BA (Hons) gyvų vizualinio dizaino ir gamybos

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Specialiai sukurtas judėti kartu su šiuolaikinių įvykių tendencijas, užkulisių Akademijos Live vizualinis dizainas ir gamybos BA (Hons) Žinoma yra plačiai vertinama kaip novatorius per gyvų renginių pramonėje.

Live gamyba yra vis labiau matoma rinka, ir mūsų dieninės, trejų metų kursas buvo raižyti šalia aukštos bilietų pramonės įmonių, tokių kaip D3 Technologies, FIX8Group, Žalioji Hippo, PRG XL Vaizdo ir "Panasonic", siekiant ugdyti perspektyvius studentus į pramonę paruošti specialistai.

Žinoma, vadovas yra niekas kitas, kaip Shannon Harvey, įkvepiantis JAV gimusio pramonės stipruolis, kurios klientų sąraše yra markių toks Louis Vuitton, "Heineken", "Jaguar" ir "Nike, darbo su projektais, kad ir toliau imtis jį visame pasaulyje. Jo žiniomis, vizija ir infekcinės aistra vizualinės produkcijos ateityje leidžia šis kursas tikrai unikalus, pristatydamas studentams konvejerio naujų iššūkių, atitinkančių besikeičiančios kraštovaizdžio profesinės pramonėje.

Kartu su savo studijų, studentai turi galimybę galimybę gyventi sėkmingą vizualinės produkcijos profesinį gyvenimą, ir reikia tikėtis, kad keliauti save per savo kartą Backstage akademijoje. Tiesą sakant, kursiniai projektai ir mokamos vietas ėmėsi studentus kiek Prahoje ir Taivano pastaraisiais mėnesiais ir planai negerai daugiau tarptautinės darbo patirties 2016 m.

Kartu neįtikėtinai galimybių Šis kursas suteikia per savo metus su mumis, Užkulisiai akademija yra per daug žino galutinio tikslo svarbą ir didžiuojamės puoselėti aukštos kvalifikacijos, pramonės paruošta absolventų, kurie yra pilnai paruošti kasdienių iššūkių darbą Pasaulio vizualinės produkcijos. Mūsų glaudžius darbinius santykius su didelių įmonių skaičius pramonėje suteikia mūsų absolventų neprilygstamą prieigą prie absolventų vaidmenų glaudžiai suderinti su savo ambicijomis.

Kvalifikacija yra visiškai patvirtintas pagal Bolton universitetas ir informacija apie kiekvieną iš mūsų įdomių modulių galima rasti žemiau.

Kodėl reiktų studijuoti šį kursą?

Live vizualinis dizainas ir gamybos BA (Hons) buvo sukurta siekiant patenkinti didėjančius darbdavių poreikius kvalifikuotų regėjimo specialistai per gyvų renginių ir kūrybinių industrijų. Kurso turinys buvo sukurta kartu su pramonės partneriais, įskaitant D3 Technologies, FIX8Group, Žalios Hippo ir XL Video siekiant patenkinti šį įdomų ir sparčiai juda pramonės poreikius diapazone. Tai auganti rinka šiandien gyvi įvykiai vis labiau vizualiai, meno ir sudėtinga, kaip pasiekimai naujas technologijas sukurti naujų galimybių, per apšvietimo ir vaizdo. Kaip vizualiai gamybos specialistas jums bus suteikta galimybė imtis projektą per nuo koncepcijos ir dizaino pristatymo vietoje nustatymų, įskaitant, festivaliuose, parodose, stadiono turus ir meno įrenginių įvairovė. Tam reikia įgūdžių, kurie remtis tie, mokoma tradicinių dalykų, pavyzdžiui, dizaino, meno, fotografijos, turinio projektavimas, Renginių organizavimas, daugialypės terpės, fizikos, grafikos ir apšvietimo dizaino derinys.

Karjera

Žinių ir įgūdžių jums įgyti nuo šio kurso bus pervedami visoje pramonės šakų, iš gyvos muzikos, teatro ir operos, kino ir televizijos, ir architektūros įrenginiai. Jūs absolventas sugebėjimo gaminti įspūdingas apšvietimas ir vaizdo vizualizacijomis, naudojant naujausias technologijas, todėl jums labai darbingas už regėjimo gamybos karjerą. Absolventai jau didelės paklausos gamybos, gamintojas, ir įrangos nuoma įmonėms visame pasaulyje. Darbas laisvai samdomiems vertėjams, arba kaip tiesioginės darbuotojų šie asmenys jau daugiau kaip užimtumo lūkesčius.

