Oficialus aprašymas

Vieta: Medway

Mūsų Verslas ir vadyba laipsnis apima akademinių teorijų ir metodikų derinys kartu su praktinės praktinės patirties ir nekilnojamojo pramonės įžvalgos. Jūs ištirti platų patrauklių ir sudėtingas verslo temomis, įskaitant pasaulinės verslo aplinkos, ekonomikos, buhalterinės apskaitos, rinkodaros, strategija, operacijų valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo ir kiekybinių įgūdžių. Jums bus mokomi pirmaujančių kuriems ekspertams, tiek didelę profesinę patirtį ir akademinių mokslinių tyrimų kompetencijos mišinio.

Pramonėje metų profesinė darbo vietą suteikiančias jums perleidžiamus verslo įgūdžių, kurie gerokai patobulinti savo karjeros perspektyvas ir labai vertina pasaulines darbdaviams, kaip jums įgyti tikrą dėkingi šiandienos kintančioje verslo pasaulyje, suteikiant Jums tvirtą pagrindą ir nekilnojamas Pasaulio patirtis pramonėje. Narystė studentų vadovaujama verslo visuomenės ir ryšių su dideliais visi darbdaviai prisideda prie neprilygstamu universiteto patirtį, o taip pat padidinti savo galimybes įsidarbinti.

Laipsnis parinktys

Paimkite verslo ir vadybos laipsnį Kento verslo mokykla Medway, su privalomu 1 metus mokamas profesinės darbo vietą per pasirinktą pramonės sužinoti naujausias verslo praktiką, įgyti realaus pasaulio įgūdžių ir kurti savo galimybes įsidarbinti.

Nevedęs pagyrimu:

  • Verslas ir vadyba su per metus pramonėje (N104 K)

Plėtoti savo galimybių įsidarbinti

Mes užėmė 3-iasis Pietryčių Anglijoje Verslas ir vadyba abiturientų karjeros perspektyvas 2016 Užpildytas universiteto vadovas.

BA (Hons) Verslo ir valdymo su į pramonės programos metais bus aukštojo mokymosi pamatas arba pasiruošti perkėlimas į jaunesniojo valdymo padėtį pramonės, prekybos ar viešajame sektoriuje.

Kent Business School pristato daugybę galimybių jums įgyti daug daugiau, nei vertinga verslo laipsnį. Mes turime tvirtą ryšį su daugeliu pasaulinių organizacijų ir suteikti galimybes jums tinklas su jais ir įgyti naudingų jungtis, kad galėtumėte padidinti savo studentų patirtį ir padidinti savo galimybes įsidarbinti. Mes manome, renginius ar veiklą su tokiomis organizacijomis ir asociacijomis, taip pat naudos savo mokymosi patirtį ir stiprinti savo ateities karjeros perspektyvas. Mes teikiame idealias įrenginius tarptautiniu mokymosi aplinką jums sukurti asociacijas su draugais ir kolegomis, o į mokyklą ir po baigimo, kaip dalis Kent verslo mokyklos absolventai, kurie liks su jumis ilgai po to, kai pereisite ir gali teikti pagalbą savo ateitis karjera.

Tuo Kent Business School įgysite daug pagrindinių pritaikomais įgūdžiais darbdaviai ieško. Jūs mokomi analizuoti kritiškai, kūrybiškai mąstyti, išreikšti savo požiūrį įtikinamai, valdyti savo laiką efektyviai ir gerai dirbti savarankiškai ir grupėse.

Programa mokoma:
Anglų
Kent Business School, University of Kent

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Kent Business School, University of Kent »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas