Kurso apžvalga

Kaip grafinis dizaineris, tapote kvalifikuotu vertėjais, paverčiant puikias idėjas įsimintinais vaizdiniais pranešimais. Kažkas, kuris priima sudėtingą informaciją ir leidžia auditorijai mėgautis ir suprasti. Kažkas, kas atneša idėjas į gyvenimą.

BA grafikos komunikacijos lygmenyje išmoksite, kaip naudoti žodžius, vaizdus, spalvą, metaforą, simbolius ir istorijas. Patikslinkite savo techninius įgūdžius ir strateginį mąstymą. Ir sukurkite vizualines idėjas, kurios informuos, įtikins, provokuos ar linksmins - idėjas, kurios leis jūsų auditorijai sėdėti ir atkreipti dėmesį.

Naršykite studijos aplinką, įžvalgą apie tai, kaip pramonė dirba su realaus pasaulio patirtimi ir bendradarbiauja su praktikuojančiais dizaineriais, kurie vadovauja šioje srityje.

Praktinės, intelektinės ir profesinės patirties derinys, šis apdovanojimų pelnęs kursas suteiks jums kūrybinį pranašumą, kurį reikia išeiti į dizaino pasaulį ir pavadinti save.

Mokymasis

Nuo pat pradžių jūs gausite praktinės patirties praktinių studijų sesijų ir seminarų metu. Paskaitos, kurias vedė akademinio personalo nariai, padės išplėsti savo teorinį jūsų srities supratimą, o mažesni, tikslingi seminarai yra skirti teikti gaires, kaip patenkinti daugiau individualių intelektinių ir praktinių poreikių.

Pirmaisiais studijų metais kiekvienas studentas gali tikėtis gauti 14–22 valandų kontaktinio laiko per savaitę paskaitų, seminarų, konsultacijų ir praktinių seminarų metu.

Įsidarbinimas

Nors jūsų mokymasis yra skirtas plėtoti jus suapvalintu ir galingu dizaineriu ir intelektualu, jūsų mokymo programa taip pat yra struktūrizuota su jūsų potencialu.
Taigi, kūrybiškai ir akademiškai akcentuojamas jūsų darbo etikoje akcentuojamas dėmesys sutelkiamas į didelį dėmesį realaus pasaulio patyrimui; nuo kontaktų kūrimo ir įsidarbinimo iki gyvų trumpikių ir, jei pasirinksite, parama formuojant savo verslą.

Kursas turi puikius ryšius su Londono dizaino bendruomenės ir vietos dizaino agentūromis, taip pat su mokslinių tyrimų ir kultūros partneriais. Mūsų absolventai visame pasaulyje yra gerai žinomi.

Galite pasirinkti, kad pasiektumėte maršrutą per savo antrąjį ir paskutinį metų studijas, kuriose galite bendradarbiauti su įmonėmis arba pasiruošti pradėti savo veiklą, kol baigsite. Savo paskutiniais metais, o ne pateikti disertaciją, turite galimybę parengti išsamų verslo planą.

Per visą savo CSAD laiką jūs susitiksite ir išklausysite savo pramonės specialistus, gerindami savo įgūdžius ir idėjas dėl komercinio ir profesinio pranašumo. Tarpdisciplininiai projektai vėliau pasiruošs komandiniam darbui, o gyvi trumpi pasirodymai padės jums parengti terminus ir griežtų specifikacijų reikalavimus.

Programos absolventai yra gerai pasirengę prisijungti prie dizaino įmonių, dirbti kaip dizaineriai didelėse organizacijose arba steigti savo verslą. Kai kurie mokosi toliau, pavyzdžiui, PGCE. Kai kurie iš jų pasirenka studijas toliau studijavę CSAD magistro lygmeniu. Jie turi galimybę tai daryti toliau, per Profesionalų dizaino daktaro laipsnį.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų turėti tvirtą meno ir (arba) dizaino portfelį ir įrodyti, kad yra įsipareigoję laikytis meno ir (arba) dizaino, ir, pageidautina, penki GCSE įtraukti anglų kalbą (arba valų pirmąją kalbą) ir matematiką * pagal C ar aukštesnę / 4 laipsnio ar aukštesnę klasę ( pareiškėjams, turintiems naujai reformuotas GCSE Anglijoje)

Po interviu ir portfelio vertinimo mūsų tipiški pasiūlymai gali svyruoti:

  • 96 - 120 taškų iš sėkmingai atlikto Art
  • 96 - 120 taškų iš bent 2 A lygių; Velso bakalaureato - pažangių įgūdžių iššūkio sertifikatas bus laikomas trečiuoju dalyku
  • RQF „BTEC National Extended Diploma / Cambridge Technical Extended Diploma: MMM - DDM
  • 96 - 120 taškų iš Škotijos auklėtojų ir Škotijos pažengusių aukštųjų mokyklų
  • 96 - 120 taškų iš Airijos išvykimo liudijimo į aukštojo mokslo darbuotojus, kad į jį būtų įtrauktos 2 x H2 klasės iš bet kurio dalyko (minimalus H4 laipsnis)
  • 96–120 taškų nuo galimybės gauti aukštojo mokslo diplomą atitinkamame dalyke

* Velso pareiškėjams, kurie sėdi reformuotoje matematikos GCSE, mes priimsime GCSE

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 76 daugiau kursų Cardiff Metropolitan University »

Paskutinį kartą atnaujinta January 15, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Price
12,000 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date