Moduliai

1 Metai:

 • Profesionalūs įgūdžiai Visual gamybos pramonės
 • Vaizdo Gamybos Įrankiai Pagrindiniai metodai
 • Koncepcija atradimu ir
 • Patirtinio technologijos - projektavimas
 • Patirtinio technologijos - Kompiuterinė Įranga
 • Showtime pagrindai

2 metai:

 • Pramonės Įdėjimo
 • Vaizdo Gamybos Įrankiai - turinys
 • Kūrybinis tyrimų
 • Rodyti technologijos
 • Šiuolaikinės problemos Visual gamyba

3 metai:

 • Vaizdo Gamyba - Dizainas
 • Patirtinio technologijos - sistemų projektavimas
 • "Showtime" Taikomoji Projektų valdymas
 • Darbas susijęs projektas
 • Pagrindinės projekto

Įvertinimas

Taip pat tradicinis paskaitos, seminarai ir vadovėliai savo gyvenimą bus sustiprintas apsilankymų lektorių ir meistriškumo seminaruose iš pramonės ekspertų, tarptautinių atvejų tyrimų, seminarų ir dar svarbiau galimybes dirbti gyvų projektų dalimi tiek praktinių modulių ir darbo vietą; suteikiant Jums unikalius įžvalgas ir išsamų supratimą apie regėjimo gamybos pramonėje veikiančios tarptautinėse rinkose ir įvairiuose sektoriuose. Vertinimas yra per įvairius metodus, iš plėtoti savo darbo ir įgūdžių portfelį, į praktinius vertinimo ir mokslinių tyrimų projektus.

LiveVisualDesign101

Priėmimo kriterijai

Dėl 2017 m įrašas

Jūs paprastai turi penkis GCSE At C ir aukščiau laipsnio, kad apima eina anglų kalba, matematikos ir mokslo. Be to jums: Arba 104 UCAS taškų iš bent dviejų A koncentracijos bet kokiu klausimu, ar BTEC Nacionalinės kvalifikacijų kūrybinėje & Digital Media Productions menų (teatras technologijų) arba panašus.

Arba, jei jūs neturite 104 UCAS taškų, bet turėti dvejų metų svarbios pramonės pagrįsta patirtis minimali, kartu su kūrybos (fotografijos, animacijos, gamybos dizaino ar panašios) portfelio tada mes galime vis dar galės Jums pasiūlyti vietą taikomos jums užbaigti diagnostikos vertinimą ir lankyti interviu.

Jei anglų nėra jūsų gimtoji kalba, jums reikės IELTS 6.0 arba lygiavertį.

Kaip taikyti

Pareiškėjai patariama atidžiai perskaityti visą svarbią informaciją apie stojate į Backstage akademijos vietoje prieš taikant ir priimti bet kokį pasiūlymą. Tai gali būti rasti mūsų partnerių universitetų interneto svetainėje, paspaudę čia - www.bolton.ac.uk/Admissions Paraiškos paprastai vykdomas per UCAS. Pildant savo UCAS paraišką, prašome atkreipti ypatingą dėmesį į savo asmeninį pareiškimą, nes tai yra pagrindinis pagrindas, ant kurio mes pasirinkti kandidatus. Ypatingas dėmesys bus skiriamas tiems, kurie neturi reikalingų akademinių kvalifikacijų, bet kas gali įrodyti atitinkamą praktinę patirtį. Galime papildomai pakviesti Jus dalyvauti interviu. Mūsų interviu procesas yra atsipalaidavęs ir neformalus; tai jūsų šansas papasakoti viską apie savo patirtį, užduoti klausimus ir mums įsitikinti, žinoma, yra jums tinka. Mes įsitikinkite, kad dabartiniai studentai vertus aptarti savo patirtį žinoma su jumis.

Paraiškos šių metų

Prašome kreiptis per UCAS (universitetų ir kolegijų Priėmimo tarnyba) rugsėjo įrašą.

Paraiškos formą internete ir rekomendacines pastabas galima rasti UCAS svetainėje.

Galite kreiptis iki penkerių kursus per UCAS (bent tų pačių ar skirtingų institucijų) daugeliu £ 23 mokestį. Arba, jei tik norite kreiptis dėl vieno kursą vienoje institucijoje tada sumažintą ieškovo mokestis £ 12 yra taikomas.

Jums reikės tokią informaciją užbaigti savo UCAS paraiškos formą:

 • Įstaiga Kodas Pavadinimas: BOLTN
 • Įstaigos kodas numeris: B44
 • Dalyko kodas: W990

Paraiškos kitais metais ir vėliau

Prašome registruoti susidomėjimą ir mes galime atsiųsti jums informaciją apie atvirų durų dienas, atnaujinimai kurso ir informacijos apie tai, kaip ir kada taikyti.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2017

Apie mokyklą

Backstage Academy provides the best possible training for the flourishing live events industry with fantastic industry links and access to production facilities for teaching and learning.

Backstage Academy provides the best possible training for the flourishing live events industry with fantastic industry links and access to production facilities for teaching and learning. Skaityti mažiau
Wakefield , Wakefield + 1 Daugiau Mažiau