BA (Hons) International Finansai Ir Apskaita

Coventry University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

BA (Hons) International Finansai Ir Apskaita

Coventry University

Ši programa veikia ne Coventry University London 2017 spalio (3 metus) ir 2018 m (paspartėjo 2,5 metus).

Ar turite ambicijų dirbti finansų sektoriuje konsultuoja klientus apie savo finansų pasirinkimų, pradėti savo apskaitos karjerą ir eiti gauti profesionalias buhalterinės apskaitos kvalifikaciją arba galbūt norite tapti nepriklausomi finansų patarėjas? Ši programa gali padėti pasiruošti šiems karjeros ir daugelis kitų.

International_Finance_and_Accounting_NN3L_H

KODĖL VERTA RINKTIS šis kursas?

Mūsų patirtis verslo, apskaitos ir finansų, ir mūsų išsamų supratimą apie pramonės reikalavimus informavo mokymo programą, pagrįstą sukurti absolventus su nekilnojamojo įsidarbinimo įgūdžius. Studijuodamas Coventry University London, jums reikėtų plėtoti savo profesinius ir verslo įgūdžių patirties, nuo vietas arba darbo pagrindu mokymosi pasaulinių organizacijų mūsų svečių paskaitų, įmonių vizitus ir tinklų renginiuose su pramonės lyderiais.

Tarpkultūrinis supratimas yra skatino ir praktikuojama visoje žinoma į classroom- pagrįstų modulių pristatymas, taip pat galimybę kreiptis dėl vietomis ir projekto patirtis darbo vietoje Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje.

Nagrinėdami šią programą galite pasinaudoti:

 • Gerai išmanys finansų ir pristatytas į Londono miesto apskaita;
 • galimybė įgyti išimtis dokumentus profesinės apskaitos kūno kvalifikaciją (CIMA ir ACCA ypač);
 • galimybė kreiptis dėl JK ar užsienyje stažuočių;
 • mokyti darbuotojus su stipriu pasaulinės finansų pramonės patirtį ir ryšius;
 • kiekvienoje studijų metais turėsite galimybę pereiti į vizitus, kurie leidžia pamatyti savo tyrimą kontekste. Pažintinių vizitų į praeities, yra: Anglijos bankas ir Londono vertybinių popierių birža.

Kas bus mokytis?

Pirmieji metai dalykai yra šie: ekonominė aplinka verslo, profesinės ir akademinių įgūdžių kūrimą, diegimą į verslo apskaita, Pamatai organizacinės elgsenos ĮVADAS finansinė apskaita ir verslo, ir verslo teisė.

Antraisiais metais jums bus mokytis: finansinės atskaitomybės ir analizė, apmokestinimo principai, principai finansinių investicijų, pasaulinė finansinių paslaugų ir reglamentą, vadovybė duomenų analizė, tyrimo metodai Finansų ir apskaitos.

Per galutinis etapas moduliai apima: Tobulinimas karjeros plėtros, tarptautinių įmonių ataskaitų, finansų valdymas. Plius du pagrindiniai variantai nuo: audito ir vidaus kontrolės, veiklos valdymas ir tarptautinės finansų. Darbo projektai ar darbu pagrįsti projektai taip pat įsipareigojo į galutinį metų studijų ar mokinių gali atlikti disertacijos projektą bet kuriuo apskaitos arba finansų Susijusi tema, kaip dalis jų baigiamųjų kursų modulius trečiai kadencijai.

Kaip tai KURSO būti mokoma?

Studentai dirbs su savo programos lyderius remti ir vadovauti savo asmeninį ir profesinį tobulėjimą per trejus metus. Kiekviena sąvoka, modulis vadovas ir mokymo bičiulių kiekvienoje jų modulių rems studentus ir reguliarias konsultacijas su asmens vadovui metu verslo mokslinių tyrimų projektus; taip pat tarpusavio sąveikos ir bendradarbiavimo per Coventry University London internetinėje mokymosi platformą.

Kaip bus vertinamas?

Mokymosi bus vertinamas naudojant egzaminus ir kursinių pavyzdžiui, esė, ataskaitas, pristatymus, modeliavimas ir dirbtuvės veiklos rūšimis.

