Read the Official Description

Mūsų BA (Hons) apskaitos ir finansų laipsnis suteikia tvirtą žinių apie apskaitą ir verslą, kuris leis jums užimti vadovaujamą vietą pramonės ir prekybos srityje arba tapti profesionaliu buhalteriu.

Pirmajame etape jums bus supažindinami su pagrindinių sąvokų apskaitos ir jūsų žinios ir įgūdžiai bus ugdomi pagal verslo sistema.

Antrasis etapas pamatysite jums sužinoti daugiau pažangias technologijas ir specializacijų apskaitos, plečiant savo analizę ir taikyti tuos metodus įvairiuose sektoriuose. Jūs taip pat plėtoti savo komandinio darbo, vadovavimo ir projektų valdymo įgūdžius per darbo ir vertinimų Jūs įsipareigojate.

Galite pasirinkti imtis darbo vietą, taikant ką išmoko darbo vietoje ir gauti vertingos darbo patirties, arba galite pereiti tiesiai galutiniam etape.

Galutinis etapas pamatysite jums spręsti sudėtingas apskaitos ir etikos klausimus. Jūs studijuosite lyderiauti ir šiuolaikinio verslo ir apskaitos klausimus, jūs suprasite, bendraisiais apskaitos ir verslo sąvokas ir plėtoti įgūdžius ir metodus, reikia, pasitelkus mokslinius tyrimus, kritiškai analizuoti ir vertinti pasiūlyti sprendimus nekilnojamojo valdymo problemas.

Galėsite kritiškai vertinti strateginius verslo problemas, ir jums baigti savo nepriklausomą tyrimą. Galite pasirinkti du variantus paskutiniais metais, kuri suteikia jums lankstumo specializuotis toje srityje, kuri jus domina, arba kai jūs matote savo karjerą plėtoti.

Tai ne tik skaičiai

Per BA (Hons) apskaitos ir finansų laipsnį mes taip pat plėtoti savo asmeninius, perkeliamus įgūdžius. Tai įgūdžiai, kurie papildo jūsų akademines žinias ir pagerina jūsų įsidarbinimo galimybes.

Jūs sukursite savo bendravimo, pranešimo rašymo ir pristatymo įgūdžius ir galėsite valdyti laiką ir darbą iki galutinių terminų. Galėsite dirbti savarankiškai ir būti savarankiškai motyvuotu, taip pat dirbti efektyviai ir konstruktyviai kaip komandos dalis. Šie įgūdžiai yra gyvybiškai svarbūs jūsų sėkmei, kur tik jūs matote savo karjeros vystymąsi.

Parengta prisijungti prie savo profesinės organizacijos

Mes sukūrėme BA (Hons) apskaitos ir finansų kursą, siekdami užtikrinti, kad, pasirinkus atitinkamą modulio kelią, galėsite kreiptis dėl maksimalių išimčių, kurias siūlo ACCA, ir dėl įvairių CIMA, ICAEW pasiūlytų išimčių , IFA, CIPFA ir AIA - tai reiškia, kad galite greičiau pasiekti jūsų profesinės organizacijos narių skaičių ir pagreitinti savo karjeros perspektyvą.

Sužinokite iš ekspertų

Mūsų apskaitos ir finansų dėstytojai visi yra profesionalūs, turintys pramonės ir akademinės patirties. Taip pat mokydamasis laipsnių programas, jie mokė profesinių kūno kursų - ACCA ir CIMA. Tai reiškia, kad jie žino ir dirba pagal naujausius ir naujausius profesinius standartus, todėl naudositės jų žiniomis ir supratimu apie šiuolaikinį verslo pasaulį.

Kruopščiai sutelkiant dėmesį į praktinį pagrindinių apskaitos ir finansinių principų taikymą, taip pat siūlant pasirinktinį darbo vietą, mes padėsime pasiruošti profesionalų pasauliui taip, kad tai aktualu ir įkvepianti.

Kaip jūs išmoksite

Pirmojo ir antrojo etapų metu jūs mokysite daugiausia formalių paskaitų, vadovėlių ir seminarų, kuriuose galėsite gauti kryptis ir atsiliepimus apie savo darbą.

Antrame etape jūs turėsite dirbti savarankiškai, tęsdamas savo atsakomybę už savo mokymąsi, tuo pačiu gavus vadovo ir vadovo iš akademinio personalo paskutiniame etape.

Kaip jūs vertinate

BA (Hons) apskaitos ir finansų laipsnyje naudojami įvairūs vertinimo metodai. Pirmajame etape vertinimų asortimentas apima kompiuterinius vertinimus, egzaminus, esė, verslo ataskaitas ir portfelius. Visa tai yra sukurta tam, kad padėtų jums įvertinti savo mokymosi lygį, suteikiant jums atsiliepimų apie tai, kaip jūs darote, kad tai padėtų jums mokytis konstruktyviai.

Antrame ir trečiame etape jūs vertinsite daugiausia egzaminus, bet ir esė, verslo ataskaitas, portfelius ir pristatymus. Vėlgi, visi jie yra skirti padėti jums įvertinti savo mokymosi lygį, suteikiant jums atsiliepimų apie tai, kaip jūs darote, kad tai padėtų jums mokytis konstruktyviai.

Mokymo valandos

Kaip ir dauguma universitetų, Derby universitete dirbame išplėstines mokymo valandas, todėl kontaktų su savo dėstytojais ir dėstytojais metu galite būti bet kuriuo metu nuo 9 iki 21 val. Jūsų tvarkaraštis bus perduodamas po įrašymo į kursą.

Program taught in:
Anglų

See 2 more programs offered by University of Derby College of Business »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
3 - 4 metų
Dieninės
Deadline
By locations
By date