BA (Hons) 3D kompiuterinė animacija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie Wiki

KITI TURKAI, KURIUOSE BŪTINA PRADĖTI 2019 m. Vasario mėn. Ir rugpjūčio mėn.

BA (Hons) 3D kompiuterinė animacija

Jei esate aukštojo mokslo studentas (arba lygiavertis) Brazilijos švietimo sistemoje, primygtinai rekomenduojame pasinaudoti "Foundation Art"

Kūrybiški įgūdžiai

Kūrybinių įgūdžių sertifikavimas pripažįstamas aukščiausio lygio švietimo ir kūrybinių industrijų teikiamomis galimybėmis. Tai informuos būsimus darbdavius ​​apie tai, kad kandidatai, kurie ėmėsi mūsų kurso, buvo profesionaliai apmokyti ir yra pasirengę sėkmingai įsitraukti į kūrybines industrijas.

Karjera

Darbo galimybės apima skaitmenines animacines kompanijas, žaidimus, specialiųjų efektų kompanijas televizijai ir filmai. Mūsų studentai dirba su laisvai samdomaisiais darbuotojais ar labiausiai pasaulyje žinomomis gamybos ir gamybos įmonėmis.

Mokymo metodas

Kursas naudoja mišrius mokymo metodus, tačiau daugiausia dėmesio skiriama realiems projektams, programinei įrangai ir menui, pagrįstoms paskaitos ir praktiniais užsiėmimais.

Skaitmeninės animacijos kursai vertinami per projekto darbą tiek atskirai, tiek grupėmis; taip pat yra konteksto elementas, kurį reikia rašyti, ir dažnai pasitaiko profesionalių pristatymų ir žiuri.

Stažuotės

Praktika yra vertingas būdas užmegzti kontaktus rinkoje ir suprasti pasirinktos disciplinos komercinę realybę.

Tai reiškia studentus, dirbančius įvairiuose kūrybinių industrijų sektoriuose: grafinėse, gaminių ar interjero dizaino konsultacijose; dirba menininkų rezidencijomis galerijose; gaminti objektus ir scenarijus televizijos ir kino pramonei; švietimo mokytojai; dirbti su komerciniais fotografais studentams, dirbantiems muzikos industrijoje.

Klasės tvarkaraštis

Pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 08:30 iki 13:30.

"Studio Practice": ketvirtadieniais nuo 08:30 iki 13:30.

Kurso struktūra

1 METAI - 4 LYGIS

1-osios lygmens moduliai - 4 lygis yra bendri 2D animacijos ir simbolių kursai skaitmeninėms medijoms, 3D kompiuterinė animacija ir modeliavimas, 3D žaidimų menas

Šiais metais studentai supažindinami su skaitmeninės animacijos sritimi, jų plačiomis sąvokomis, kontekstu ir įgūdžiais. Moduliai yra suprojektuoti taip, kad studentai galėtų įgyti žinių ir įgyti pagrindinių įgūdžių, norėdami įstoti į 2-ąjį lygį.

Praktiškai mokiniai mokosi profesionalia programine įranga, vadovaudamiesi trumpais projektais ištisus metus.

Studentai gali nuspręsti pakeisti kursą iki 1-ojo lygio - 4 lygio pabaigos, nuolat vadovaujasi koordinatorių ir mokytojų. Išnagrinėjus 4 kursų galimybes (2D animacija ir simbolis skaitmeninėms medijoms, 3D kompiuterinis animavimas ir modeliavimas, 3D žaidimų menas

Pagrindiniai moduliai:

 • Mintys apie animaciją: pasakojimai, teorijos, kontekstas
 • Praktikos ir kompiuterinės grafikos technikos
 • Skaitmeninis menas
 • Kūrybiškumas, koncepcija, istorija
 • Moving Image

2 METAI - 5 LYGIS

2-ajame lygyje - 5 lygmenyje yra 60 specialių kreditų ir 60 kreditų.

Semestras A leidžia studentui specializuotis pasirinktoje srityje, per trumpus projektus ir gilinti savo žinias šioje srityje.

B semestras apima daugiau kūrybiškumo ir savarankiško mokymosi stiliaus. Darbo projektai leidžia pradėti kurti kūrybinį procesą, kol baigsis animacijos, žaidimų ar specialiųjų efektų scena. Studentai gali nuspręsti dirbti kaip projekto grupė, dalyvauti realiame projekte ar praktikoje. Tai suteikia studentams profesinius standartus ir išplečia jų supratimą apie klientų poreikius.

Pagrindiniai moduliai:

 • Moving Visions: skaitmeninės animacijos perspektyvos
 • Kūrybinis projektas
 • Išplėstinė 3D patirtis
 • 3D planavimas ir post-production
 • Profesionalus 3D vizualizavimas ir praktika

Neprivaloma:

 • Profesinė patirtis

3 METAI - 6 LYGIS

Per trejus metus - 6 lygis, studentai turėtų tobulinti savarankiškus tyrimus konkrečioje jų pasirinktoje srityje. Šis darbas gali būti iš anksto sutartas, iššūkis, specialiai sukurtas instruktavimas jam arba gyvas projektas ar akademinio partnerio projektas.

Programa reikalauja, kad studentas vykdytų iniciatyvą, asmeninę atsakomybę ir siekius bei priimtų sprendimus sudėtingose ​​ir nenuspėjamose aplinkose. Vertinamas laiko planavimas, dizainas ir įtraukimas į estetiką ir emocinį / pasakojimo turinį.

Mokiniai pateikia mokytojų ir koordinatorių, o kai kuriais atvejais - pakviestų rinkos specialistų baigimo projektą. Daugelis studentų Londono Hertfordšyro universiteto darbuose laimėjo prizus Didžiojoje Britanijoje ir kitose šalyse.

Pagrindiniai moduliai:

 • Pasirengimas darbo rinkai
 • Baigimo projektas
 • 3D išankstinė gamyba
 • Kritinės ir kultūrinės studijos: L6 Moksliniai tyrimai / Ataskaita / Esė

Registracijos sąlygos

Priimtini pareiškėjai gali užsiregistruoti pateikdami šiuos dokumentus:

 • RG ir CPF kopija (arba pasas / RNE tarptautiniams studentams)
 • Vidurinės mokyklos įrašo kopija su GDAE numeriu arba jo atitikmeniu
 • Rezidencijos įrodymo kopija (su pašto kodu)
 • 1 nuotrauka 3x4 (arba skaitmeninis failas JPG formatu, proporcingas 3x4)
 • EBAC Švietimo paslaugų sutarties pasirašymas
 • Oficialios anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas *

* Galiojantys oficialūs pažymėjimai: IELTS Academic 6.0 arba aukštesnė, FCE B2 lygio bendroji juosta B ar aukštesnė, CAE bendroji juosta 180 ar aukštesnė arba TOEFL iBT virš 65.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

A Escola Britânica de Artes Criativas (EBAC) é um centro de ensino inovador que oferece cursos de disciplinas criativas, com padrão de qualidade mundial. A EBAC tem parcerias com a University of Hertf ... Skaityti daugiau

A Escola Britânica de Artes Criativas (EBAC) é um centro de ensino inovador que oferece cursos de disciplinas criativas, com padrão de qualidade mundial. A EBAC tem parcerias com a University of Hertfordshire (Grã-Bretanha) e o consórcio de escolas de Moscou, formado pelas instituições British Higher School of Art and Design, Moscow Architecture School MARCH, Moscow Film School e Scream School of Computer Graphics. Skaityti mažiau