Kai vertinimai yra paimti kaip grupinis darbas. Su visais mūsų vertinimus, mes įsitikinkite, kad studentai ne tik parodyti dalyko žinių, bet taip pat plėtoti profesinius įgūdžius, pavyzdžiui, profesinės ataskaita raštu, struktūros loginį argumentą, analizuoti duomenis, arba priėmimo įtikinamą pristatymą.

MOKYMO kontaktinių valandų

Be tipiškų savaitę galite tikėtis lankyti iki 12 valandos žinių tvarsčiai (paskaitas) ir seminaruose. Didesnėms grupėms, paskaitos trunka iki vienos valandos ir seminarams dvi valandas.

Seminarai yra interaktyvus ir gali apimti grupines diskusijas, debatus ir atvejo studijas.

Asmeniniai tyrimas: 24 valandos kiekvieną savaitę mokosi, patikslinamos savo laiką, įskaitant tam vadovaujasi tyrimą naudojant padalomoji medžiaga, veiklą internete ir tt

study_culc

PATEKIMO REIKALAVIMAI

Eteriniai Patekimo į rinką reikalavimai:

5 GCSE į A * -C įskaitant anglų kalbos ir matematikos, arba nurodyti ekvivalentų.

Tipiniai Pasiūlymai:

A-lygiai: BBB

BTEC 3 lygis Extended Diploma: DDM

Prieiga: Prieigos diplomas įtraukti 30 d 3 lygio kreditus nuopelnus, plius GCSE anglų kalba ir matematikos klasė A * -C, arba nurodyti ekvivalentų.

Tarptautinės bakalaureato diplomas: 29 taškų

Anglų kaip užsienio kalbos: IELTS 6.0

Kaip tai KURSO STIPRINTI mano karjeroje perspektyvos?

Mes sukūrėme kursą, kad turėtumėte lankstumą, siekiant padėti plėtoti sėkmingą karjerą platų veikimo vietos, nacionaliniu ar tarptautiniu verslu ar ugdyti verslumo įgūdžius siekiant sukurti savo verslą.

glaudžiai bendradarbiaujant su pramonės atstovais, Koventris universitetas Londonas pristato išsamią karjeros kūrimo programą, kuri apima darbą pagrįstą veiklą, vadovavimo paskaitas, mokymus karjeros planavimo ir gaires su karjeros.

Jokių paslėptų Extras

Įtraukti į mokesčius:

 • Mokestis už mokslą atsisakymo už išdėstymas ir studijų užsienyje metų;
 • Nurodyti pagrindiniai vadovėliai;
 • Bet privalomi UK gyvenamųjų išvykas;
 • Bet privalomi UK apsilankymai ir keliones;
 • 1000 A4 pusės juodos ir baltos lazerinių nuotraukas

Papildomos išlaidos, neįskaičiuotos į mokesčių:

Bet neprivaloma užsienyje išvykas ar apsilankymai: £ 400 + per kelionę

Galimybių gauti tarptautinę patirtį

Per šį laipsnį turite galimybę ir remti kreiptis dėl darbo vietą Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje. Verslo patirtis rodo, kad jūs gaunate, įtraukta į jūsų akademinės patirties, gali suteikti jums pranašumą savo studijas, kuri gali teigiamai paveikti jūsų egzaminų pažymius ir sėkmė ne darbo interviu.

Universitetas turi specialų Verslo kūrimas ir įsidarbinti vieneto, kuris gali padėti jums su jūsų paraiškų vietas ir padėti jums per savo laiką pramonėjeAtsakomybės apribojimas:

Atkreipkite dėmesį, kad visi tarptautiniai apsilankymas / galimybių ir vietos yra taikomos sėkmingai studento paraiškos ir laikomasi kriterijų. visose vietose, konferencijos ir darbo patirtis gali keistis. Prašome naujausią informaciją susisiekite su fakultetą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2018
Sau 2019
Duration
Trukmė
30 - 48 mėnesių
Dieninės
Price
Kaina
9,250 GBP
JK / ES mokesčių: £ 9,250 / Tarptautiniai mokesčių: £ 11.750
Locations
Jungtinė Karalystė - Coventry, England
Pradžia : Spal 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2018
Jungtinė Karalystė - Coventry, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Sau 2019
Jungtinė Karalystė - Coventry, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla