BA (Hons) gyvų renginių gamybos (viršuje-up)

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Įteisintas iš Bolton, Universiteto Live Renginiai Gamyba (Poglebienie) BA (Hons) laipsnis suteikia progresavimo maršrutą studentams, kurie sėkmingai baigė mūsų gyvų renginių Gamybos FDA ar kitos 5 susiję lygio kvalifikacijos.

Top Iki metų yra orientuota į valdymo ir suteiks daugiau įžvalgų iš pagrindinių klausimų, susijusių su strateginio valdymo didelių renginių, festivalių ir vietose. Asmeninio ir profesinio tobulėjimo pabrėžiama ir skatinama programos kartu su įsidarbinimo įgūdžių ir įsipareigojimu tęstinio profesinio tobulėjimo metu. Moduliai sustiprinti programos profesinio pobūdžio ir yra skirtos mokyti studentus, kaip gyvų renginių sektoriuje, siekiant projektuoti, kurti ir diegti valdymo strategijas per pagrindinėse srityse sėkmingo renginio valdymo karjerą.

Žinoma, yra dieninės, aplink vieno ir puse dienos per savaitę seminarus, vadovėliai ir meistriškumo. Pristatymo struktūra yra skirtas būti suderinama su mokiniais, kad galėtų išlaikyti užimtumą visoje žinoma sektoriuje, kartu su galimybėmis įsitraukti į įvairiausių praktinių projektų, gamintojų seminarų ir vizitų.

Mokymo dauguma vyksta Unity Works Wakefield, į užkulisius akademijos skirta mokymo erdvėse.

Kodėl reiktų studijuoti šį kursą

Live Renginiai Gamyba (Poglebienie) BA (Hons) Žinoma ne Backstage akademijos suteikia progresavimo maršrutą studentams, kurie sėkmingai baigė FDA Gyvi Renginiai gamybos ar kitos panašios HND / lygmens 5 kvalifikacijų (arba lygiavertis) tam susijusia tema, kurie nori sustiprinti ir plėtoti savo karjerą, taip pat įgyti laipsnį kvalifikaciją. Jums bus tyrimo modulių spektrą, siekiant pagerinti ir remtis savo ankstesnių tyrimų ir patirtis susijusioje tema. Aukščiausio iki metų yra orientuota į valdymo, specialiai pritaikyta prie gyvų renginių sektoriuje ir suteiks daugiau įžvalgų iš pagrindinių klausimų, susijusių su strateginio veiklos gamybos valdymo didelių renginių, festivalių ir vietose, o galandimo savo akademinius įgūdžius.

Karjera

Absolventai, kurie baigę gyvai Renginiai Gamyba (Poglebienie) BA (Hons) laipsnis yra gerai pasirengusi tapti veiksminga ir įgudę techninių, eksploatacinių ar renginio vadovai.

Ginkluotosios su techniniams aspektams įgyta baigia pirmuosius dvejus metus nuo gyvų renginių gamybos BA (Hons) arba dviejų metų FDA gyvų renginių pamatai, kartu su valdymo, suteikia mūsų absolventai yra įsidarbinimo pranašumą. Karjeros maršrutai apima Event Manager, kelionių vadybininkas, Site Manager, saugos pareigūną, dailininkas ryšių palaikymo, režisieriaus, apšvietimo dizaineris, garso sistemos inžinierius, Live garso inžinierius, gamybos vadovas, Live Visuals dizaineris ar operatorių, vaizdo lenta technikas, Moving Light technikas, Pyro technikas ir tt Tai gali būti kaip freelancer, darbuotojo ar veikia savo verslą.

Moduliai

  • Integruota muzikos ir Live Events gamybos verslo
  • Gamybos planavimas ir valdymas
  • Renginiai logistika
  • Darbas susijęs projektas
  • Pagrindinės projekto

Įvertinimas

Apskritai, vertinimas pagal portfelį ir (prireikus) patvirtinamasis gabalas atitinkamą modulį darbą. Portfelis yra aplink jus, patvirtinantis savo įgūdžius ir patirtį, atspindintis nuo to, kaip jūs plėtoti tiek profesionaliai ir asmeniškai, ir yra naudinga priemonė jums nustatyti tikslus ir uždavinius. Jūs taip pat bus tikimasi, kad tyrimo metodus ir praktiką, kuri yra neįtrauktos į modulio ir susiję ir palyginti juos su savo mokymąsi. Kiti darbai susiję su modulio gali apimti ataskaitą apie konkretaus aspekto pramonėje.

LiveEventsProduction201

Priėmimo kriterijai

Jūs sėkmingai baigė vieną mūsų FDA gyvų renginių gamyba, arba kitą susijusį 5 lygio kvalifikacija.

Jūs paprastai turi penkis GCSE ųjų C Grade ir aukščiau, įskaitant eina į anglų kalbos ir matematikos. Jei anglų nėra jūsų gimtoji kalba, jums reikės IELTS 6.0 arba lygiavertį.

Kaip taikyti

Pareiškėjai patariama atidžiai perskaityti visą svarbią informaciją apie stojate į Backstage akademijos vietoje prieš taikant vietoje ir priimti bet kokį pasiūlymą. Tai gali būti rasti mūsų partnerių universitetų interneto svetainėje, paspaudę čia - www.bolton.ac.uk/Admissions Paraiškos paprastai vykdomas per UCAS. Pildant savo UCAS paraišką, prašome atkreipti ypatingą dėmesį į savo asmeninį pareiškimą, nes tai yra pagrindinis pagrindas, ant kurio mes pasirinkti kandidatus. Ypatingas dėmesys bus skiriamas tiems, kurie neturi reikalingų akademinių kvalifikacijų, bet kas gali įrodyti atitinkamą praktinę patirtį. Galime papildomai pakviesti Jus dalyvauti interviu. Mūsų interviu procesas yra atsipalaidavęs ir neformalus; tai jūsų šansas papasakoti viską apie savo patirtį, užduoti klausimus ir mums įsitikinti, žinoma, yra jums tinka. Mes įsitikinkite, kad dabartiniai studentai vertus aptarti savo patirtį žinoma su jumis.

Paraiškos šių metų

Prašome kreiptis per UCAS (universitetų ir kolegijų Priėmimo tarnyba) rugsėjo įrašą.

Paraiškos formą internete ir rekomendacines pastabas galima rasti UCAS svetainėje.

Jūs galite kreiptis dėl iki 5 kursų per UCAS (bent tų pačių ar skirtingų institucijų) daugeliu £ 23 mokestį. Arba, jei tik norite kreiptis dėl vieno kursą vienoje institucijoje tada sumažintą ieškovo mokestis £ 12 yra taikomas.

Jums reikės tokią informaciją užbaigti savo UCAS paraiškos formą:

  • Įstaiga Kodas Pavadinimas: BOLTN
  • Įstaigos kodas numeris: B44
  • Dalyko kodas: 4F89

Paraiškos kitais metais ir vėliau

Prašome registruoti susidomėjimą ir mes galime atsiųsti jums informaciją apie atvirų durų dienas, atnaujinimai kurso ir informacijos apie tai, kaip ir kada taikyti.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2017

Apie mokyklą

Backstage Academy provides the best possible training for the flourishing live events industry with fantastic industry links and access to production facilities for teaching and learning.

Backstage Academy provides the best possible training for the flourishing live events industry with fantastic industry links and access to production facilities for teaching and learning. Skaityti mažiau
Wakefield , Wakefield + 1 Daugiau Mažiau