BA (Hons) etape valdymo

Backstage Academy

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BA (Hons) etape valdymo

Backstage Academy

Graduate Management Admission Test arba Etapas valdymas BA (Hons) laipsnis yra pirmasis tokio pobūdžio skirta pristatyti naujos kartos etapas valdytojų Live Events, įskaitant: teatro, turistinis, verslo, sporto, ir gyventi lauko renginių ir festivalių. Yra įdomi įvairių renginių, kuriems reikia specialistų etapas valdymo įgūdžius, siekiant užtikrinti jų sklandų ir tai su šio kurso mes suteikiame unikalią galimybę pažvelgti į valdymą viską nuo teatro etapais TV vieta darbui ir sporto renginių festivaliuose.

Studentai mokosi praktinių užsiėmimų ir aplankyti specialistų įgyti pilną supratimą apie Manager etapas vaidmenį ir progresinius kelius. Kurso metu Jums bus plėtoti žinias ir įgūdžius sėkmingai įsidarbinti į patrauklių ir reikliems įvairius vaidmenis tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

Produkcijos dalis parko Wakefield, visą anksto gamybos ir gyvų renginių centras Jungtinėje Karalystėje, Užkulisiai akademija supa įmonių, aptarnaujančių kai kurie iš didžiausių vardų gyvų renginių. Su etapo projektavimo, gamybos ir turistinis gamybos įrenginius, klientai yra Muse, Coldplay, Kylie ir Rihanna kartu su prekių ženklų, tokių kaip "Jaguar", "Aston Martin" ir "Monster Energy.

StageManagement102

Kodėl reiktų studijuoti šį kursą?

Scenoje valdymas BA (Hons) yra skirtas pristatyti naujos kartos etapas valdytojų Live Events, įskaitant: teatro, turistiniai, įmonių, sporto, gyvų lauko renginių ir festivalių. Nuo išsamų tyrimą tradicinių teatro remiantis etapas valdymo metodus, jūs tada sužinoti, kaip taikyti šias žinias įvairiuose sektoriuose diapazone. Jūs išmoksite, kaip scenos vadybininkas vaidmenį kuria iš repeticijų su veiklos rezultatais ir kelionė, ir studijuoti būdus, jūsų įgūdžiai gali būti perkeliami į darbo tarptautiniuose renginiuose. Šis kursas suteiks apie progresinius maršrutų supratimą į užimtumo etapo valdymo pramonėje, tuo pačiu metu užtikrinant platų praktinį ir darbo pagrįstą mokymą.

Karjera

Kaip etape vadybos absolventas turėsite karjeros variantų siekti per gyvų renginių pramonėje, įskaitant gyva muzika, konferencijų ir verslo renginių, teatro, mados, šalys ir vestuvėms, ir tarptautiniuose renginiuose. Unikalus darbo patirtis integruotas į antrąjį ir trečiąjį metų programos užtikrins turite konkurencinį pranašumą prieš kitus baigiančių panašių studijų programų. Tai plėtoti pramonės ir galimybių yra prieinami absolventams su realaus gyvenimo profesinės patirties grindžiamas teorinės akademinių studijų. Pastaraisiais metais absolventų iš Backstage akademijos nuėjo prie įvairių vaidmenų pramonės, gastroliavo su pagrindinių teisės aktų, kaip antai Avenged Sevenfold ir The Specials, kad dirba švenčių ir didelio masto renginių, tokių kaip atidarymo ceremonijos, į šiuos karjerą kaip vietą ir gamybos specialistai.

Moduliai

1 Metai:

 • Akademiniai ir profesiniai įgūdžiai dėl įvykių Industries
 • Užkulisiai Techniniai įgūdžiai
 • Gamybos Pasirengimo planavimas ir repeticija
 • gamybos realizavimas
 • Renginiai ir festivalis etapas valdymas
 • Kino ir televizijos Vietovė Darbas

2 metai:

 • Work
 • Įvykio Gamybos valdymas
 • Gamybos planavimas ir realizavimas
 • Taikomoji etapas valdymo būdai
 • Tyrimo metodai Renginiai studijų
 • Karjeros ir įsidarbinimo galimybės

3 metai:

 • Integruota muzikos ir Live Events gamybos verslo
 • "Showtime" Strateginis projektų valdymas
 • Renginiai logistika
 • Etapas valdymas darbas, susijęs projektas
 • Pagrindinės projekto
StageManagement101

Įvertinimas

Taip pat tradicinis paskaitos, seminarai ir vadovėliai savo gyvenimą bus sustiprintas apsilankymų lektorių ir meistriškumo seminaruose iš pramonės ekspertų, tarptautinių atvejų tyrimų, seminarų ir dar svarbiau galimybes dirbti gyvų projektų dalimi tiek praktinių modulių ir darbo vietą; suteikiant Jums unikalius įžvalgas ir išsamų supratimą apie scenos valdymo, veikia tarptautinėse rinkose ir įvairiuose sektoriuose. Vertinimas yra per įvairius metodus, iš plėtoti savo darbo ir įgūdžių portfelį, į praktinius vertinimo ir mokslinių tyrimų projektus.

Priėmimo kriterijai

Dėl 2017 m įrašas

Jūs paprastai turi penkis GCSE At C ir aukščiau laipsnio, kad apima eina anglų kalba, matematikos ir mokslo. Be to jums: Arba 104 UCAS taškų iš bent dviejų A koncentracijos bet kokiu klausimu, ar BTEC Nacionalinės kvalifikaciją.

Arba, jei jūs neturite 104 UCAS taškų, bet turėti dvejų metų svarbios pramonės pagrįsta patirtis minimali, tada mes dar galėtų pasiūlyti jums vieta temą jums užbaigti diagnostikos vertinimą ir lankyti interviu.

Jei anglų nėra jūsų gimtoji kalba, jums reikės IELTS 6.0 arba lygiavertį.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Rugs 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Price
Kaina
9,000 GBP
per metus
Locations
Jungtinė Karalystė - Wakefield, England
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Jungtinė Karalystė - Wakefield, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Rugs 2019
Jungtinė Karalystė - Wakefield, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla