugiau Mažiau